Page 4 of 6 FirstFirst ... 23456 LastLast
Results 31 to 40 of 56
    Senior Member
    Quote Originally Posted by HumanCenazeci57 View Post
    farm yapıp item yapacaz TL kasacağımızı kim söyledi ? ne sc parası cıkarabiliyorsun ne item
    Farm yapıp item kasacak adam pot parasının derdine düşmez . Farm yapıp item yapan adam oyunu keyfi oynar onda da 100 caoins hesaplı farm olayına girmez sen giderken biz o yolları döşemiştik geç o ayakları . İlla SC basmak zorunda değilsin SC siz de pk atılıyor çoğu kişi artık SC basmıyor . Pt ws atma atacaksan da 1 paket SC al yeter o da jr ft diğer etkinlikler ile fazlasıyla çıkar .

Banned
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Farm yapıp item kasacak adam pot parasının derdine düşmez . Farm yapıp item yapan adam oyunu keyfi oynar onda da 100 caoins hesaplı farm olayına girmez sen giderken biz o yolları döşemiştik geç o ayakları . İlla SC basmak zorunda değilsin SC siz de pk atılıyor çoğu kişi artık SC basmıyor . Pt ws atma atacaksan da 1 paket SC al yeter o da jr ft diğer etkinlikler ile fazlasıyla çıkar .
    farm yaptıgın zaman para kasamıyorsun ki kastıgın para pota gidiyor sen mevzuyu anlamadın heralde ?

Senior Member
    farm yaptıgın zaman para kasamıyorsun ki kastıgın para pota gidiyor sen mevzuyu anlamadın heralde ?
    Ben mevzuyu çok çok iyi anladım sen merak etme dediğim gibi sen o yollardan giderken biz o yolları döşemiştik . Oyunu bitiren zaten bu farm mantığı .

Senior Member
    Hocam warrior mükemmel ise sen de açabilirsin kısıtlama yok seni engelleyen durum nedir ?
    wariorumun var saol dizim aşamasında ama benim hoşuma gitmiyor asas ve wariorların bu denli güçlü olması

Banned
    Ben mevzuyu çok çok iyi anladım sen merak etme dediğim gibi sen o yollardan giderken biz o yolları döşemiştik . Oyunu bitiren zaten bu farm mantığı .
    kardeş boş yapıyorsun madem iyi farm yapıyorsan o yolları döşemişsen 83 berserkerim dc premde var al yanına bakalım nasıl farmlıyormuşsun

Senior Member
    Warriorla manam gitmeden farm yapacam diyosan herkesin bilmediği basit bir yöntem var çok fazla ap de düşürmüyosun. +7 veya +8 Lycaon Hammer alıyorsun artık bütçene göre diğer eline de Nebiros veya Murky hangisi serverda mevcutsa. Lycaon hammer takacak kadar INT veriyorsun sonra da Lycaon hammerın 83 AP, 18 STR bonusundan, 7 Health bonusundan ve Mp recovery özelliğinden faydalanıyorsun. Lycaon hammer 96 INT istiyor. Ha ben taş da harcamayacam diyorsan düz Blade warriora dönüyorsun. Ha Blade Warriorun AP'si bana az gelir diyorsan Atack kısmına 70 Berserker kısmına 70 veriyorsun ve 70 skiline kılıç basarak AP'yi iyice yukarı çekiyorsun. Arandıktan sonra alternatif çok.
    Last edited by guubar61; 07-17-2019 at 11:20 PM.

Senior Member
    kardeş boş yapıyorsun madem iyi farm yapıyorsan o yolları döşemişsen 83 berserkerim dc premde var al yanına bakalım nasıl farmlıyormuşsun
    Banane senden ben farm vs olayını da bitirdim pus almıyorum gerek yok . Zamanında olympia da her slot bizde idi ama bu işin sonu yok farm demek serveri sömürmek demek bunu zamanla anlıyorsun . Milleti oyundan soğutunca o yaptığın farm da bir işe yaramıyor keyif almaya bak . 100 coins derdine düşeceksen sil oynama git bir iş bul akşamları jr ft gir yeter .

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    wariorumun var saol dizim aşamasında ama benim hoşuma gitmiyor asas ve wariorların bu denli güçlü olması
    Hocam ben de magelerin topluluk hallerinin bozulması 2 pt gezip ırk kaldırmaları fakat solo hallerinin güçlendirilmesi taraftarıyım bunu hep dile getiriyorum .
    Çoğu benzer oyunda magelerin alan çapları ve range uzaklıkları bu kadar fazla değil . Usko da mage alan çapları aşırı geniş ve rangesi çok uzak neredeyse okçu ile aynı alana vuruyor . Novanın imleci + çapı çok büyük ve uzun mesafeli olmuş oluyor . Çap küçültülüp range azaltılmalı .
    Çoğu benzer oyunda mage asas kadar anlık hasar verir ama bizim uskoda mageler çöp anlık hasarları solo hasarları neredeyse yok denecek kadar az . Eeee durum böyle olunca adamlar da 2-3 pt içiçe geziyor haklılar da . Bana göre magenin solo skilleri bufflanmalı ve alan skilleri damage olarak değil ama range ve çap olarak nerflenmeli .
    Ayrıca magelerde kıyafet ve staff için istenen int azaltılmalı veya int sadece mana değil HP + resistance veya def + resistance de vermeli . Mage vampiric skilleri eskisi gibi olmalı . Staff skilleri damagesi %10-20 arttırılmalı .
    Nasıl attım Tor vur yere olayı kalksın diye GM ler çıkıp konuşuyor herkes konuşuyor magelerde de çektim manayı salla novayı olayı kalkmalı . Zaten dediğim özellikler yapılsa bir sürü solo mage oyuncusu çıkar . 1 er pt mageler kafa kafaya girer çünkü int artık def veya HP verecek staff skilleri %10-20 artacak vampiric skilleri eskisi gibi olacak . Dediklerimi er ya da geç yapacaklardır yapmalılar çok güzel olur o zaman

Senior Member Thapseus's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Hp fazla ama siz gibi sw atamıyoruz cure atamıyoruz Asaslar gibi critigimiz yok vurdugumuz sabit bir damage var db malice yedigimiz zaman descent atarak kurtulmaya çalışıyoruz direk cc gelmiyor malesef. Farmdan bir örnek vereyim ortalama booro saatte 1 tane drop atıyor cıkan drop mitril göhüs don warior göhüs bot hariç 30m sabit 30/8 : 3m750k bu giden para sadece wariorun mana parasını karşılar harcadığı warior taşlarını saymıyorum bile sen ne harcarsın 1 saatte 10 bin tane harcarsan ok harcarsın 10k 2 dk bi wolf atarsın 1 saatte gidecek wolfe senin 30k mana bile yakmıyorsunuz. warior bedavaya mı farm atsın ??

Ek olarak çöpten kasarsın diyenler olabilir çöpten alacağı en fazla 1 saatte 5m onunda yarısı felan warior taşına gider.
    bu warior bedavayamı farm atsın yoksa saatte 1 bus parasına mı farm atacak bu warior ?
    Eee bunun karşılığında sağladığı avantajı unutuyorsunuz ama.

Madem farm için konuşuyoruz hadi konuşalım.

Özellikle bf lerde wariror partiler herkesten ks ile slot alır. descent ile mobtan moba koşar, yaratık hareket etmiş, yaratık büyük-küçük farketmeksizin çatır çatır sabit hasar vurur.

Okçu ne yapsın ? mob hareket ederse 5+3 vuramıyor, elinde crossbow taksa moba verdiği hasar düşüyor, warriorlar descent olup ilk vuruş alırken okçu moba koşmak zorunda. cart curt. Keza magede böyle, garibanların bi dönebildiği wrath var orasıda yol geçen hanı, gelen giden uğraşır durur. Anca ittifak üyesi olurlarsa kasabilirler.

Gelelim aoc a. Belli bi item seviyesinden sonra warriorun aoca gelip slot alması için z2 z2 yapması yeterli. okçudan zaten elini kolunu sallayarak slot alıyor, asastanda spike hariç gene slot alıyor. bu slotlardaki "scorpion scythe" gibi bu oyunun en aptal silahının sağladığı muazzam avantajıda saymıyorum hadi.

Siz warriorun gücünün, defansının, hp sinin, hareket halinde seri seri skill vurmasının, kılıçla kazandığınız ap nin bedeli olarak o manayı-taşı harcıyorsunuz. Çok şikayetçiyseniz gidin okçu partiyle farm yapın hadi bakalım, warrior parti gelsin kafanıza vura vura slot alsın, slotunuzu basıp delik deşik etsin sizi

Bir nevi 5-6 bin motorlu araca binip "bu çok yakıyor" demekle eşdeğer bahsettiğiniz şey.
    Last edited by Thapseus; 07-18-2019 at 01:41 AM.

Senior Member
    Hocam ben de magelerin topluluk hallerinin bozulması 2 pt gezip ırk kaldırmaları fakat solo hallerinin güçlendirilmesi taraftarıyım bunu hep dile getiriyorum .
    Çoğu benzer oyunda magelerin alan çapları ve range uzaklıkları bu kadar fazla değil . Usko da mage alan çapları aşırı geniş ve rangesi çok uzak neredeyse okçu ile aynı alana vuruyor . Novanın imleci + çapı çok büyük ve uzun mesafeli olmuş oluyor . Çap küçültülüp range azaltılmalı .
    Çoğu benzer oyunda mage asas kadar anlık hasar verir ama bizim uskoda mageler çöp anlık hasarları solo hasarları neredeyse yok denecek kadar az . Eeee durum böyle olunca adamlar da 2-3 pt içiçe geziyor haklılar da . Bana göre magenin solo skilleri bufflanmalı ve alan skilleri damage olarak değil ama range ve çap olarak nerflenmeli .
    Ayrıca magelerde kıyafet ve staff için istenen int azaltılmalı veya int sadece mana değil HP + resistance veya def + resistance de vermeli . Mage vampiric skilleri eskisi gibi olmalı . Staff skilleri damagesi %10-20 arttırılmalı .
    Nasıl attım Tor vur yere olayı kalksın diye GM ler çıkıp konuşuyor herkes konuşuyor magelerde de çektim manayı salla novayı olayı kalkmalı . Zaten dediğim özellikler yapılsa bir sürü solo mage oyuncusu çıkar . 1 er pt mageler kafa kafaya girer çünkü int artık def veya HP verecek staff skilleri %10-20 artacak vampiric skilleri eskisi gibi olacak . Dediklerimi er ya da geç yapacaklardır yapmalılar çok güzel olur o zaman
    dediklerine katılıyorum + olarak magelerin el düşmesi moblarda kalkmalı taraftarıyım ms giriyoruz 15 dk görev yapıyoruz (cz chat ) el düşmesinden yatalak oluyoruz atak skillerinde el düşmeye sahip tek job mage ve bu kadar kırılgan olmasına rağmen sanki eli düşmese dünyayı kurtaracak kenndine hayrı yok jobun

neyse konu farmcının mana yakarışı konu dışı çıktık