Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry Iturkiyei clanı vahşice suçlamalar atılan pmler

SEVGİLİ CAN DOSTU YÜCE TÜRK ARKADAŞLARIMIZ. CLANIMIZIN İSMİNDEN MİDİR BİLMİYORUZ AMA HER AN BİR SUÇLAMA BİR TEPKİ BİR DÜŞMANLIK VAR OLMUŞ SERVERDA.
    BİZ CLANIMIZIN İSMİNİ GURURLA TAŞIYORUZ VE BU OYUN VAR OLDUĞU SÜRECE BU CLANDA VAR OLACAK.
    ATILAN İNSAFSIZCA VAHŞİCE AHLAKSIZCA PMLER HER GÜN HEMEN HEMEN HER BİR CLAN ÜYEMİZE CLAN BAŞKANIMIZ IIIIYIGITHANIIIII OKTAY ABİMİZE yaşasın p.k.k türklere ölüm gibi mesajların atılması. O kadar np'niz var daha güzel bir clan ismi daha güzel bir pelerin yapın diyenler. BİZ CLANIMIZIN İSMİNDENDE SEMBOLÜMUZUN AY YILDIZ OLMASINDANDA GURUR DUYUYORUZ. NAMUSUMUZLA ŞEREFİMİZLE OYUNUMUZU OYNUYORUZ BÖYLE ŞEYLERİN YAPILMASI İLE CLANDAN VAZGECECEĞİMİZİ SANANLAR. TEK BİRŞEY DİYECEĞİM. ÖNCE RABBİMİZ SONRA ATAMIZ SONRA AYIMIZ YILDIZIMIZ SONRA VATANIMIZ MİLLETİMİZ. SİZ EMMELLERİNİZE ULAŞAMAYACAKSINIZ. TÜRKÜM TÜRKLÜĞÜMDENDE GURUR DUYUYORUM. SABRIMIZIN SINIRLARI ZORLANMAYA BAŞLANDI. YETER ARTIK BURASI TÜRKİYE BURADA YAŞAYACAKSANIZ KARDEŞLİK DİYORSUNUZ SİZİN KARDEŞLİĞİNİZ BU MU!
    DAHA FAZLA SÖZE GEREK YOK BENCE HA AYRICA NPT YAPIYORSUNUZ DİYENLER BİRGÜN GELSİNLER TSMİZE BERABER PKYA CIKALIM KESTİĞİMİZ ADAMLARIDA SAYSINLAR KİMLERİ KESTİĞİMİZİDE İZLESİNLER. LÜTFEN DAHA FAZLA ZORLAMAYALIM.

ALLAH YÜCE TÜRKÜ KORUSUN.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.
    ITURKIYEI CLANI
    ATLANTİS
    Last edited by Daeso; 09-17-2015 at 11:12 PM. Reason: İmla hataları düzeltildi.

Banned
    Nickname
    xxxSENTINELxxx
    Class
    Rogue
    Clan
    BAZOOKA
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    karus olsamda size desteğim tam

Senior Member
    Türkiye tam destek

Junior Member
    Nickname
    FiNaLFighT
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VittoriAgliAssassini
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Konuyu hortlatmış gibi olucam ama yazmadan edemedim. Çünkü hala oyundasınız ve bende hala oyundayım. O yazı yazanları dikkate almayın. Umursamayın. Kendi çaplarında takılsınlar. Nihayetinde ben bu serverda neredeyse tüm clanların sembolünü ay ve yıldız yaptığı zamanı da biliyorum. Düşüncelerinizde ve önemsediğiniz değerlerde yalnız değilsiniz. Bilin istedim.

Junior Member
    rabbimiz
    atamız
    ayımız yıldızımız
    vatanımız milletimiz, büyük bir gururla şunları yazıyorsun ya komiksin

Junior Member
    burası clana alım yapılan bölüm arkadaşım bu açıklamayı genel olarak Gordion sekmesinden yaparsan seviniriz.