Results 1 to 7 of 7
    Senior Member

Lightbulb Knight Online Oynarken Hata DENEYİMLİ ARKADAŞLAR HELP!!!

Knight Online Oynarken Böyle bir sıkıntı yaşıyorum , belli bir süre oynadıkdan sonra ekran böyle kilitleniyor renkler içi içe giriyor , alt+tab bile yapamıyorum reset atmak zorunda kalıyorum. Nedir nasıl çözerim yardımlarınızı bekliyorum
    AMD Radeon HD 7600M Series Ekran Kartım 8 gb ram 2 gb ekran kartı mevcut.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Ram yada ekran kartında problem var. Donanım arızası. Yüksek ihtimal ekran kartı.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Ram yada ekran kartında problem var. Donanım arızası. Yüksek ihtimal ekran kartı.
    çözümü nedir hocam ne yapmalıyım peki?

Merhaba ,

Laptop kullanıyorsunuz, öncelikle oyunu harici ekran kartınızla başlattığınıza emin olun.
    Ana kartın ekran kartını kullanıyorsanız ve bozuksa böyle bir hata almanız mümkün.

Senior Member
    Quote Originally Posted by lSayMyNamel View Post
    Merhaba ,

Laptop kullanıyorsunuz, öncelikle oyunu harici ekran kartınızla başlattığınıza emin olun.
    Ana kartın ekran kartını kullanıyorsanız ve bozuksa böyle bir hata almanız mümkün.
    Merhaba cevabın için teşekkür ederim bir sorum olacak ; harici ekran kartımla başlatıp başlamadıgını nasıl öğrenebilirim acaba?

Senior Member
    Bende de arada böyle grafiksel sorunlar çıkıyordu. Ekran kartının fan ı çalıştığına emin ol ısındığı için böyle şeyler yapabilir

Aynı sorun benim başıma geldi inandırıcı gelmeyebilir ama oyunun görüntüsü monitöre kazındı(mecazi anlamda değil). Oyun kapalıyken bile skill bar,damage bar vb. yerler ekranda görünüyordu. Ekran kartın veya kablolarınla alakalı bir durum.