Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39

Thread: Oyuncu Sayısı

Member
    Nickname
    YouCryPosteR
    Class
    Rogue
    Clan
    KILLME
    Server
    US->Akara
    Race
    Karus
    oyuncuların büyük kısmı başka online oyunlara yöneldiler bir kısmı k0xp yüzünden bıraktı ve yapılan yeni sistemler bunları pek tatmin etmedi eğer pvp serverler kapatılırsa şayet böyle bir hakları varsa kapattırmak gibi bunları kapattırarak yeniden bi oyuncu çekme olabilir

Senior Member jujum's Avatar
    Nickname
    II0nLyKa0SII
    Class
    Warrior
    Clan
    KlLLME
    Server
    US->Akara
    Race
    Karus
    Sunucuları birleştirmek en iyi cözüm olsa gerek

Senior Member kajm3ranist's Avatar
    Nickname
    EldritchArrow
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Yeni serverları bilemicem ama diğer serverlardaki doluluğu gösteren çubukların %50 - %60' ı farmer karakterler olduğuna eminim.
    "Adı anıldığında işte dostum dedim, adım anıldığında tanımam dedi..."

My YouTube Channel

Member :::WisHMasteR:::'s Avatar
    Nickname
    :::WisHMasteR:::
    Class
    Rogue
    Clan
    Infested
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Bana göre de altlı üstlü sunucuları birleştirmek güzel çözüm.

Junior Member
    ben oyun kurulduğundan 2007 yazına tam hatırlamıyorum fakat yeni maradon gelişine kadar oynadım. asasta ctrl kaldığırıldığı için pvp serverlara başladım 6 senedir pvplerdeyim. 1hafta önce oyna dönüp baktım. eskiden hayalimdi 9 shellerim olsa zombide kasan arkadaşlarımın yanına gidip hava atsam derdim. şimdi o arkadaşlarım yoklar . orda kimse kalmamış. 9 chitinler pazarda herkezde 9 item var
    geç oldu ama anladım 9 sheller önemli değilmiş önemli olan zombide ex kasarken kutular kaybolduktan sonra 10 sn tutup 8. saniyede novayı atıp diğer 2-3 ptye ex kaptırmamak ve orda dönen muhabbetmiş. pkya çıktım herşey yaptım tüm jobları kusursuz oynuyorum fakat orda zombi slotunda aldığım zevki 6 senedir almadım saygılar

ha oyna şuanda başlarmıyım belki bilmiyorum eski zevki hiç bi oyundan almıyorum wow oynadım dünyanın en çok tutan oynu . zevk aldımmı hayır böle giderse 2-3 serverı birleştirirsiniz sonra tek swye düşersiniz sonra oynu kapatırsınız çözüm eski ve yeniyi birleştirmede çözüm oyundaki itemlerde değil oyunda kazandığınız arkadaşlıklarda

ve bence uskonun en büyük problemi eskiden bugüne gelirken hep iyi şeyleri değiştirdiler ve önümüze koydular. mesela maradonu değiştiler önümüze koydular bence çok büyük bi hata. eski oyna giriş görüntüsünü kaldırdılar yenisini koydular (tahtta oturan karakterler) büyük hata.Asasta ctrlyi kaldırdınız bu oynun en değerli asas playerlarını pvplere kaptırdınız ÇOK BÜYÜK HATA. bunların eskileri zaten güzeldi değiştirildi. güzel olanı değiştirmeyin olmayan şeyler getirin
    Last edited by karanlk61; 03-29-2013 at 09:58 PM.

Junior Member
    diezde iyi oyuncu var yine eskisi gibi hareketli

Senior Member IFL's Avatar
    Nickname
    DarqDeth
    Class
    Warrior
    Server
    US->Akara
    Race
    El-Morad
    Şuan oyuniçi denetim yapan kimse yok. Arada GM ler girip çıkıyor. Bu şeriflik sistemi ve güvenli hesap girişi sistemi aktif hale gelsin o zaman sw lerdeki user sayısı 2 ye katlanacaktır emin olun..

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Quote Originally Posted by jujum View Post
    Sunucuları birleştirmek en iyi cözüm olsa gerek
    Bana görede en iyi çözüm fakat NTTgame bu işe sıcak bakmıyor.Neden böyle düşünüyorlar bu konuda açıklama da yapmıyorlar.

Senior Member PanthinoL's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Eğer oyun yeterince oyuncu sayısı kaybederse durum dediğiniz gibi; Sunucu birleşimine gidecektir.
    bir önceki forumdada gündemdeydi bu konu.
    fakat pek sıcak bakılmadı.
    umarım ileri zamanlarda oyuncu sayısı yeterince kayıp olursa gerçekleşir.