Page 66 of 290 FirstFirst ... 1656646566676876116166 ... LastLast
Results 651 to 660 of 2894
    yeni server %90 geliyor şimdi düşünüyorum yeni servera karşı çıkan arkadaşlar bankadan kredi çekip oyun oynayan bir kitle korkmaları cok normal bide korkunun üstüne korku eklendi cok büyük bir değişiklerle yeni sunucu geliyor diğer serverlar gerçekten çöp artık size korkmak yakışmaz titreyin dır dır dır

Senior Member
    Quote Originally Posted by ___Janissary___ View Post
    yeni server %90 geliyor şimdi düşünüyorum yeni servera karşı çıkan arkadaşlar bankadan kredi çekip oyun oynayan bir kitle korkmaları cok normal bide korkunun üstüne korku eklendi cok büyük bir değişiklerle yeni sunucu geliyor diğer serverlar gerçekten çöp artık size korkmak yakışmaz titreyin dır dır dır
    Diğer serverler çöp olmaz kanka . Gene oynayan oynar . Gene yeni server de belli başlı çeteler belli başlı yerlere çöreklenecek oyun oynatmayacaklar . Eski serverlere dönüşler 6-7 ay sonunda gene olur .

Senior Member HavaliBaal's Avatar
    Quote Originally Posted by ___Janissary___ View Post
    Komik olan ne biliyormusun ; % 90 sallayarak yazdığın , belgesiz , kanıtsız itham ettiğin insanlarla ilgili yorumundan sonra % 90 ihtimal vererek sunucu geliyor diye yazıpta insanların senin yorumunu samimi bulmasını ummak
    Bazı insanlar alçak gönüllüdür , bazıları da alçak olmaya gönüllüdür.

Banned
    Nickname
    Fibonacci
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HavaliBaal View Post
    Komik olan ne biliyormusun ; % 90 sallayarak yazdığın , belgesiz , kanıtsız itham ettiğin insanlarla ilgili yorumundan sonra % 90 ihtimal vererek sunucu geliyor diye yazıpta insanların senin yorumunu samimi bulmasını ummak
    Senin karın ağrını doktorlar dahi çözemez

Senior Member
    Onlar için kanıta ihtiyaç yok

Düşündükleri olacak , olmalı kanıt olsun olmasın

Takma onları bırak takılsınlar gelin güvey ilişkisinden daha sağlam şu an onların sabırsızlıkla bekledikleri

Biz temkinliyiz ne onun bunun lafıyla totemlerle , hurafelerle ,hislerle gelecek gelmeyecek diye kesin konuşuruz nede tarih veririz

Gelirse amenna geçeriz , gelmezse gün saat tarih server ismi verenlere bol bol güleriz
    Her zamanki haline yani ayna önünde tersine bakıp güleceksin iddia ediyorum

Junior Member
    Mükemmel bir reklam ve merak uyandırma. Hem oyun içi oyuncuların nabzını ölçecek hemde eski oyuncuların aklını çelecek. Su gibi çekilen pus eşyaları. Abowww.

Quote Originally Posted by lsTredinaria View Post
    Her zamanki haline yani ayna önünde tersine bakıp güleceksin iddia ediyorum
    Sizin iddilarınız hiç bitmez çünkü delile , kanita ihtiyaç yok iddialarınızda

Siz sadece sallamayı , kaynağı ve aslı olmayan mevzularla beslenen zihniyetin bir parçasısınız

Titan açılırkende böyleydiniz aradan yıllar geçti bu zihniyet hiç değişmedi

Bi tanesi çıkar edepsiz arkadaşıyla bir olur yok pazarcısın der, birisi çıkar ne yazıldığına bakmadan rüyasında görmediği server hakkında kahin gibi bilgiler aktarır , birisi çıkar millete kredi çekip item dizdi der.

Genele baktığımızda yeni server diye inleyenlerin istedikleri olsun diye milletin üzerine atamayacağı iftira çirkinlik kalmayacak

Hayatınız yeni hayat olmuş ama her defasında bozuk bakış açısı ve gerçekten uzak anlayış ile başa sarıyorsunuz

Sen iddia et istediği gibi ama ben iddia etmem çünkü yarına çıkacağın bile belli değilken gaybtan haberler vermek akıllıların işi değil

Siz sadece sallamayı , kaynağı ve aslı olmayan mevzularla beslenen zihniyetin bir parçasısınız

Bi tanesi çıkar edepsiz arkadaşıyla bir olur yok pazarcısın der, birisi çıkar ne yazıldığına bakmadan rüyasında görmediği server hakkında kahin gibi bilgiler aktarır , birisi çıkar millete kredi çekip item dizdi der.

