Page 18 of 35 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 341
    Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Şimdi arkadaşlar, bu etkinliği sizler kadar bende istemiyorum gelmesini. Şöyle de bir durum var, bu zamana kadar illegallerin işine yarıyor diye bir çok etkinlikten fedakarlık edildi mi ? Evet, edildi hemde fazlasıyla.
    Yine illegal oyuncular kazanıyor diye bir çok etkinlik kapatıldı mı ? Evet, kapatıldı.
    Hatta ve hatta sırf okçu karakteri onların işine yarıyor diye bir çok ayarı değiştirilerek bu duruma getirildi mi ? Evet, hemde baştan aşağı.

Tek taraflı bakmak yerine artık yine onlar kazanacak diye fedakarlık etmeye gerek yok. Bırakın şuan için sevinsinler. Ama bunu hem siz hemde onlarda bilsin ki mod ekibi olarak gerekiyorsa biz uyumayız "CR" üzerinden konu sonuçlandırırız. Yönetim de bu konuda bize destek verdiği sürece emin olun onlar kazanacak diye bir durum yok.

Ben onlara tüm samimiyetim ile inanıyorum, mod olarak değil oyuncu olarak yazıyorum bunları da.

Şuan aramızda hatta bu konuda olup müdavim olsa bile ne tarz işlerle uğraştığını inanın bizler biliyoruz. Her daim izliyoruz. Onların bu çabası boşuna. Bazı kişilerin farklı planları var, çift taraflı oynamak kolay ama unutmayın dediklerimi burada yarın öbür gün ben olmayabilirim belki yönetici arkadaşlardan bazıları da olmayabilir. Önemli olan sizin illegal oyunculara karşı verdiğiniz mücadeledir.
    Şuan "CR" bölümüne zamanından ayırarak 1 karakter bile yazan oyuncularımıza ne kadar teşekkür etsek az. Onların emeğini boşa çıkarmak emin olun bizim mutlu olmamızı engeller. O oyuncu hayatından zaman ayırarak bu kişileri şikayet ettiyse biz o konuyu okuyarak sonuçlandırıp kısa sürede ceza alması için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Eğer bunları yapamazsak bizim burada durmamızın zaten bir anlamı yok.

Sadece geriye dönüp bir bakın, eskiden bu oyun nasıldı şuan nasıl ? Seri CS'lerin bin bir çeşit sorunlardan ve açıklardan oluşan bir oyun, bir tarihi eser şuan ne durumda ?

Oyun yöneticileri ile eskiden bırakın yüz yüze oturup bir yerde çay içerek konuşmayı, onları görmek bile hayaldi. Onların sizler için ellerinden gelenin fazlasını yaptığını bilin yeterli. Bazılarınız oyun yöneticilerine kızsa bile onlarda bu firmada çalışan bir personel, emekçi. Bu zamana kadar yaptıkları ekstralar, harcadıkları zamanların hepsi sizler için.

Bu kadar yazıyı tüm içtenliğim ile yazıyorum. Şuan bu ekip olduğu sürece, hem yönetim hem mod grubu emin olun her türlü illegal durum ile mücadeleye devam edilecektir. Bırakın şuan sevinsinler, ama yarın tekrar isyan ettiklerinde umarım bu yazıları hatırlarlar.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Houji View Post
    Level jump olmazsa eğer illegal oyuncu olmayacak mı?
    Tam anlamıyla sunucular temizlenmişken tekrar uğraşmanın ne anlamı var.Ayrıca hiç düşünmüyor musunuz?6 ay önce yeni bir sunucu açıldı.Bu insanların acaba hakkı yeniyor mu?

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Multi hesap yöneten bir koxper 73 level olabilmek için ayın 19 unu bekler mi sence?
    Bişey demiyorum abi level jump gelsin cheat reportsu incele Kolay gelsin sizlere
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Quote Originally Posted by horozgeorge View Post
    Tam anlamıyla sunucular temizlenmişken tekrar uğraşmanın ne anlamı var.Ayrıca hiç düşünmüyor musunuz?6 ay önce yeni bir sunucu açıldı.Bu insanların acaba hakkı yeniyor mu?
    Bakın oyuna genie ve level jump etkinliği eklendikten sonra oyunun genetiği bir defa bozuldu. Bu oyun artık neredeyse cz oynayacaklar için 77 levelda başlıyor diyebiliriz.

Yani şuna yazık değil mi buna yazık değil mi işine girersek işin içinden çıkamazsınız. 5-6 sene evel 80 level olabilmek için abartısız kemiği çıkana kadar parmaklarının derisini eritip 3-5 klavye eskitmek gerekirdi.

Level jump ilk defa gelecek bir etkinlik olacak olsaydı tartışırdık

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by RyuunosukeMiyosaki View Post
    Arkadaşlar, tüm istekler ve öneriler yönetime her dakika iletiliyor. Ama şunu da unutmayın, eski yönetim yok. İllegal oyuncular her dakika cezalandırılıyor. MOD ekibi olarak sabahlara kadar hile bildirim kısmında konu sonuçlandırıyoruz. İnanıyorum ki gelse bile hızlı bir şekilde cezalandırılacaklar.
    Sanirim biz paralel evrende oynuyoruz bu oyunu, cunku ne hikmetse gayet tanidik bildik koxperlar, ki bir kacini bizzat sikayet ettim, hic bu banlardan etkilenmiyorlar. Ne zaman gorsem ayni GB saticilari pazarda, ayni Koxperlar slotlarda. Siz kimleri banliyorsunuz bilemiyorum ama oyuna gercekten zarar verenleri banlamadiginiz kesin. Misal folktaki slotlari banlamak ayri, GB saticilarinin kastigi slotlari banlamak ayri. Ikinci kismi banlamaniz gerekiyor. Yahut eslant slotlarini. Yahu savaslarda ustten "+10 item satilir only TL" diye flood geciyorlar, pazarlarda da ayni, siz kimleri banliyorsunuz hakkaten?

