Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 163

Thread: DROP Hk.

Droplar için bir şey diyemeyeceğim ama kutudan çıkan coin miktarlarında azalma var gibi geldi.

Senior Member
    Bütün parti charlar sana mı emanet üzerlerini kontrol ettin mi ? 15 saat drop atmaz 9 saat bol bol yağdırır farm saatlik takip edilmez 24 saatlik takip edelir

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    24 Saat falan hikaye ,her türlü düşüş var droplarda.Ötesi inkar olur.Bilinçli yada bilinçsiz droplarda sıkıntı var.

Senior Member
    Her resden sonra droplar düşüyor zaten bize söylemiyorlar şuan drop oranı -%200 ama halen daha drop çıkıyor çok şaşırtıcı her resden sonra droplar azalıyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    3 saat raven harpy kestim 6 tane md cikti.
    simdi droplar dusmeediyse bile bana sunun cevabini verin. 6 md en krali 6m eder. onunda yarisi npcden alinan buff sw ve tsye gidiyor. 3 saat oyun oynayip 3m kasicam ve bir karakter dizicem oyle mi?
    daha once de droplarla ilgili bir konu acmistim ve kapatilmisti. artik bitti benden buraya kadar. her ay o kadar masraf yapip saatte 1m kasmak icin oyun falan oynayamiycam. daha ucuz olmasina ragmen gold bile degil bronz pre alip sadece jrlere giricem ve oyyndan cikicam.
    size boyle oyuncu lazim anlasildi

Senior Member
    Yeni sunucular açıldığı günden beri dropları kademeli olarak düşürdüler foruma gelip konu açanlara da şans işidir deyip geçiştirdiler. Şöyle bir durum söz konusu dropları düşürebilirler onların takdirine kalmış ama kalkıp dropları düşürdükleri halde bizim aklımızla dalga geçer gibi droplar tamamen şans işidir demelerini ben sineye çekemiyorum bu durumdan ciddi şekilde rahatsızlık duyuyorum. Çıksınlar delikanlı gibi desinler ki biz dropları düşürdük şartlarımız bunlar bizde eyvallah diyelim.

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Teşekkürler, evet drop oranlarında herhangi bir değişiklik olmadı.
    değişiklik olmadımı 2 gündür czde ewil slotunda rons item alamadık üstüne drakiden 0 drop ve droplarda değişiklik olmamış kimi kandırdıgnızı sanıyorsunuz siz resmen dc premiumumuzla rezillleri oynuyoruz hala draki sıralamasını istismar edenlere herhangi bir düzenleme yok

(Umarım düzgün üslup sözünü bana söylememişsindir.)

Droplar düşürülmemiş belli planlar çerçevesinde sürekli olarak güncellenmektedir, deseler anlamaya çalışırdık.

Bu arada vega delos koxp ve makrocu kaynıyor. Ben video çekip Crye atmayacam, sokağa çıkıp hava alacam kusura bakmayın sayın yönetimdeki arkadaşlar...

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    O kadar ay DC pre ile farm yaptım, bir kere forumda konu açıp bugün neden az drop aldım demedim.
    DC Premium alan kendisini Kral Midas zannediyor. Her kestiği yaratıktan drop alacak sanıyor.
    10 kere yazı tura atılsa, 10'u da yazı gelse, tura bozuk mu olmuş oluyor yoksa şans mı dememiz gerekiyor ?
    I am a normal guy who wants a normal life.

Senior Member
    Quote Originally Posted by S4K4BAZAR View Post
    (Umarım düzgün üslup sözünü bana söylememişsindir.)

Droplar düşürülmemiş belli planlar çerçevesinde sürekli olarak güncellenmektedir, deseler anlamaya çalışırdık.

Bu arada vega delos koxp ve makrocu kaynıyor. Ben video çekip Crye atmayacam, sokağa çıkıp hava alacam kusura bakmayın sayın yönetimdeki arkadaşlar...
    Sinekleri tek tek avlayamazsın. Avlasanda bitmez.
    Tapusu kimse ise bataklığı kurutması lazım gelir.