Results 1 to 6 of 6

Yeni server istemezükcüler

Cümleten selam (LÜTFEN YAZILANLARIN HEPSİNİ OKUMADAN YORUM YAPMAYIN) ve (OKUDUKLARINIZI ANLAYIN SONRA YORUM YAPIN)

arkadaşlar yeni server isteğim ile ilgili bir konu açtım ama genellikle elindeki itemin değerinin kaybolmasını istemeyen tl ci tayfa tarafından
    yok gereksiz konu yok ne içtin gibi saçma sapan bana göre hakaret olan yorumlar geldi

şimdi bu yorumları yapan çok gerekli ko oyuncularımız hiç bir şekilde konuyu okumadıkları ve sadece yeni server cümlesine odaklandıkları için bu yorumları bot misali otomatik yapıyorlar

açıklığa kavuşturmamız gerek ilk nokta

farzedelimki dedikleriniz doğru biz yeni server isteyenler tl ci olalım

yeni server açılsada para kazanalım kafasında insanlar olalım bunda sizi rahatsız eden ne var yeni bir server açılır siz kendi serverınızda oynamaya devam edersiniz olur biter sizene yeni serverdan oraya sadece farmerlar gitsin birbirlerine gb mi satıyorlar itemmi satıyorlar farmcılar kararını versin sizi ilgilendiren bir durum olduğunu zannetmiyorum

hadi diyelimki siz tl ci değilsiniz ve sadece yeni server açıldığında bulunmuş olduğunuz serverin canlılığı kaybolacağı için üzülüyorsunuz yeni insanların yeni server istemesi yine sizi ilgilendirmez yeni server istemiyorsanız tekrar ediyorum istemeyen arkadaşlara server larınızda kalın

bu farmer denilen kitleyi tl ciler olarak siz yarattınız gidip x sitelerden gb alıp item alıp böyle bir piyasa oluşmasını sağlamasaydınız bugün farmer denilen bir oluşum olmazdı

NTTGAME bugün sadece farmerlara özel yeni bir server açsa ve serverda cz ardream hatta moradondaki arena dahil olmasa herşey sadece farm üzerine olsa emin olun farmerdan çok siz gelirsiniz

ve birde tl ci kimliğini saklayıp (- AMA DAHA SON SW LERE KROWAZ UTC CSW GELMEDİ) DİYEN TAYFA
    ÇOKMU istiyorsunuz saydıklarınızı gidin onların olduğu sw lerde oynayın

biz oyuna başlıyacaz charımızı dizmek için cz de myrtil görevini yapmaya çalışırken full 9 10 itemlerinizle gelip bizi tekliyeceksiniz bunuda pk diye yayınlacaksınız ve kendi durumunuzla gurur duyacaksınız sonra o ezik diye tabir ettiğniz adamlar jr de yanınıza gelince etmediğiniz hakaret kalmayacak yamuk bowlu diye insan yeni server isteyincede farmer olacak öylemi sizi anlamakta gerçekten güçlük çekiyorum

bugün yeni server şu tarihte açılacak diye bi duyuru yapılsa koşa koşa moradona gidip itemleri satmanın derdine düşersiniz biraz samimi olun ve gerçek hislerinizi korkmadan açıkça ifade edin

Senior Member
    Hiç okumadım. Yeni sunucu zamanı geldide geçiyor.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    yeni bir veya birkaç sw ye daha 5 yıl var.
    istersen saymaya başla.
    okumadım ve okumaya gerenk bile yok.

Senior Member
    Arkadaşa katılıyorum, hem altar sirius vega üçlüsüne hiçbir yenilik gelmiyor, hem de yeni server gelmiyor. Son 3 serverda herkeste +9 +10 item, en kötü 9 chitin set ve hatta 9 dragonlar +10 chitinler havada uçuyor. Cz görevleri hala eslanta geçmemiş, kro bf hiçbişi gelmemiş ve serverlar neredeyse 2 yıllık. Aşırı ilginç. Hem farm yapana söverler, hem gidip gb çekerler siteden. Gb alım satımın önüne geçin, herkes oyunda kastığıyla item dizsin bakalım gelip quest yapan adamı tekleyecek itemi kaç yılda yapabiliyorlar ?

bi bende +8 +9 chitin ve weaponlar yokmuş demek ki baksanıza ''herkeste'' varmış. Ben şok

Senior Member
    Quote Originally Posted by lAMX View Post
    bi bende +8 +9 chitin ve weaponlar yokmuş demek ki baksanıza ''herkeste'' varmış. Ben şok
    Kardeşim bizde de yok da, pk atan çoğunlukta olduğu için öyle söyledim. Şimdi bu arkadaşlar farm yaparak mı yaptılar o itemleri yoksa parayı basıp piyasadaki itemleri toplayıp hunharca upgrade yaparak mı ? Biz quest itemi basıcaz diye kaç gün bus parası toplamaya çalışıyoruz.