Genele baktığımızda yeni server diye inleyenlerin istedikleri olsun diye milletin üzerine atamayacağı iftira çirkinlik kalmayacak

Hayatınız yeni hayat olmuş ama her defasında bozuk bakış açısı ve gerçekten uzak anlayış ile başa sarıyorsunuz

Sen iddia et istediği gibi ama ben iddia etmem çünkü yarına çıkacağın bile belli değilken gaybtan haberler vermek akıllıların işi değil
    Hadi geri sayımı boşver, şu reklam panolarına odaklan, uzun süredir oynamayan oyunu yada haberleri takip etmeyen kesim o reklam panosunu ve tarih görünce ne düşünecek? Büyük güncelleme gelecekse sadece oynuyan kesimi ilgilendirir. Reklamı gören ve haberleri takip etmeyen kesim diyecek mi büyük güncelleme var diye?

Hadi uzun süre oynamayan adama süre bitince yeni sw yok bu güncelleme için reklamdı desen bu adamlar +8 +9 dolu olan swlere sırf bi güncelleme için mi başlayacak allasen?
    Azıcık beyni olup düşünebilen şahıslar yeni sw açılacağını kabullendii

Hatta gel iddia ya girelim? Hayatım üzerine bile iddiaya girerim ? Hayalperestmiyim hala gözünde? Aksini ispatla? Sana 10larca ispat sunuyorum dahada sunarım ama anlıyabilcek seviyede olduğudan şüpheliyim.

Allahı inkar eden ataistler gördüm, ama bariz bi şekilde yeni sw açılacağna at gözlüğü takan fazla kişi yok. O geri sayımın üstünde new sw yazsa onu yeni swift skilli o diye inkar edersin kesin
    Last edited by KillerBlade; 01-06-2019 at 05:04 PM.

Quote Originally Posted by KillerBlade View Post
    Hadi geri sayımı boşver, şu reklam panolarına odaklan, uzun süredir oynamayan oyunu yada haberleri takip etmeyen kesim o reklam panosunu ve tarih görünce ne düşünecek? Büyük güncelleme gelecekse sadece oynuyan kesimi ilgilendirir. Reklamı gören ve haberleri takip etmeyen kesim diyecek mi büyük güncelleme var diye?

Hani uzun süre oynamayan adama süre bitince yeni sw yok bu güncelleme için reklamdı desen bu adamlar +8 +9 dolu olan swlere sırf bi güncelleme için mi başlayacak allasen?
    Azıcık beyni olup düşünebilen şahıslar yeni sw açılacağını kabullendii

Hatta gel iddia ya girelim? Hayatım üzerine bile iddiaya girerim ? Hayalperestmiyim hala gözünde? Aksini ispatla? Sana 10larca ispat sunuyorum dahada sunarım ama anlıyabilcek seviyede olduğudan şüpheliyim.

Allahı inkar eden ataistler gördüm, ama bariz bi şekilde yeni sw açılacağna at gözlüğü takan fazla kişi yok. O geri sayımın üstünde new sw yazsa onu yeni swift skilli o diye inkar edersin kesin
    Sayaç sıfırlandığında (senin o çok ucuza sattığın hayatının bir değeri yok zatende kumarda hayatın satan adama ne denir bilmem) diyelim ki beklediğin gelmediği zaman kendince bu kadar delil vardı , kimse yeni server gelecek diye resmi bir açıklama yapmadı ama herşey ortada ben serverimi isterim mi diyeceksin

Sizin delil dedikleriniz sadece beklentiniz olan 2 senelik hayalin seraba bürünmüş gölgesi.Hala diyorum ben gelir veya gelmez diye keskin bir ifade kullanmam.Çünkü arkasından ne çıkacağı biz oyuncular için belli değil.Bilenlerde yönetimden varsa onlar bilir.Biz bekleriz sayaç sonunu senin ve senin gibi düşünenlerin iddia ettiği gibi hatta tarih saat ve server ismi verdikleri gibi de çıksa bizim için hiç bir şey ifade etmez , farketmez geçer başlarız.Ha gelmezse ne olur olduğumuz serverde oynamaya devam ederiz bir kaybımız olmaz

Kendini şartlandırdığın heveslerin peşinde kayboluysan artık hayalde kuramazsın

Başkalarına yakıştırdığın at gözlüğünü tersten kendin taktığın için bu şekilde hissetmen normaldir
    Last edited by HavaliBaal; 01-06-2019 at 05:06 PM.

Senior Member

Dostum biz yani en azından ben, makara olsun diye geliyor geliyor hazır olunnn gheliyortrrrr diyorum. Bunu anlayamıyorsanız sıkıntı sizde. Evet geleceği kesin değil ama mantıken gelecek. İfadelerini kullanırken çoğul konuşmazsan sevinirim.