Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 56
    Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    dediklerine katılıyorum + olarak magelerin el düşmesi moblarda kalkmalı taraftarıyım ms giriyoruz 15 dk görev yapıyoruz (cz chat ) el düşmesinden yatalak oluyoruz atak skillerinde el düşmeye sahip tek job mage ve bu kadar kırılgan olmasına rağmen sanki eli düşmese dünyayı kurtaracak kenndine hayrı yok jobun

neyse konu farmcının mana yakarışı konu dışı çıktık
    Ya boşver o farmcıyı farm yaparken 300 coins derdine düşmüş .
    El düşme moblara karşı olmaması bence de gerekli ama oyun en ufak bugları bile çözemiyorken moblara el düşme olmayıp da pk da el düşmenin olacağı bir güncellemeyi hayal edemiyorum kesin büyük bir bug oluşur mage hiç atak yapamaz

pes diyorum artık ya oldum olası berserker skili hic bitmesin kılıcın süresi 20 dk olsun asaslar mageler priestler kurianlar bütün joblar yatıp domalsın oyunu iyice çığırından çıkardınız ha birde borisbaba demissinki her slot bizdeydi açıkça yazsana burdan diğer human olur karus olur bütün clanları yaladık yuttuk yalakalık bizimm işimiz bunun sayesinde kurulan ittifaklar sayesinde istedigmiz slotta kasdık yazsaydın
    Last edited by eLeMeNTeLPicH; 07-18-2019 at 01:53 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    Hp fazla ama siz gibi sw atamıyoruz cure atamıyoruz Asaslar gibi critigimiz yok vurdugumuz sabit bir damage var db malice yedigimiz zaman descent atarak kurtulmaya çalışıyoruz direk cc gelmiyor malesef. Farmdan bir örnek vereyim ortalama booro saatte 1 tane drop atıyor cıkan drop mitril göhüs don warior göhüs bot hariç 30m sabit 30/8 : 3m750k bu giden para sadece wariorun mana parasını karşılar harcadığı warior taşlarını saymıyorum bile sen ne harcarsın 1 saatte 10 bin tane harcarsan ok harcarsın 10k 2 dk bi wolf atarsın 1 saatte gidecek wolfe senin 30k mana bile yakmıyorsunuz. warior bedavaya mı farm atsın ??

Ek olarak çöpten kasarsın diyenler olabilir çöpten alacağı en fazla 1 saatte 5m onunda yarısı felan warior taşına gider.
    bu warior bedavayamı farm atsın yoksa saatte 1 bus parasına mı farm atacak bu warior ?
    Şaka mısınız arkadaşım? Yahu skillin engellenemez o yere vurma mıdır her ne haltsa. O skillin animasyonu bile yok, vurup duruyor kendi kendine. En ezik warrior +7 ds li glass beltli adama bile 1.2-1.5 k vuruyor o yere vurmayla. 1 pt warrior ortalığı dağıtıyor her yerde. Bir de sürenin uzamasını mı istiyorsunuz utanmadan Diğer jobları oynamamışsınız sanırım hayatınızda 1 defa dahi olsa. Oyun Warrior Online olmuş resmen hala buff istiyorsunuz utanmadan Gel sw ve cure de verelim de tam olsun, diğer joblar silinsin, bi kaç tane kolsuz birbirlerinin üzerine gidip yere vura vura eğlensin

Senior Member
    500 mana tamamda cry 1 dk o çok az birde her vuruşta taş istemesi çok saçma

Ağlama duvarı kudüste birader git orda ağla.

Senior Member
    Quote Originally Posted by eLeMeNTeLPicH View Post
    pes diyorum artık ya oldum olası berserker skili hic bitmesin kılıcın süresi 20 dk olsun asaslar mageler priestler kurianlar bütün joblar yatıp domalsın oyunu iyice çığırından çıkardınız ha birde borisbaba demissinki her slot bizdeydi açıkça yazsana burdan diğer human olur karus olur bütün clanları yaladık yuttuk yalakalık bizimm işimiz bunun sayesinde kurulan ittifaklar sayesinde istedigmiz slotta kasdık yazsaydın
    Boş konuşuyorsun. Felankor isiloon csw BF cz deki krowaz bizde idi . İttifaklar her zaman oluyordu şimdi de oluyor. Zamanında ittifaklar yapıldı ama ittifak teklifleri bize geldi sürekli biz de kabul ettik . Orada yazmısım zaten bu durum serverleri bitiriyor. Bu tür eylemleri bitirecek olan da oyun yönetimidir. Bir CSW güncellemesi yaptı moradonda vergileri yarıya cekti , Tarantuladan gelen parayı yarıya cekti ittifak falan kalmadı . İsteseler gene buna benzer çözümler bulurlar. Milletin birbiri ile ittifak kurmasına engel olamazsın ama milletin birbiriyle ittifak olduğu nedeni ortadan kaldırırsan zaten ittifak kalmaz. YORGAN GİTTİ KAVGA BİTTİ. Yönetim yorganı ortadan kaldırırsa kavga da biter . Şimdi bilmeden cahil cahil boş boş ortamı germek ikili tartışma çıkarmak için yazma.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mafyasiii View Post
    Şaka mısınız arkadaşım? Yahu skillin engellenemez o yere vurma mıdır her ne haltsa. O skillin animasyonu bile yok, vurup duruyor kendi kendine. En ezik warrior +7 ds li glass beltli adama bile 1.2-1.5 k vuruyor o yere vurmayla. 1 pt warrior ortalığı dağıtıyor her yerde. Bir de sürenin uzamasını mı istiyorsunuz utanmadan Diğer jobları oynamamışsınız sanırım hayatınızda 1 defa dahi olsa. Oyun Warrior Online olmuş resmen hala buff istiyorsunuz utanmadan Gel sw ve cure de verelim de tam olsun, diğer joblar silinsin, bi kaç tane kolsuz birbirlerinin üzerine gidip yere vura vura eğlensin
    Kanka sen olayı yanlış anlamışın Adam yere vurma ile ilgili yazmamış sen gidip yere vurma diyorsun hahahahahahhahahah ulan ne güldüm ezbere konuşuyorsunuz

