Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Sahtekar Pazarcılar- Dikkat

Merhaba

Knight Online severek ailece oynamaktayız. Lakin aşağıda ismi yazılı kişi bizi mağdur etti.

Atlantis serverında "UzaktanKomando" Karakterine sahip şahıs marketinde sattığı itemlerin arasına değerinin 10 katı üzerinde item karıştırıyor ve Bir anlık dikkatsizliğinden insanların paralarını çalıyor. Benim gokceci2 karakterimle bugün başıma geleni aşağıda özetleyim

Atlantis -Maradatone

Pazar yerinde +8 itemleri ( wood staff, maul.. vs ) 1.5M den satışa koymuş, aralarınada 1 adet 15M +8 item yerleştirmiş. Bende dikkatsizlik sonucu 1.5M ye sattığı itemler ile birlikte değeri 1.5M olan bir itemi 15M ye 17.06.2014 sat öğen 12:00 civarlarında dikkatsizlikle satın aldım. Satın aldıktan sonra bakiyemin azaldığını farkedince ağza alınmayacak küfürler ile üstüne hakarete uğradım. 7-8 tane aynı değerde ucuz itemin , 1 tanesine 10 katı fiyatı yazarak, insanların seri alımlarında üzerinde yeterli para olması halinde çalan bu şahıs dolandırıcıdır. Ayrıca küfürbazdır. ve dolandırıcı oldupu yetmezmiş gibi insanların marketlerinin üzerinede başka yer yokmuş gibi marketini kurup satışarını engellemektedir.

benim atlantis serverında bulunan "gokceci2" karakterim ile bu şahıstan 17.06.2014 saat 11:30 - 12:30 arasında yaptığım satın alma işlemleri incelendiğinde değeri 1.5M olan itemin 15M den tarafıma nasıl satıldığı ve dolandırıldığım açıkca görülecektir.

Knight Online ekibinden rica ediyorum, gerekirse benden bu yolla çaldığı 15M yi banada vermeyin! ancak Lütfen bu kişinin yanınada kar bırakmayın. Knight Online Ekibine bu hususta güveniyorum

Notlar
    Benden atlantis- UzaktanKomando karakteri ile 15M çaldı. ( hile ile Haksız kazanç elde etti )
    diğer bir karakterini daha tespit ettim bu işlemden sonra oda Atlantis serverı "Insepction"
    karakteri, maradatone pazarda buy yapıyor.
    utanmadan 1 saat sonra bana Atlantis serverı "Insepction" kullanıcısı ile 1.5m den tüm itemlerini alayım diye PM gönderiyor.
    PM görüşmelerinin print screenlerini aldım. istenirse gönderebilirim.

Allah aşkına bu adamı gerektiği şekilde cezalandırın. Yanına kar kalmasın sahtekarlıkları

Kurulan bu tuzak şüphesiz herkese yaptığı birşey ve bu yolla insanarın emekleri çalınmakta, oyun oynama şevkleri kırılmaktadır.

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Elindeki kanıtları Eng forumdaki Cheat Reports kısmına bildirmelisin.

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!

Junior Member
    merhaba
    Atlantis- UzaktanKomando kullanıcısının foyası meydana çıktı. Şimdi aynı sahtekarlığına Exterminate userı ile devam ediyor. maradatone weapon upgrade yerinde pazar açıyor, 12 itemlik pazar alanına 10 tane 1.25m den 2 tane 12.5m den +8 item koyup insanların seri alımlarında dolandırmayı planlayan bu şahıs kötü niyetli hareketlerine devam ediyor. +8 item alan bir çok kişi olduğu düşünüldüğünde olası sorunların önlenmesi için bu kullanıcıya gereğinin yapılmasını rica ederim. Hiç olmassa king bilgi yazısı geçsin +8 item alanlar dikkat etsin. İnsanların emeklerini çalan bu hırsızlara prim fırsat verilmesin.

Junior Member
    Yetkili kişiler bana ulaşırsa elimdeki video ve resimleri payplaşabilirim. Chatreporta resim eklemede sorun var. Küfrüleride var elimde kayıtlı videoda.

- Exterminate
    - Insepction
    - UzaktanKomando

Aynı şahsa ait sadece dolandıcılık amacıyla açılmış karakterlerdir. Herkes dikkatli olsun. Benden bu yöntemle çalınan 15M ve daha konunun farkında bile olmayan mağdur olmuş bir çok arkadaşımızın haklarıda haram zehir zıkkım olsun!

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Forumun ingilizce bölümünden cheat reportsa konu açabilirsin.

Tags for this Thread