Page 24 of 35 FirstFirst ... 14222324252634 ... LastLast
Results 231 to 240 of 341
    Junior Member
    Bu kadar oyuncu bu etkinlik konusunda olumsuz düşünürken ntt bu tepkileri nasil yok sayip etkinliği hala duyurmaya devam ediyor...
    Lj istemiyoruzzzzzzz!!!

Member
    Nickname
    LiterarySavior
    Class
    Priest
    Clan
    SixtyOne
    Server
    Piana
    Race
    Karus
    Bence iyi olmadı nerde o eski knight online apost slotlarında sıra beklerdik deru slotlarında sıra beklerdik skeleton knightlarda yalvarırdık hey gidi günler heyyy

merhabalar, ben oyuna yeni başlayacağım fakat anlıyamadım bir nokta var, orada 1. sınıf seçimi ve 2. sınıf seçimi yazıyor yani bu ne demek oluyor herangibi bir açıklama göremedim yardımcı olacak varmı?

Junior Member
    Nickname
    LOJScarLetSunShine
    Class
    Mage
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    gaia da kxperlar çoşmaya başladı bile nereye adım atsak kxper var önce onlarla ilgilenin chaosda intihar edenler duvardan geçenler czde tren mage ptler adam öyle bi tren party yapmış ki hepsinde kareli s var bunlara hiçbir şey yapmıyorlar birde üstüne level jump getirip alın siz ezik kaldınız level atlayın legallari daha çok ezin diyorlar bu oyunu legal oynamak suç koxp tbl ile oynamak lazım yakında legal oyunculara ban da atarlar

Junior Member
    Yeni server gelmesi söz konusuysa , bu böyle olmamalı. Kesinlikle yeni server gelmemeli. Çocuk oyuncağı değil bu. Herkes belli bi yerde düzenini kurdu sonuçta.

Junior Member HERTZCapss's Avatar
    Nickname
    ParanormaLActivite
    Class
    Mage
    Clan
    KANDOSTLAR
    Server
    Athena
    Race
    Karus
    Bu Etkinliği Bekleyen Çoğu kişilerden biriydim. Çok iyi Oldu Hemen Premium Almaya gidiyorum.

lvl jump etkinliğinin anladığım kadarıyla oyuna yeni oyuncular katmak gibi bir hedefi var. hedef açısından mükemmel ancak uygulama açısından pek işlerliği olduğu daha önceki jump tecrübelerimizden anlaşılacağı gibi yok. yeni oyuncu sadece ve sadece oyundaki illegalite bitirilerek kazandırılabilir. jump legal oyuncuların değil illegal oyuncuların işine yarıyor. umarım bu hatadan dönülür. ha koxpu bitirin isterseniz 83 karakter dağıtın herkese ben buna bişey demem. ama koxperler 75 lvl charlarla cz ye indiğinde bunun ne kadar kötü bir etkinlik olduğunu herkes görecek. özellikle yeni csw öncesi hiç olmadı bu. adamlar dağa tepeye çıkacak gene kan kusturacak legal oyunculara. bu oyunda insanların en çok zoruna giden şeyin koxperlere kesilmek olduğunu lütfen kimse unutmasın.

Senior Member ByFaR0CK's Avatar
    Konu ne para kazanılması nede başka bişey. Ya arkadaş sen işleri neden tersten başlıyorsun.

Bi elindeki hale hazırda olan sorunları çöz bi Oh bitti şu sorunlar diyelim sonra yeni yeni Etkinlikler düzenle.

Cr Hala Hala hala bekliyor bari son konumu açtığımda formaliteden silseydiniz.
    Cr yi eritmeye çalışmışsınız bunun için Tebrik ederimde neden Tekrar uğraşmak istiyorsunuz. Canınız mı sıkılıyor .

İstenmeyen bir etkinlik için bu kadar diretemez bi Yönetim.

Csw
    Jr
    Bdw

Bitti bi Level Jump Kaldı Teşekkürler NTTGAME

Junior Member
    merhaba eski userdim uskoya başlamayı düşünüyordum ve bu etkinlik gerçekten çok güzel oldu ProfessionaLs olarak gaia sunucusunda baslamayı dusunuyoruz sımdıden herkeze hayırlı olsun ProfessionaLs

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Konunun başında yazdığım gibi ben de bu etkinliğin sadece yeni sunucularda değil tüm sunucularda iptal edilmesini bunun yerine belirli sürelerle exp event yapılmasını istiyorum. Böylece premium, genie ve diğer pus itemlarını alan oyuncular rahatsız olmazlar.
    Cok iyi bir fikir, umarim gorusmelerinizden sonuc alabilirsiniz. Tesekkurler.