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    sen DomenicoWacco'nun +7 elbiseler değilde Trol armor görev elbiseleri ve old takılarla itemli adamları ws de defalarca kestiğini görmedin galiba.
    Bu aralar foruma pek giremiyorum. Yazdı kaçtı gibi olmayayım,
    O' ismini verdiğin şahsı Discortta çok duydum. Banlanmış vs. diye konuşuyorlardı. Sonra Youtube dan baktığımda gördüğüme göre Canlı Yayında rezil olmuş biri vardı. TBL ci biri banlandı gitti. 5TL lik char la adam kesiyorum diye hava yaparsan, Milleti oyundan bezdirirsen: Knightta hiçkimsenin Efsane olmadığını gösterirler.

Berserkerin 83 skili zaten hayli hayli ayrıcalıklı gelmiş.
    83 packı ilk geldiğinde yere vuranlar vardı. 83 packı ilk geldiğinde, GMler Beta sunmuştu, orada dahi oynadım. Warrior hiç etkili değildi. Sonradan birşeyleri iyi kurcalamışlar. Hem Oyunda ki Item seviyesi çok artmış. Hemde Warrior felaket güçlenmiş. +15k HP leri varken Asas ve Mageyle Warrior devirirdim. Şimdi imkansız bişey. Şuan oyunun kralı durumundalar. Öteyandan Warrior oldu olası zengin adam işidir. Mercedesin yakıtını,Vergisini dert edeceksen hiç alma misali.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    Bu aralar foruma pek giremiyorum. Yazdı kaçtı gibi olmayayım,
    O' ismini verdiğin şahsı Discortta çok duydum. Banlanmış vs. diye konuşuyorlardı. Sonra Youtube dan baktığımda gördüğüme göre Canlı Yayında rezil olmuş biri vardı. TBL ci biri banlandı gitti. 5TL lik char la adam kesiyorum diye hava yaparsan, Milleti oyundan bezdirirsen: Knightta hiçkimsenin Efsane olmadığını gösterirler.

Berserkerin 83 skili zaten hayli hayli ayrıcalıklı gelmiş.
    83 packı ilk geldiğinde yere vuranlar vardı. 83 packı ilk geldiğinde, GMler Beta sunmuştu, orada dahi oynadım. Warrior hiç etkili değildi. Sonradan birşeyleri iyi kurcalamışlar. Hem Oyunda ki Item seviyesi çok artmış. Hemde Warrior felaket güçlenmiş. +15k HP leri varken Asas ve Mageyle Warrior devirirdim. Şimdi imkansız bişey. Şuan oyunun kralı durumundalar. Öteyandan Warrior oldu olası zengin adam işidir. Mercedesin yakıtını,Vergisini dert edeceksen hiç alma misali.
    Warrior oldu olası hep en pahalı job oldu haklısın . Şu an 1 ws 1 de değil ama sağlam 1 warrior pt sağlam pt diğer joblara karşı çok üstün . Mageler için solo skillerde buff gelmesi lazım . Aslında warrior skilleri çok güçlenmedi mageler NERF yedi ve +8 +9 itemler beleş ortalıkta çok fazla var haliyle ap fazla olunca skill de fazla damage çıkarıyor . Mageler bufflanmalı ama alan skillerinin rangesi ve çapı biraz küçültülmeli . Yukarıda yazdım bufflanması gereken yerleri

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Kanka sen olayı yanlış anlamışın Adam yere vurma ile ilgili yazmamış sen gidip yere vurma diyorsun hahahahahahhahahah ulan ne güldüm ezbere konuşuyorsunuz
    Orada yazdıklarımdan bunu mu anladın? Ben dedim ki "Berserker zaten güçlü, ayrıcalıklı bir karakter, daha ne istiyorsunuz?" Oradan bunu anlamanız lazım, zor değil okumak. Başındaki yere vurma yazısını görünce hemen sazanlama dalmamak lazım