Results 1 to 3 of 3

Angry Artık isyan ediyorum GMlLERİN İLGİSİZLİĞİNDEN ve KOXPER lerden

Serverde elini kolunu sallayan koxpu rahatca kullanıyor. Gerçek anlamda oyucular sırayla kaçmaya başladı herkes itemlerini satma derdine düşmüş. Heryer koxper. Millet resim video çekerek şikayetler ediyor gm ler iş yapmadığı için artık ve şikayet etmelerine rağmen banlanmıyorlarda. Dolandırıcıları şikayet ediyoruz gözünüzü açın diyorsunuz bizene. koxper şikayet ediyoruz banlanma yok. Ya oyunda 1000lerce tl itemli 83 charlı adamlar bile koxp kullanma cesareti gösterebiliyorlar. Acaba neden? Bu durumu görenler maalesef itemlerini satıp oyundan kurtulmaya çalışıyor artık çünkü trko dan farkı hiç kalmadı oyunun. +9 +10 bug/illegal üretilmiş itemler piyasadsa arttıkça arttı. oyunda herşeyi paraya dökme derdine düştükçe oyun yönetimi oyuncu aman kaçmasın diye herkese serbest hale geldi birnebi koxp kullanmak. Bu durumu fırsat bilenlerde dediğim gibi bug itemler yapandan tut koxp ile para kasanmı arasın ex kasanmı np kasanmı hangisini diyeyim. NEREYE GİTSEN KOXPER. ARTIK İSYAN EDİYORUM BENDE. Böyle giderse GMLER HALA BİRŞEY YAPMAZLARSA bende bırakcam oyunu Üzülerek bildiriyorum. Benim gibi düşünen bir dünya insan olduğunada eminim. HAKSIZLIKTAN BIKTIK. OYUNA HAK İSTİYORUZ yada siz yokuz.
    Last edited by ecehakan; 06-09-2014 at 01:36 PM.

Senior Member aku07com's Avatar
    Nickname
    Lucifer lDontTouchChevita
    Clan
    TURKYILDIZLARI
    Race
    El-Morad
    Lütfen onlar kxper değil sadece onlar fazla itemli oldukları için daha uzun menzilden vurabiliyorlar.
    Gordion - Lucifer lDontTouchChevita

Senior Member MonkyDDrag0n's Avatar
    Class
    Mage
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Elindeki kanıtları ENG forumdaki CHeat Reports kısmına bildirmelisin.

-Do you pray to the Gods?
    *The Old and The New.
    -There is only one God and his name is Death.
    -And there is only one thing we say to Death; Not Today!