Results 1 to 9 of 9

Gab's Adamant Sorunu

Eski Sunucularda Gab's Adamant +7 çok olduğu için warriorlar bile Gab's Adamant kalkanı kullanıyor zaten yüksek defansı olan warrior jobu Gab's Adamant takarak ölümsüzlüğünü ilan ediyor.
    Çözüm : Gab's Adamant eşyasına INT eklenmesi gerekiyor

Senior Member
    Priest dışında kalkan takmanın kaldırılması gerekir.

Member sirtlayicii's Avatar
    Nickname
    TheCrhymm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Priest dışında kalkan takmanın kaldırılması gerekir.
    o zaman tp mageler çöp olur saçma olur açıkçası birazcık

Quote Originally Posted by sirtlayicii View Post
    tp mage zaten olmaması gerekiyor bence. slide kalkınca da tp mage olmayacak düz yürüyüp bir yere kaçamayacaklar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Cheeev View Post
    tp mage zaten olmaması gerekiyor bence. slide kalkınca da tp mage olmayacak düz yürüyüp bir yere kaçamayacaklar.
    slide kalkacakmı ? ben şimdi yatıyorum ve slidenin kalktığını belki rüyamda görürüm.
    bu durumda bile önümde duran ve sadece 10 metre mesafedeki adama attığım ok casting failed veriyor adam pır pır yerinde durmuyor ateş böceği gibi sıçrıyor adama damage atamıyorum.
    bence slide dahada mükemmel olacaktır.
    çaresizce bekleyip göreceğiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by sirtlayicii View Post
    Battle priest ve tp mage tamamen seçime kalmış bişey. Bence tp magenin kolay düşmesi pk yı daha güzel yapar.

Senior Member
    Dread Shield +8 in daha yüksek defansı var onu taksa warrior daha da dayanıklı olur. Sadece patlama özelliği olmadığı için efektini yemez o kadar. Napcaklar bütün kalkanları mı warriora yasaklayacaklar.

Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    Dread Shield +8 in daha yüksek defansı var onu taksa warrior daha da dayanıklı olur. Sadece patlama özelliği olmadığı için efektini yemez o kadar. Napcaklar bütün kalkanları mı warriora yasaklayacaklar.
    Tamamen kaldırılsın demiyorum zaten Gab's Adamant ve Gab's Blessing patlıyor INT getirilebilir diyorum sadece Warriorların zaten defans skillerinde pasif olarak kalkan taktığında belli bir oranda defans aldığı yazıyor zaten tamamen kaldıramazlar Gab's Adamant eşyasının warriorlara takılmasından eski sunucudaki oyuncular çok muzdarip sıkıldılar artık adam db malice yiyor gab adamant takıyor 1 skill vurduğunda gab patlıyor ve eski sunucularda anti defanslar 8,9 krowaz setler mevcut warriorlar çok sağlam üstüne Gab's Adamant özelliğini kullanıyorlar Chitin Shield taksınlar çok defansa ihtiyaçları varsa yada Dread Shield üstüne Scorpion Side diye saçma bir item var hp recovery veren az objektif olun lütfen

Senior Member
    Gabs +7 de patlıyor, +7 olduğunda 188 int istesin.