Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25

Neden 15 gün kala haber veriyorsunuz nasıl yetiştiriceğiz şimdi söylermisiniz ?

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Assasin71 View Post
    Neden 15 gün kala haber veriyorsunuz nasıl yetiştiriceğiz şimdi söylermisiniz ?
    Sanırım Görev Sıfırlama Etkinliği'nden bahsediyorsunuz. Lütfen o konuda yorumunuzu belirtin.

Görevler Sıfırlanıyor!

Ayrıca o konuda Khenarth'ın açıklaması;

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Arkadaşlar konu içerisinde ikili tartışmalara girmeyelim lütfen.

Evet bir önceki yayında yaz aylarında değil, özellikle sonbahar mevsiminde, eylül ayında yapılıyor demiştim. Bunu söylememin sebebi ise görev sıfırlama bir süredir yıl dönümü etkinlikleri ile birlikte geliyor ve bu etkinlikler hemen hemen her sene ağustos sonunda ya da sonbaharda oluyordu.

Bu sene ise Kore ile Usko arasında çok uzun bir süre olmaması için getirebilecekleri en kısa süre olan 13 Ağustos tarihini belirlediler. Görev sıfırlamayı ve bu etkinliklerin tarihini belirleyen taraf biz olmadığımız için hiç bir zaman net bir tarih verme şansımız yok, yayınlarda da bu konuyla ilgili sadece fikrimi belirttim.

İyi forumlar.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus

Junior Member
    Selamun aleykum sayın yetkili

Banka çar olarak kullanmış olarak kullanmış olduğum fazlalık itemlerimi bulundurduğum sirofdark03 id li hesabım hapse düşmüş.
    Knightin sitesindeki ban politikası listesinde incelemem sonucunda ben ne makro ne de koxp diye bilinen 3 . party program kullanmıs değilim.. Ayrıca oyunda hiç bir kimseye ne saygısızlık ne de küfür ve benzeri şekilde bir hareketim bulunmamıştır .. Hapse düşen hesabımı belirttiğim gibi banka hesabı olarak kullanmaktaydım. Hesabıma devamlı olarak giriş de yapmıyordum... Yanlışlık sonucu olarak hapse düştüğü kanaatindeyim.

Hesabımın tekrar incelenerek hesabımın hapisten çıkarılmasını saygılarımla arz ederim...

VURAL BİLGÜCÜ

Junior Member

Hapis

Banka çar olarak kullanmış olarak kullanmış olduğum fazlalık itemlerimi bulundurduğum sirofdark03 id li hesabım hapse düşmüş.
    Knightin sitesindeki ban politikası listesinde incelemem sonucunda ben ne makro ne de koxp diye bilinen 3 . party program kullanmıs değilim.. Ayrıca oyunda hiç bir kimseye ne saygısızlık ne de küfür ve benzeri şekilde bir hareketim bulunmamıştır .. Hapse düşen hesabımı belirttiğim gibi banka hesabı olarak kullanmaktaydım. Hesabıma devamlı olarak giriş de yapmıyordum... Yanlışlık sonucu olarak hapse düştüğü kanaatindeyim.

Hesabımın tekrar incelenerek hesabımın hapisten çıkarılmasını saygılarımla arz ederim...

VURAL BİLGÜCÜ

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by vuralblgc View Post

VURAL BİLGÜCÜ
    bilet göndermelisin
    consume & adapt

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by vuralblgc View Post

Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban/ Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermelisiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunması gerekiyor. Hesabınızda Npoint bulunmuyor ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan, ceza aldığınız hesap adına bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra yeni bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla gönderdiğiniz bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize yanıt verecektir.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.

Junior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Merhaba,

Arkadaşımızın da belirttiği gibi, cezanız hakkında itirazınız var ise Knight Online > KO Ban/ Jail / Unblock kategorisi üzerinden bilet göndermelisiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bilet gönderebilmek için hesabınızda Npoint bulunması gerekiyor. Hesabınızda Npoint bulunmuyor ise Npoint bulunan farklı bir hesaptan, ceza aldığınız hesap adına bilet gönderebilirsiniz. Bilet gönderdikten sonra yeni bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden sabırla gönderdiğiniz bilete gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. Müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından biletinize yanıt verecektir.

Bilet göndermek için tıklayın.

İyi forumlar.

Teşekkür ederim ilginiz için ticketı yolladım