View Poll Results: Yeni Server Gelsin mi?

Voters
1786. You may not vote on this poll
  • Evet

1,140 63.83%
  • Hayır

646 36.17%
Page 223 of 241 FirstFirst ... 123173213221222223224225233 ... LastLast
Results 2,221 to 2,230 of 2408
    Senior Member
    Quote Originally Posted by just4funnn View Post
    Kardeşim aylardır bu umutlarla beklemiyormuşsunuz gibi konuşman harika bende 1 sene bekledim yeni sw sonra destana başladım.gel destana başla boşver her server biter destana birşey olmaz.
    İyi güzel diyosunda, hani bi karikatür var denk gelmişsindir belki. Kurbağa file dil atıyor yemek için, fil dönüp napıyosun len diyor, kurbağada denedim diyor. O yüzden destanda file kurbağa olmaya niyetim yok sana fil sürüsü arasında başarılar dilerim kardeşim

Quote Originally Posted by Kendos View Post
    İyi güzel diyosunda, hani bi karikatür var denk gelmişsindir belki. Kurbağa file dil atıyor yemek için, fil dönüp napıyosun len diyor, kurbağada denedim diyor. O yüzden destanda file kurbağa olmaya niyetim yok sana fil sürüsü arasında başarılar dilerim kardeşim
    Hsjsjsjsjs

Junior Member
    Quote Originally Posted by Kendos View Post
    Amcam yüzyılın kapanı yapmıs valla tebrıkler.

Junior Member
    Peki Size Bişey Anlatayım. Ben daha öncede Söyledim ama tekrar söyleyeyim. Kore 11.06.2018 de pazartesi bakım var. Koreye 12.06.2018 de yeni server açılıyor. Pazartesi Pus indirimi içerikleri belli olacak. Sunucu saat 10:00 / 16:00 arasında açılacakmış. Eğer Doğru ise Pazartesi Yada Salı Bize de pus indirimi bekleniyor. haftaya da yani 18.06.2018de yeni server bekleniyor. Türkiye de de açmayı kabul ettikleri taktirde hem Koreye hem Türkiye ye yeni server geliyor. Oyun Nickim H4TT4P bilenler yazabilir server Manes

Düzeltiyorum Test sunucusu Açılıyor 12:06.2018 de Test sunucu saat 10 ile 16 arası 6 saat açık olacakmış

Quote Originally Posted by OmeRaziye View Post
    Peki Size Bişey Anlatayım. Ben daha öncede Söyledim ama tekrar söyleyeyim. Kore 11.06.2018 de pazartesi bakım var. Koreye 12.06.2018 de yeni server açılıyor. Pazartesi Pus indirimi içerikleri belli olacak. Sunucu saat 10:00 / 16:00 arasında açılacakmış. Eğer Doğru ise Pazartesi Yada Salı Bize de pus indirimi bekleniyor. haftaya da yani 18.06.2018de yeni server bekleniyor. Türkiye de de açmayı kabul ettikleri taktirde hem Koreye hem Türkiye ye yeni server geliyor. Oyun Nickim H4TT4P bilenler yazabilir server Manes

Düzeltiyorum Test sunucusu Açılıyor 12:06.2018 de Test sunucu saat 10 ile 16 arası 6 saat açık olacakmış
    Yani yeni server yok mu

Junior Member
    Quote Originally Posted by hhalliilllss View Post
    Yani yeni server yok mu
    Ben yok mu dedim

Knight ONLİNE oyuncuları olarak Çıldırıyoruz Eyy nttgame çalışanları bu isteğimizi iletin, artık.
    AÇILSIN KNİGHT çekelim premumu pusu kasalım çarları görev mdsi ile atacağım spike ile karşıdakinin benden farksız olmayacağı bildiğim o anları yaşamak istiyorum, kırmızı kutudan düşen bir çöp itemin bile yeni sereverde elit itemmişcesine değer görmesini özledik.
    Her slotun dolu olduğu ve göreev parti bulmanın çok kolay olduğu ve görevleri zevkle yapabiliceğimiz kalabalıkları görmeyi özledik..
    Umarım 2 server birden açılmaz bu sefer çok ağır bir şekilde doluşacak userler artık kapasiteyi aşmanız gerek yada 9 tane map yapmanız gerek kezza, Jr ve oyun dclerle dolu olacak..

Özledik, Yeni arkadaşlıklar kurmayı clanları..

Ben yok mu dedim
    Dostum dediğin şey doğruysa ki kaynak verirsen sevinirim büyük ihtimal 80 caplı bir serveri test ediyolardır yani 2 haftaya kalmaz sunucu gelir

Junior Member

Kardes cok mantıklı geldı dogruysa tebrık edıyoruz.

Ben yok mu dedim
    kaynak

Kaynak