Page 19 of 35 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 341
    Senior Member ROLNT's Avatar
    Quote Originally Posted by xxSoSYeTiKxx View Post
    bana olacak bir yararı yoksa bize ne olacak ?
    İyi de Genie+Trina etkinliğinin de bana bir yararı yok. Ne olacak bana?

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Anket tabi önde çıkar multi hesaplarla oy veriyolar

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Quote Originally Posted by Esperansa View Post
    Yeni oyuncu gelsin para kazanalim.....
    Yeni oyuncunun gelmesi ve NTTGame'in kazanması( ki böyle bir niyet olsa level jump ücretli olurdu) seni neden rahatsız ediyor?

Senior Member vspo25's Avatar
    Nickname
    Magixes
    Class
    Mage
    Clan
    BdwArmy
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RyuunosukeMiyosaki View Post
    Şimdi arkadaşlar, bu etkinliği sizler kadar bende istemiyorum gelmesini. Şöyle de bir durum var, bu zamana kadar illegallerin işine yarıyor diye bir çok etkinlikten fedakarlık edildi mi ? Evet, edildi hemde fazlasıyla.
    Yine illegal oyuncular kazanıyor diye bir çok etkinlik kapatıldı mı ? Evet, kapatıldı.
    Hatta ve hatta sırf okçu karakteri onların işine yarıyor diye bir çok ayarı değiştirilerek bu duruma getirildi mi ? Evet, hemde baştan aşağı.

Tek taraflı bakmak yerine artık yine onlar kazanacak diye fedakarlık etmeye gerek yok. Bırakın şuan için sevinsinler. Ama bunu hem siz hemde onlarda bilsin ki mod ekibi olarak gerekiyorsa biz uyumayız "CR" üzerinden konu sonuçlandırırız. Yönetim de bu konuda bize destek verdiği sürece emin olun onlar kazanacak diye bir durum yok.

Ben onlara tüm samimiyetim ile inanıyorum, mod olarak değil oyuncu olarak yazıyorum bunları da.

Şuan aramızda hatta bu konuda olup müdavim olsa bile ne tarz işlerle uğraştığını inanın bizler biliyoruz. Her daim izliyoruz. Onların bu çabası boşuna. Bazı kişilerin farklı planları var, çift taraflı oynamak kolay ama unutmayın dediklerimi burada yarın öbür gün ben olmayabilirim belki yönetici arkadaşlardan bazıları da olmayabilir. Önemli olan sizin illegal oyunculara karşı verdiğiniz mücadeledir.
    Şuan "CR" bölümüne zamanından ayırarak 1 karakter bile yazan oyuncularımıza ne kadar teşekkür etsek az. Onların emeğini boşa çıkarmak emin olun bizim mutlu olmamızı engeller. O oyuncu hayatından zaman ayırarak bu kişileri şikayet ettiyse biz o konuyu okuyarak sonuçlandırıp kısa sürede ceza alması için elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Eğer bunları yapamazsak bizim burada durmamızın zaten bir anlamı yok.

Sadece geriye dönüp bir bakın, eskiden bu oyun nasıldı şuan nasıl ? Seri CS'lerin bin bir çeşit sorunlardan ve açıklardan oluşan bir oyun, bir tarihi eser şuan ne durumda ?

Oyun yöneticileri ile eskiden bırakın yüz yüze oturup bir yerde çay içerek konuşmayı, onları görmek bile hayaldi. Onların sizler için ellerinden gelenin fazlasını yaptığını bilin yeterli. Bazılarınız oyun yöneticilerine kızsa bile onlarda bu firmada çalışan bir personel, emekçi. Bu zamana kadar yaptıkları ekstralar, harcadıkları zamanların hepsi sizler için.

Bu kadar yazıyı tüm içtenliğim ile yazıyorum. Şuan bu ekip olduğu sürece, hem yönetim hem mod grubu emin olun her türlü illegal durum ile mücadeleye devam edilecektir. Bırakın şuan sevinsinler, ama yarın tekrar isyan ettiklerinde umarım bu yazıları hatırlarlar.
    Şuan oyun eskiye nazaran hala aynı seri cs yok fakat okçu sınıfı bitirildi. Yanlış hatırlamıyorsam bu sizin döneminizde olmadı kaldı ki onun yerine mageler türedi. Sonra hala oyunun birçok sorunu var yok değil. Birçok etkinlik kullanılamıyor, flood denen kocaman bir sorun var ki bu seri cs den daha berbat bence. Sonra jump çözüm değil illa birşey yapmak istiyorsanız onun yerine exp eventler yapın %75, %50 mis gibi, millet çeksin presini oynar temiz. Hem her level için avantajlı, kullanışlı olur. Yönetimin artık yaptıklarından ders çıkaracağına, bunu yaptık bak böylesi kötü oldu bir daha yapmayalım diyeceğine halen herşey tozpembe gibi devam etmesi oyuncuları çıldırtmaktadır. Yönetime arz ederiz.

