Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Yeni sunucu gm onayi

Yeni Sunucu Kayıt Bilgisi
    Hesap : nehirsuat1
    Türkiye (+90) dışındaki telefon numaralarıyla kayıt yapan hesapların manuel olarak bir GM tarafından onaylanması gerekmektedir. Bu işlemin tamamlanması 1 günü bulabilir.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bu durum sadece yurt dışından giriş yapan kullanıcılar için geçerlidir. Fakat forum hesabınızı kontrol ettiğimizde Türkiye'den giriş yaptığınız görülmektedir.

Ek olarak hesabınızın herhangi bir onayı da bulunmamaktadır.

Junior Member
    Yeni Sunucu Kayıt Bilgisi
    Hesap : turkistankazan

yardımcı olursanız sevnirim

Junior Member

hala beklıyorum

ben telefon numrasını çinden abim girdi ordakı cep numrasıyla kayıt olustu dedı bende türkiyeden oyncm kayıt olustu dedi 2 gun geçti onay gelmedi hala beklıyorum

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HaLLey5959 View Post
    ben telefon numrasını çinden abim girdi ordakı cep numrasıyla kayıt olustu dedı bende türkiyeden oyncm kayıt olustu dedi 2 gun geçti onay gelmedi hala beklıyorum
    Konu ile ilgili lütfen >NTT Portal > NTTNow Mobil Doğrulama kategorisinden bilet gönderimi yapınız.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Konu ile ilgili lütfen >NTT Portal > NTTNow Mobil Doğrulama kategorisinden bilet gönderimi yapınız.
    walla yardımcı olursanız bana çok sevınırım kac gundur kafayı yıcem sınırden ntt sıteye grdm sonra mobil dogrulama bilet gonderımı nasıl yapcam onu anlamadm bey fendı

Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HaLLey5959 View Post
    walla yardımcı olursanız bana çok sevınırım kac gundur kafayı yıcem sınırden ntt sıteye grdm sonra mobil dogrulama bilet gonderımı nasıl yapcam onu anlamadm bey fendı
    https://support.nttgame.com/ adresine giriş yaptıktan sonra;

*Bu bölümde, bölümleri seçememe gibi bir hata alırsanız lütfen CTRL +F5 kombinasyonunu kullanarak yada farklı bir tarayıcı üzerinden tekrar deneyiniz.

Son olarak sizden istenilen bilgileri yazarak Konu bölümüne sorununuzu dile getiriniz. Ek olarak, bilet gönderimi yapabilmeniz için hesabınızda en az 1 npoint bulunması gerekmektedir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    https://support.nttgame.com/ adresine giriş yaptıktan sonra;

*Bu bölümde, bölümleri seçememe gibi bir hata alırsanız lütfen CTRL +F5 kombinasyonunu kullanarak yada farklı bir tarayıcı üzerinden tekrar deneyiniz.

Son olarak sizden istenilen bilgileri yazarak Konu bölümüne sorununuzu dile getiriniz. Ek olarak, bilet gönderimi yapabilmeniz için hesabınızda en az 1 npoint bulunması gerekmektedir.
    çok saol cash ıstyr cash yok smdı beyefndı kayıt basaryla olustu demıstı ben bunu yapmadan sızce daha ne kdar bklrım acılması ıcın

Junior Member
    çok saol cash ıstyr cash yok smdı beyefndı kayıt basaryla olustu demıstı ben bunu yapmadan sızce daha ne kdar bklrım acılması ıcın

Junior Member
    Bloklu Hesap diyor telefon yurt dısına kayıtlı ama ben yurt ıcı gırış yapıyorum
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 05-17-2019 at 11:36 AM.