Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 158
    Şahsi düşüncem ve tahminim 2022 ocak gibi ancak yeni server gelir.

Hali hazırda bulunan yeni serverlere utc, krowaz, reb 10 gibi modüller aktif edilmedikçe yeni server açmak ne yayıncı nede yapımcı firmanın işine gelmez.

Zaten aklı selim birinin, hazırda bulunan serverlerin durumunu göz önüne alarak yeni server açmak gibi bir hataya düşeceğini sanmıyorum.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    yeni servera gerek yok

Moderator NightOwl's Avatar
    Yeni sunucu için erken olduğunu düşünüyorum. Halihazırda son açılan sunucularda Bifrost, Krowaz vb. etkinlik alanları açılmadı. Açılacak yeni bir sunucu ise zaten bu sunucular ile aynı durumda olacaktır. Ayrıca, son açılan sunuculara Bifrost, Krowaz vb. etkinliklerin gelmesi için de erken olduğunu düşünüyorum.

Senior Member Losento's Avatar
    Yeni sunucu isteği, halihazırda oyunu oynayan kişiler için bir öneri değil, oynamayan ama oynamaya başlamayı düşünenler için.

Junior Member
    Yorum yazıp fikirlerini düşüncelerini aktaran herkese teşekkür ediyorum. şuandaki 3 serverdede henüz krovaz vb alanlar açık olmamasına rağmen benim görüşüm yeni bir server gelir diye düşünmekteyim. oyunu oynamayan, oyunu oynayacakların ve oyunun farklı kitlelere ulaşması için yeni bir servere ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Senior Member
    losento ve babors29 düşüncelerinize katılıyorm zaten bifrost krovaz çoğu oyuncu istemediği için gelmiyor bunlar gelmeden yeni server gelebilir çok bekleyen kişi var altar vega sirius eski server oldu artık 2 sene olacak yeni server gelirse altar sirius vegadan kalablak olacak karantinada oyna bşalayan rölantide zaman geçirip yeni server bekleyen bi ton insan var

Junior Member
    kesinlikle gelmemeli şuan çok iyi gidiyor yeni serverlar

Junior Member
    Şöyle yılbaşında yeni sunucu geleceğini düşünüyorum 2 yıl olacak çünkü bu iş bifrosta krowaza bakmaz vaktinde bilenler bilir Olmpya açıldığı zaman krowaz gelmeyecek dendi yeni sunucu gelmeyecek dendi arkasından şaaak yeni sunucuyu açtılar arkasından da şaaak krowazı getirdiler. MGAME de NTTGAME de parasına bakar şuan gelirleri ciddi şekilde düşmüş vaziyette gerek yaptığı akla ziyan güncellemelerle gerek oyuncuları çileden çıkartmalarıyla gerekse dolar kurunun yükselmesiyle gelirleri ciddi şekilde zarar gördü. Artık eskisi kadar kimse PUS dan alış veriş yapmıyor açarlar yeni sunucuları her zaman ki gibi parayı cukkalarlar.
    Last edited by ham_PNE7v1Rr; 09-01-2020 at 08:58 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ham_PNE7v1Rr View Post
    Şöyle yılbaşında yeni sunucu geleceğini düşünüyorum 2 yıl olacak çünkü bu iş bifrosta krowaza bakmaz vaktinde bilenler bilir Olmpya açıldığı zaman krowaz gelmeyecek dendi yeni sunucu gelmeyecek dendi arkasından şaaak yeni sunucuyu açtılar arkasından da şaaak krowazı getirdiler. MGAME de NTTGAME de parasına bakar şuan gelirleri ciddi şekilde düşmüş vaziyette gerek yaptığı akla ziyan güncellemelerle gerek oyuncuları çileden çıkartmalarıyla gerekse dolar kurunun yükselmesiyle gelirleri ciddi şekilde zarar gördü. Artık eskisi kadar kimse PUS dan alış veriş yapmıyor açarlar yeni sunucuları her zaman ki gibi parayı cukkalarlar.
    katılıyorum serverların açılma tarihine baktım 1 yılda yada 2 yılda açılmış en geç 3 sene oda 1 kez düzenli olarak 2003 ten beri yılda bir yada iki yılda bir açılmış ocakta gelecek

Senior Member enezx's Avatar
    Yeni sunuculara krowaz bifrost bu sonbaharda gelir gibi tahmin ediyorum, yeni sunucu haberi belli olmaz ama o bir koz gibi olacak
    ama tahminen kışın yeni sunucu haberi de alırız
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Tags for this Thread