Senior Member xxSoSYeTiKxx's Avatar
    Nickname
    xxSoSYeTe34xx & xxSoSYeTiKxx
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    AbsenT
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    genie ucuzlasın diye dişrendik hammer ondan pahalı oldu exp kasarken öldük öldüğünde exp kaybetme diye %100 exp geri dönüşüm kağıdı al denildi 30 taş bassa 4 saatimiz yalan olacak slotlarda bosslar yanı başımızda doğuyor. genie alıp başını gidiyor. kısaası herşey tl evet kasmiyormuyum aksiyorum ama artık durdum 19 unda jübile bile edebilirim çünkü yeni başlayanlara güzel etkinlik peki lafım meclisden dışarı biz eskilere ne yararı var bebeler ve veletlerle uğraşiyoruz sadece CR ye bildirsek anında müdahale yok. akşam 6 dan sabaha mesai saatine kadar hafta sonu olsa hafta başını beklicez buda bir sıkıntı peki ozaman benim zararıma. ben başka şeylere yönelim artık demek vaktidir bana göre. üzücü ama içim neyse dışımda öledir kötü niyet yoktur bende selam sabahım herkesle vardır severim herkesi ama ben dediğim gibi bize bir yararı yoksa çekilme vaktidir.
    GALATASARAY

You'll Never Walk Alone.

Yanlış Yapıyorsam, Doğrusu Hoşuma Gitmemiştir.

Bin Adet Düşmanım Olsun. Bana Bir Dost Yeter.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    houji bu oyunu oynamayan biri ona gore ne ki.bunu dedimya simdi bir karakterinin resmini koyar

Senior Member xxSoSYeTiKxx's Avatar
    Nickname
    xxSoSYeTe34xx & xxSoSYeTiKxx
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    AbsenT
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ROLNT View Post
    İyi de Genie+Trina etkinliğinin de bana bir yararı yok. Ne olacak bana?
    ben ondan da vazgeçtim. topku para yatırıpda onun için uğraşmicam. hatalı bir yazı yazdım orada ve geri aldım farzet yazımıda.
    GALATASARAY

You'll Never Walk Alone.

Yanlış Yapıyorsam, Doğrusu Hoşuma Gitmemiştir.

Bin Adet Düşmanım Olsun. Bana Bir Dost Yeter.

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Houji View Post
    Yeni oyuncunun gelmesi ve NTTGame'in kazanması( ki böyle bir niyet olsa level jump ücretli olurdu) seni neden rahatsız ediyor?
    Neden mi rahatsiz ediyor, bunun ayirdiniz yapamiyor musunuz cidden? Peki aciklayayim madem:

Beni NTTnin para kazanmasi degil, senelerdir var olan sorunlar bir tarafta yigili dururken ve bunlari duzeltmek icin ugrasmazken yalnizca para getirecek seylerle ugrasmasi rahatsiz ediyor. Yoksa banane yani isinizi duzgun yapin da isterseniz gunde 100bin lira kazanin. Ama boyle insanlari aptal yerine koyarak yapiyorsaniz bunu elbette rahatsiz olurum.

Umarim anlasilir olmustur.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    herseyleri para olmus bunlarin napolyon bile bu kadar para goz olmamistir.bunun idol aldiklari kisi napolyon onu bile gecmisler.su oyunu adam akilli bir sirket satin almiyor ki rezil oluyoruz

Banned
    Nickname
    GentlemanBossTMF
    Class
    Mage
    Clan
    JustPlay
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Houji View Post
    Neye göre çoğunluk olduğuna karar veriyorsunuz. Forumda jump hakkında defalarca anket yapıldı ve isteyenler açık ara önde çıktı.

Level jump bu saatten sonra bu oyunun bir gerçeği ve oyuncuların beklentisi. Zaman zaman daima aktif olacak faydalı bir etkinlik. İllegal oyuncular suistimal edecek diye kurban verdiğimiz çok etkinlik ve oyunun güzelliklleri yeterince var artık illegallere kurban edilecek etkinlik yok. Göz açacak fırsatta tanınmıyor tanınmayacak.

Siz bu forumda yapılan Anketlere güveniyormusunuz ? Unuttunuz sanırım Server birleşimlerinde yaptığınız isim anketlerini ? LJ %95 Açık ve Net Koxperların yeni hesap beklentisini karşılıyor. Bunun daha uzatılacak kısmı yok. Merak ediyorum en son ne zaman oyuna giriş yapıp 1-2 saat dolaştınız. 3 Haftadır 5 tane czde npt yapan adamı banlatamadığımız halde 100lerce 75-77 lvl arası koxper türeyecek. Hadi hayırlısı

Page 19 of 35 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast