Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: CR Hakkında.

Junior Member

CR Hakkında.

başlıkta da belirttiğim gibi husumetin ve tartışmanın olduğu kişilerle ilgili report sistemini nasıl yönettiğinizle ilgili bi problemim var ilgili problemin sebebinden biride kişinin forumda yöneticiyi tanıdığını söylemesi herneyse bu varsayım yalnız varsayım olmayan konu şu. Ben küfür ettiğim gibi report üzerine ertesi gün mute yerken ya da gerekli cezayı almama karşın neden karşımdaki kişi suç işlediğinde ve ben cr bölümüne bu beyanı ''kanıtıyla'' birlikte gönderdiğim halde ceza almıyor bu kişi bunu merak ediyorum. Tahrik etsin küfür etsin hakaret etsin cevap verirsem bana ceza agaya yok bumu yani olay?

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Raporlarınız sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından sonuçlandırılacaktır. Lütfen takibini yapınız.
    Ek olarak belirtmiş olduğunuz durumlar hassas konular ki bu konuda hiç bir oyuncuya taviz verilmemektedir. Gerekli kanıtları bölüme bildirdiyseniz takibini yaparak sonuçları görebilirsiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

Raporlarınız sırası geldiğinde bölüm yetkilileri tarafından sonuçlandırılacaktır. Lütfen takibini yapınız.
    Ek olarak belirtmiş olduğunuz durumlar hassas konular ki bu konuda hiç bir oyuncuya taviz verilmemektedir. Gerekli kanıtları bölüme bildirdiyseniz takibini yaparak sonuçları görebilirsiniz.
    Öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. Şimdi verilen tavizden bahsediyorum pmden aldığım ''beyin yok tabi kelime yazıp cümle kurmaya kaçıp gidiyon hemen'' cümlesini ksc alıp cr bölümüne atıyorum aldığım cevap konuşmanın öncesini atın. Konuşmanın öncesinin kscsi yok çünkü kanıt niteliğinde herşey açık bi ekran görüntüsü. Bu cümle herhangi bir suçu teşkil etmiyorsa hakaret değilse ben de önüme gelen herkese bu cümleyi kurayım ancak bu konuda ceza alırsam o zaman oyuncular arasında taviz verdiğinizin kanıtı niteliğinde olacağı açık zaten teşekkürler.

Senior Member cortexmi's Avatar
    Nickname
    Cortex
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    WrathofOrcArchers
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Selam,

charım haksız sebepten 3 gün cr yemiştir sirius cortex cheat report kısmında ayrım yapılıyor cr veren kişi neyin ceza olup olmadıgını bilmiyor derhal takip edilip söz konusu kişi hakkında işlem başlatılmalı.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cortexdas View Post
    charım haksız sebepten 3 gün cr yemiştir sirius cortex cheat report kısmında ayrım yapılıyor cr veren kişi neyin ceza olup olmadıgını bilmiyor derhal takip edilip söz konusu kişi hakkında işlem başlatılmalı.
    Ceza Alan Oyuncular konusunda size gerekli yanıtları verdim bilginize.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Ceza Alan Oyuncular konusunda size gerekli yanıtları verdim bilginize.
    Bana da cevap vermenizi bekliyorum ben huzurla oyun oynamak istiyorum 50 tane konu açtım rahatsız ediliyorum hakarete uğruyorum diye fotoğraf atıyorum yok ama ben ağzımı açıp 2 kelime edeyim mute cezası böyle ayrımcılık yapılmaz tamam bana deyiniz ki beyinsiz demek fındık beyinli vs vs hakaret değildiir tahrik edecek bir üslup değildir ben o zaman cevabını çok güzel vericem

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Pnck_35 View Post
    Bana da cevap vermenizi bekliyorum ben huzurla oyun oynamak istiyorum 50 tane konu açtım rahatsız ediliyorum hakarete uğruyorum diye fotoğraf atıyorum yok ama ben ağzımı açıp 2 kelime edeyim mute cezası böyle ayrımcılık yapılmaz tamam bana deyiniz ki beyinsiz demek fındık beyinli vs vs hakaret değildiir tahrik edecek bir üslup değildir ben o zaman cevabını çok güzel vericem
    Size küfür eden oyuncuların kanıtlarını tam ve eksiksiz şekilde bildirirseniz işleme alınacaktır.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Kimse kimseye durduk yere ''beyin yok tabi kelime yazıp cümle kurmaya kaçıp gidiyon hemen'' bu cümleyi kurmaz. Öncesinde ya bir konuşma ya da bir davranış söz konusu olmuştur. PM konuşmasının ya da AllChat konuşmasının sadece bu kısmının ekran görüntüsünü alıp paylaşmışsanız, Alonso'nun cevabıyla karşılaşırsınız. Cümlenin içeriğinden öncesinde bir durum yaşandığı bariz belli.

Türkiye'de neredeyse herkes herkese vermiş olduğunuz örnekten yola çıkarak ''fındık beyinli, beyinsiz, salak, aptal.'' gibi kelimeler kullanmaktadır. Ufak bir karşılıklı tartışma çıkar ve konu kapanır, kimse kimseyi mahkemeye gidip de; ''bana salak dedi.'' diye dava etmez.

Oyun içerisinde yaşanılan ve küfür durumuna çıkmayan kelimelerin ekran görüntüsünü alıp CR atarak sadece oradaki personelin iş yükünü arttırmış olursunuz.

Bazı şeyleri aşın ve elinden çikolatası alınmış çocuk gibi şikayetten kaçınarak, aranızda halletmeye bakın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Kimse kimseye durduk yere ''beyin yok tabi kelime yazıp cümle kurmaya kaçıp gidiyon hemen'' bu cümleyi kurmaz. Öncesinde ya bir konuşma ya da bir davranış söz konusu olmuştur. PM konuşmasının ya da AllChat konuşmasının sadece bu kısmının ekran görüntüsünü alıp paylaşmışsanız, Alonso'nun cevabıyla karşılaşırsınız. Cümlenin içeriğinden öncesinde bir durum yaşandığı bariz belli.

Türkiye'de neredeyse herkes herkese vermiş olduğunuz örnekten yola çıkarak ''fındık beyinli, beyinsiz, salak, aptal.'' gibi kelimeler kullanmaktadır. Ufak bir karşılıklı tartışma çıkar ve konu kapanır, kimse kimseyi mahkemeye gidip de; ''bana salak dedi.'' diye dava etmez.

Oyun içerisinde yaşanılan ve küfür durumuna çıkmayan kelimelerin ekran görüntüsünü alıp CR atarak sadece oradaki personelin iş yükünü arttırmış olursunuz.

Bazı şeyleri aşın ve elinden çikolatası alınmış çocuk gibi şikayetten kaçınarak, aranızda halletmeye bakın.
    tamam o zaman fındık beyinli arkadaş ben aşamıyorum konuda senı alakadar etmiyor

Ek olarak elimde ana avrat halen daha sövdüğü kanıtlar mevcut sizin görüşünüz buysa oyundan bana sövüldüğü gibi söveyim olur mu ?

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    tamam o zaman fındık beyinli arkadaş ben aşamıyorum konuda senı alakadar etmiyor

Ek olarak elimde ana avrat halen daha sövdüğü kanıtlar mevcut sizin görüşünüz buysa oyundan bana sövüldüğü gibi söveyim olur mu ?
    ''Oyun içerisinde yaşanılan ve küfür durumuna çıkmayan kelimelerin ekran görüntüsünü alıp CR atarak sadece oradaki personelin iş yükünü arttırmış olursunuz.'' yapmış olduğum yorumu okumadığın belli oluyor.