Level jump artık bu oyunun bir parçası. İlk ve son gelecek bir etkinlik değil. Daha önce nasıl ki birçok oyuncu bundan faydalandıysa bundan sonra da bu etkinlik zaman içinde tekrarlanacak ve oyuncular faydalanacak.
    Oyuncu cogunlugunun ne dusundugu, ne istedigi umrumuzda degil diyorsunuz yani ve bunda problem gormuyorsunuz. Degisik.

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Bakın oyuna genie ve level jump etkinliği eklendikten sonra oyunun genetiği bir defa bozuldu. Bu oyun artık neredeyse cz oynayacaklar için 77 levelda başlıyor diyebiliriz.

Yani şuna yazık değil mi buna yazık değil mi işine girersek işin içinden çıkamazsınız. 5-6 sene evel 80 level olabilmek için abartısız kemiği çıkana kadar parmaklarının derisini eritip 3-5 klavye eskitmek gerekirdi.

Level jump ilk defa gelecek bir etkinlik olacak olsaydı tartışırdık
    keşke ozamanlarda kalsaydık .. gerçi ozamanlar bile 75in üstüne çıkamadım ama verdiğim emek yeterdi
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Quote Originally Posted by Esperansa View Post
    Sanirim biz paralel evrende oynuyoruz bu oyunu, cunku ne hikmetse gayet tanidik bildik koxperlar, ki bir kacini bizzat sikayet ettim, hic bu banlardan etkilenmiyorlar. Ne zaman gorsem ayni GB saticilari pazarda, ayni Koxperlar slotlarda. Siz kimleri banliyorsunuz bilemiyorum ama oyuna gercekten zarar verenleri banlamadiginiz kesin. Misal folktaki slotlari banlamak ayri, GB saticilarinin kastigi slotlari banlamak ayri. Ikinci kismi banlamaniz gerekiyor. Yahut eslant slotlarini. Yahu savaslarda ustten "+10 item satilir only TL" diye flood geciyorlar, pazarlarda da ayni, siz kimleri banliyorsunuz hakkaten?

Oyuncu cogunlugunun ne dusundugu, ne istedigi umrumuzda degil diyorsunuz yani ve bunda problem gormuyorsunuz. Degisik.
    Neye göre çoğunluk olduğuna karar veriyorsunuz. Forumda jump hakkında defalarca anket yapıldı ve isteyenler açık ara önde çıktı.

Level jump bu saatten sonra bu oyunun bir gerçeği ve oyuncuların beklentisi. Zaman zaman daima aktif olacak faydalı bir etkinlik. İllegal oyuncular suistimal edecek diye kurban verdiğimiz çok etkinlik ve oyunun güzelliklleri yeterince var artık illegallere kurban edilecek etkinlik yok. Göz açacak fırsatta tanınmıyor tanınmayacak.

Senior Member xxSoSYeTiKxx's Avatar
    Nickname
    xxSoSYeTe34xx & xxSoSYeTiKxx
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    AbsenT
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bana olacak bir yararı yoksa bize ne olacak ?
    GALATASARAY

You'll Never Walk Alone.

Yanlış Yapıyorsam, Doğrusu Hoşuma Gitmemiştir.

Bin Adet Düşmanım Olsun. Bana Bir Dost Yeter.

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Neye göre çoğunluk olduğuna karar veriyorsunuz. Forumda jump hakkında defalarca anket yapıldı ve isteyenler açık ara önde çıktı.

Level jump bu saatten sonra bu oyunun bir gerçeği ve oyuncuların beklentisi. Zaman zaman daima aktif olacak faydalı bir etkinlik. İllegal oyuncular suistimal edecek diye kurban verdiğimiz çok etkinlik ve oyunun güzelliklleri yeterince var artık illegallere kurban edilecek etkinlik yok. Göz açacak fırsatta tanınmıyor tanınmayacak.
    Bu bir karar degil, gozlem. Ne klanim, ki serverin en eski klanlarindan biri, ne de oyundaki arkadaslarim istiyor bu eventi. Ben oyuncuyum dikkatinizi cekerim, 6 yildir da aralikli olsa da oyundayim. Ne istenildigini, ne istenilmedigini, oyun icin neyin iyi neyin kotu oldugunu bizzat tecrube ederek, gorerek, gozlemleyerek ogrendim. Lvl jump paradan baska bir sey ifade etmiyor, bu topicteki ilk mesajimi okuyun lutfen, onnnnca sorun varken ve hem de 2 yildir cozulmeyenler varken su etkinlik bu etkinlik diye ne yaptiginizi saniyorsunuz anlamak guc. Yeni oyuncu gelsin para kazanalim, ne kadar ucuz bir is etigi. Isini profesyonellik ve adaletle yapan bir sirket bu denli ucuz yollara basvurmaz.

Senior Member xxSoSYeTiKxx's Avatar
    Nickname
    xxSoSYeTe34xx & xxSoSYeTiKxx
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    AbsenT
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bizide bari 83 reb 5 yapin bize yarasın. bir kerede bişi
    GALATASARAY

You'll Never Walk Alone.

Yanlış Yapıyorsam, Doğrusu Hoşuma Gitmemiştir.

Bin Adet Düşmanım Olsun. Bana Bir Dost Yeter.