View Poll Results: Serverlar Birleşmeli Mi?

Voters
372. You may not vote on this poll
  • Evet, Kesinlikle Birleşmeli!

259 69.62%
  • Hayır, Birleşmesine Gerek Yok!

113 30.38%
Page 4 of 46 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 451
    Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Gordion pimi çekilmiş bomba gibi herkes kaçıyor.Şaka bir yana Gordion'un eski sunucular dışında birleşeceğini düşünmüyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Server birleşiminin çözüm olmadığı son olympia-manes birleşmesi ile gördük. O devirler geçti artık. Gordionda adam yok diyorsanız bırakın geçin başka server'e. Bu kadar zor olan ne? 300-500 liraya aldığınız +21 stafflarınızdan mı vazgeçemiyorsunuz? Ben 2004 yılında diezde başladım, 2007'de manes açıldı diye clandaki arkadaşlarla oraya geçtim ve 2007 yılından beri aynı serverde oynuyorum. Serverler birleşti, isimleri değişti ama ben birleşen aynı serverde devam ettim. Hiç de oynadığım serverde adam yok başka serverle birleşsin demedim. Oyunun genel mantığı bu. Yeni server açılınca ister istemez eski serverlerde oyuncu azalıyor. Bunu eski serverleri birleştirerek arttırmaya çalışınca yeni server açmış olmanın mantığı kalmıyor ki. Al işte stokçular olympia-manes birleşsin dediler, 2 ay yaygara kopardılar. Birleşti serverler. peki şimdi kaç kişi var birleşen olympiada? Geçiniz efem. Oyun size istediğiniz serverde oynayabilirsiniz diyor. Hiçbir servere kısıtlama yok şu an. Memnun değilseniz değiştirin serverinizi. Birleşse bile olympiadan farkı olmayacak. 2 ay sonra da birleşen serverler başka server ile birleşsin diyeceksiniz. Bitmez bu döngü. Yeni server aç, eskiyi birleştir, tekrar birleştir, sonra tekrar yeni server aç, başa dön :F
    yeni server aç, eskileri birleştir döngüsü bence gayet ideal

Senior Member
    Nickname
    MechulGazi
    Benim bir miktar Olympiada malvarlığım var onu da toplasan 500 tl etmiyor başka da hiçbir serverda 10 tl lik itemim yok. Alışmışlar çıkarları uymayınca stokçu demeye... Ntt game'e büyük güvensizlik var. Serverlar her geçen gün daha çok boşalıyor. İstense de istenmese de birkaç aya birleşme yapılacaktır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by atk_jVxmMzy7 View Post
    Benim bir miktar Olympiada malvarlığım var onu da toplasan 500 tl etmiyor başka da hiçbir serverda 10 tl lik itemim yok. Alışmışlar çıkarları uymayınca stokçu demeye... Ntt game'e büyük güvensizlik var. Serverlar her geçen gün daha çok boşalıyor. İstense de istenmese de birkaç aya birleşme yapılacaktır.
    bende öyle düşünüyorum. bu süre zarfında bekleyip görücez. anket sonuçlarında şu an itibariyle %70'e %30'luk bir fark var. %70'i serverlar birleşsin istiyor. Bunların hepsi pazarcı adam olamaz.

Senior Member
    konu güncel birleşim istiyoruz.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Serverler aşiri ölü hale gelmezse birleştirmezler.

Senior Member
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Serverler aşiri ölü hale gelmezse birleştirmezler.
    Bence şu an serverlar o halde usta.

Senior Member realkayser's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    US->Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by amyloss View Post
    Ares + Diez + Gordion = Ares
    Rosetta + Destan + Olympia = Destan
    Sirius
    Vega
    Altar

Bu sekilde olmalı sunucu sayısı max 3 4 u geçmemeli kontrol daha iyi olur ve pk daha canlanır
    bir tarafta en 12 yıllık sw dıgerınde 2 yıllık bı sw bu nasıl bırlesme

Senior Member ABADI's Avatar
    Nickname
    ABADI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EaGLesLoneLyFLy Clan LeadeR
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    birleşmeye karşıyız. Diez Server'i Birleşmesine Gerek Yok. Sorun Yok Orda Bence Birleşirse Yazık Ederler.

Birleşsin artıkta millet rahat nefes alarak item alsın satsın