Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Member
    Nickname
    Galaxa
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Angry Patheoz unfair GM

will some mod close this please now that i found we have 2 different event for each so me think the GM dont wanna english player to win was wrong.. and it was why iam mad in fact
    Last edited by Galaxa; 06-03-2019 at 03:31 PM.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Şu resmi yapmak için 14 saatini harcamış ve yabancı olduğu için ödülü kazanamadığını düşünüyor.Ve patheozu ırkçılıkla suçlayıp allaha havale ediyor.Hahahah
    Bu adam ya troll yada homeless.Büyük ihtimal ABD de yaşıyor ve 5 doların peşine düşmüş ! Helal olsun diyorum.

Patheoz , 3 kazananın resmini koyda bakalım arkadaş haklımıymış değilmiymiş . İlginç bir tipe benziyor merak ettim.

Senior Member
    -Bende Bu Yabanci Arkadaslari Anlamiyorum Hemen Turk Playerlara Salliyorsunuz Hemen Yaptiginiz is Begenilmedimmi Patheoz Unfair Gm Oluyor Bir Baksana Tamam emek vermissin Ama Kazanamamissin Bizde Twitch Den birsey Kazanamiyoruz Hak Gg Yaziyormuyuz ? Hayir isinize geldimmi Ses Yok isinize Gelmedimmi Unfair Gm Patheoz Yok öyle Belese cash Point Bi dahaki Sefere

Member
    Nickname
    Galaxa
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    hayır ben aslında bir grafik tasarımcısı değilim ve sadece GM'in türk oyuncularını kazanıp kazanamayacağını bilmek için etkinliğe girersem ne olacağını görmek istiyorum ... ve ben ABD'den değilim, MISIR'lıyım .. Ben 5 $ umrumda değil sadece GM'in adil olmadığını bilmesini istiyorum ... neden 3 kazananı yayınlamıyorsun ve tüm topluluğun orada çalışmasına izin vermiyorsun ÇALIŞIYOR !!!

Senior Member
    Neden Adil Degilmis Biraz Anlatsana ? Hayir 2013 den Beri her Aktiviteye Katiliyorum Bende Birsey Kazanamadim Ses Ediyormuyum ? Hayir Kismetim degilmis diyip geciyoruz

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Quote Originally Posted by Galaxa View Post
    hayır ben aslında bir grafik tasarımcısı değilim ve sadece GM'in türk oyuncularını kazanıp kazanamayacağını bilmek için etkinliğe girersem ne olacağını görmek istiyorum ... ve ben ABD'den değilim, MISIR'lıyım .. Ben 5 $ umrumda değil sadece GM'in adil olmadığını bilmesini istiyorum ... neden 3 kazananı yayınlamıyorsun ve tüm topluluğun orada çalışmasına izin vermiyorsun ÇALIŞIYOR !!!
    Peki , TR foruma ingilizce konu açman ne alaka ? Türkçede biliyorsun..

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Translate büyük ihtimalle. Her neyse bence ödül alacak bir çalışma değil kendi açımdan konuşayım. He bu arada ilk 3 postu da merak etmedim değil.

Member
    Nickname
    Galaxa
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    GM, kazananları SADECE türk forumuna gönderiyor .. !!! buna değmediğimiz gibi ingiliz tarafına da göndermeyi düşünmeyin bile ..
    Ödül umrumda değil ... ama her olaya bakmaya devam ettiğimde ve oyuncuların işlerini yaptıklarını ve kazandıklarını, diğerlerinin çok çalıştığını ve sadece coz kazanmadıklarını gördüm. bir oyun ırkçı bir nokta değil ... ve benim gibi biri için Mısırlıyım, bu yüzden hiçbir oyun yarışmacısı değil türk vs bize saçmalıyoruz ... birisinin sıkı çalışsa bile ... bir türkçe oyuncu olmadığı sürece kazanamayacağı bir şey yapmak ... çok ırkçı.

ve eğer oyun ustası tüm türk olmayan oyuncuların durmasını istiyorsa, neden sadece kamuya açıklamıyor? Tüm oyunda tüm olay tür dikkat tüm türkçe gm olay ve ben hiçbir şey söylemedim ... öyleyse neden arapça bilmiyorum benim için anlamıyorum !!!!

Senior Member ZuhannaOfficial's Avatar
    Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    1.olan ödülü hak etti ama, 2 ve 3 hak etmedi buda benim görüşüm.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Galaxa View Post
    i spend 14 hr work on my may event photo and you give the reward to 3 ppl who did not even west 5 min to do it....
    you are unfair and i know you did not found me turkesh so you just give it to turkesh players...
    i hope Allah give me my fair reward coz i know someone like you wont...

i will not forgive you for this unfair act... shame on you.

why dont you post the 3 winners work here Patheoz so all can see how HARD WORK they did on it...
    Hello there,

you can find 3 winners at below;

We picked these images with our team.

Also, when we're selecting the winner players, we never check which country they are from.
    Last edited by Patheoz; 06-03-2019 at 03:01 PM.

Tags for this Thread