Results 1 to 8 of 8

Thread: Raporlama hk

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Raporlama hk

madendeki koxperların kayıtlarını alıyorum bol bol elemanın biri de tutturmuş boşver boşver diyip duruyor. en son sanane kardeş ... boşverini işine bak dedim tehdit ediyo aldım ss ini sen küfürden yiceksin diye.

bu tip durumlarda ceza oluyor mu sövene? adam utanmasa sal oynasınlar karışma diyecek, rezil herifler.

Senior Member
    Sövmenin cezası zaten mute, ama tahrik olursa ceza olmuyor diye biliyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Sövmenin cezası zaten mute, ama tahrik olursa ceza olmuyor diye biliyorum.
    adama sövmedim bile zaten de şöyle ağlayanlara kıl oluyorum sen hem koxper kaydı alan adama boşver alma diyip dur hem adam tepki verince seni reportlucam de. ya sabır

merhaba, kufur ve hakaret icin ceza uygulaniyor ama konusmanin tamami olmasi lazim basi ortasi sonu. bir bolum eksik olursa yaptirim.uygulanmiyor olmaai lazim

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Küfür cezaları için konunun tamamı anlaşılması tahrik olup olmadığı görülmesi açısından tüm konuşma kaydı istenir, diyalog all chatte geçmiş ise pencere tamamen yukarı kaldırılıp başından itibaren konu istenir. Yani demek istediğim cr ekibi bu durumları detaylı inceler ve tahrik olup olmadığı durumlarına göre cezai işlem uygular veya uygulamaz.

Senior Member
    Ben küfürden mute yemiştim o şahıs ta etmişti ama. demekki tamamen istenmiyor konuşma kaydı.

Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

Küfür cezaları için konunun tamamı anlaşılması tahrik olup olmadığı görülmesi açısından tüm konuşma kaydı istenir, diyalog all chatte geçmiş ise pencere tamamen yukarı kaldırılıp başından itibaren konu istenir. Yani demek istediğim cr ekibi bu durumları detaylı inceler ve tahrik olup olmadığı durumlarına göre cezai işlem uygular veya uygulamaz.
    peki küfür edip sonrada pm kapatıp gelen küfürleri cr atarsa ne olur

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by ugrr View Post
    peki küfür edip sonrada pm kapatıp gelen küfürleri cr atarsa ne olur
    Selam,

Bu durumların detaylı kontrolleri CR ekibi tarafından yapılmaktadır, bilginize.