Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Question Merhaba, oyun kapanması hk.

Öncelikle yurt dışından oynadığımı belirtmek istiyorum.
    Anlam veremediğim şekilde oyundan atma hataları alıyorum sizinle paylaşmak istedim belki çözüm veya önerisi olanlar olabilir.
    Lisanslı win 10 pro kullanıyorum, bilgisayarım yeni formatlı ve sadece nttgame yüklü , Misrosoft C++ tüm sürümleri yüklü.
    Oyundan bazen internet bağlantısı olmasına karşın atıyor ve oyunun sitesine dahi giremiyorum.
    Ancak bilgisayarımda wifi kapatıp açtığım zaman, tekrar start geliyor ve dowloand patch daha zip yüklüyor bir tane sonradan açtığımda start gelıyor ve sorunsuz sekılde oyuna girebiliyorum.
    Bir kaç gündürde şu hatayı almaya başladım; xigenon zararlı bir dosya buldu (bir dosya indirme veya ekleme işlemide yapmadım zaten yeni formatlı bilgisayarım)

Peşinen teşekkürler.

Senior Member
    Konu günceldir, keşke önerisi olan birisi olsa.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Wi-fi yerine ethernet bağlantısı ile denedin mi? Birde XIGNCODE3 hata kodu ekrana gelmiyor mu?

Senior Member
    Kablolu bağlantıyla denedim sonuç aynı. Ekran görüntüm şuan yok ama içeriği bilgisayarınızda zararlı yazılımlar ve trojan olabilir gibiydi.
    Söylediğim gibi bilgisayarımda knight harici neredeyse hiç birşey yok nerede hata buluyor anlamıs değilim.
    Aslında büyük sorunum; dc olduktan sonra start gelmiyor, wifi restart yapınca data zip patch yapıp giriyor olması.

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SeanZ22 View Post
    Kablolu bağlantıyla denedim sonuç aynı. Ekran görüntüm şuan yok ama içeriği bilgisayarınızda zararlı yazılımlar ve trojan olabilir gibiydi.
    Söylediğim gibi bilgisayarımda knight harici neredeyse hiç birşey yok nerede hata buluyor anlamıs değilim.
    Aslında büyük sorunum; dc olduktan sonra start gelmiyor, wifi restart yapınca data zip patch yapıp giriyor olması.
    Bazı XIGNCODE3 hata kodları ve çözümlerini aşağıya bırakıyorum. Umarım faydası olur. Ayrıca Windows 10 Pro'nun bütün güncelleştirmelerini yükler misin? Son olarak resmi siteden oyunun en son güncel sürümünü indirdiğinden emin ol.

0xE019100B (yasadışı program tespit edildi)

1-Bilgisayarınızdaki bütün hack, hile dosyalarını kaldırın.
    2-Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve yeniden deneyin.
    2-Bilgisayarınızı güncel bir anti-virüs programı ile taratın.
    4-C:kullanıcı bilgisayar adı appdatalocal emp klasöründeki bütün dosyaları silin.
    5-Eğer ki gerekli işlemler yaptığınız taktirde herhangi bir sonuca ulaşamassanız xingcode.log dosyasını yetkili arkadaşlara ulaştırmanız gerekebilir.

0xE0191009 (XIGNCODE3 güncellemesi başarısız)

1-İnternet bağlantınızı ve DNS ayarlarınız kontrol edin.
    2-Anti-virüs ve Windows güvenlik duvarını kapatıp tekrar deneyin.
    3-Eğer ki gerekli işlemler yaptığınız taktirde herhangi bir sonuca ulaşamassanız xingcode.log dosyasını yetkili arkadaşlara ulaştırmanız gerekebilir. Ayrıca Güvenlik Duvarı ve anti virus programınızla ilgilide bilgi gerekmektedir.

0xE019120A (xxd.xem dosyası tespit edildi, anti-virüs programı tarafından kaldırıldı)

1-Anti-virüs programınızın güncel olup olmadığını kontrol edin.
    2-Eğer ki gerekli işlemler yaptığınız taktirde herhangi bir sonuca ulaşamassanız xingcode.log dosyasını yetkili arkadaşlara ulaştırmanız gerekebilir. Ayrıca Güvenlik Duvarı ve anti virus programınızla ilgilide bilgi gerekmektedir.

Senior Member Vrij's Avatar
    Kanka yurtdışında bir süredir sorun var ama 1-2 haftadır normale döndü sayılır yine de gunde 1-2 kere direkt masaüstüne atıyor.

Senin durumda xyngcode bişi buluyor ve oyunu sonlandırıyor gibi, verdiği hata kodunu burda yukarda yazmış arkadas oradan bak, orada yoksa google dan bak.
    O büyüteçli adam boşuna hata vermez, pc yi bir lisanslı veya deneme kullanımlı ama paralı bir AV ile tarat, farketmeden bişiler kapmış olabilirsin.
    Free AVlerin sürümü farklı, diğerleri daha derin tarıyor.
    Girişte yeniden patch indirmesi normal xyncodeun sildiğini yukluyor patch.