Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37
    Senior Member kocamanayk1234's Avatar
    Class
    Mage
    Race
    Karus
    Bu konuda bende hak veriyorum çünkü 75 ve 80 skili seri değilken birde 5 ve 3 lü okun cs nin olması sadece rakibinize dayanmanızı sağlar böyle giderse yakında oyunda archer göremeyeceğiz.
    Her zaman buralarda olacağım.

BoOoGeYMaN Blog Sayfası

Kingdom Online'dan en son haberler.

benim düşüncem şu yönde. warrior berseker skili var 83 seri seri inanılmaz damageler atabiliyor. Mage 83 skili mage teamlerin çok işine yarıyor hedef seçemiyorsun kolay kolay. Rogue job una koyulan eskirma skili ise komik cure atar atmaz geçiyor vurduğu damage eh işte. Bu skili gidip okçuya koymak ise komik.
    5 li 3lü seri değil party içine giremiyor bu adam. 70 den kurtaralım çok vursun diyerek elf ring ve se gibi hp vermeyen defi düşük attack gücü yüksek takı takma zorunluluğu doğuyor. Fakat yinede bi warrior gibi damage vuramıyor zaten comboda r atamıyan bi karakter. 14k hp li 2k defli adama vuruyorsun 400 500 600 adam sana vuruyor 1k + 200 r damage. Okçunun 83 skiline 5 li 3 lüsüne 66 skiline 80 75 ve 70 skiline düzenleme gelmesi şart. Durum kısaca şu Full +3 +9 okçu dizceğine +1 takılı 7 chaos itemli warrior diz daha iyi. Okçuyu bitirdiler ne vs de ne pk da bir işe yaramayan karaktere dönüştürüldü. Hangi sw ye baksam warrior mage ağırlıklı. Ne kadar tanıdığım asas ve archer playerı varsa bıraktı yada başka joba geçti..

Senior Member Rumetcyy's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    DoE
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by awdawawd View Post
    benim düşüncem şu yönde. warrior berseker skili var 83 seri seri inanılmaz damageler atabiliyor. Mage 83 skili mage teamlerin çok işine yarıyor hedef seçemiyorsun kolay kolay. Rogue job una koyulan eskirma skili ise komik cure atar atmaz geçiyor vurduğu damage eh işte. Bu skili gidip okçuya koymak ise komik.
    5 li 3lü seri değil party içine giremiyor bu adam. 70 den kurtaralım çok vursun diyerek elf ring ve se gibi hp vermeyen defi düşük attack gücü yüksek takı takma zorunluluğu doğuyor. Fakat yinede bi warrior gibi damage vuramıyor zaten comboda r atamıyan bi karakter. 14k hp li 2k defli adama vuruyorsun 400 500 600 adam sana vuruyor 1k + 200 r damage. Okçunun 83 skiline 5 li 3 lüsüne 66 skiline 80 75 ve 70 skiline düzenleme gelmesi şart. Durum kısaca şu Full +3 +9 okçu dizceğine +1 takılı 7 chaos itemli warrior diz daha iyi. Okçuyu bitirdiler ne vs de ne pk da bir işe yaramayan karaktere dönüştürüldü. Hangi sw ye baksam warrior mage ağırlıklı. Ne kadar tanıdığım asas ve archer playerı varsa bıraktı yada başka joba geçti..
    doğru diyorsun bizim minore cooldawn koydular wariorların attackları coştu 1k damage atan bir wariora karşı ben hp mi nasıl toparlıycam cp desen tamamen şansa kalmış hiç toplayamayabilirsin de oyuncu klavyesi alıcaktım dedilerki ban sebebi ee where is the adalet ??? diyeceklerki weapon breaker var o itemi +9 basmak kolaymı gidicek paradan geçtim oyuna girip çıkmak tam bir işkence olur. Okçuların durumunu zaten anlatmaya bile hacet yok eski efsanelere bakınız hep assas karakterlerdir tek tük warior... Sölenecek çok şey varda neyse

Quote Originally Posted by pareportea View Post
    doğru diyorsun bizim minore cooldawn koydular wariorların attackları coştu 1k damage atan bir wariora karşı ben hp mi nasıl toparlıycam cp desen tamamen şansa kalmış hiç toplayamayabilirsin de oyuncu klavyesi alıcaktım dedilerki ban sebebi ee where is the adalet ??? diyeceklerki weapon breaker var o itemi +9 basmak kolaymı gidicek paradan geçtim oyuna girip çıkmak tam bir işkence olur. Okçuların durumunu zaten anlatmaya bile hacet yok eski efsanelere bakınız hep assas karakterlerdir tek tük warior... Sölenecek çok şey varda neyse
    işin kötü yanı torment yada maliceli bu warriorlar 2k damageyi görüyorlarr.Chaos patladı tmm kaçmanın imkanı yok bırak klavye ni Okçu olıyım dedim 1 ay dayanabildim kanser etti. %20 canı kalmış birisine 80 atıyorsun 300 vuruyor r vursan daha iyi =) 66 skili atıyorsun çalışmıyor 62 atıyorsun krowazlar +3 takılar saolsn yavaşlıyanı görmedim tek tük nadiren 1-2 kişi . okçunun hiç bir kaçabilme makenizması yok. skill atıyorsun kaça kaça asas yetişiyor hop descent geldi shock stun %100 gibi bir şey tutmadığını görmedim!!! öldün. Koxp yüzünden bu şekilde zamanında önlem alındığı söyleniyor. Mantığa bak jobu engellerim koxpu engelliyemiyorum bumudur ?

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    aslına bakarsanız bu ciddi bir problem,oyun size bir karakter seçeneği sunuyor oynamanız için,seçip kullandığınız karakter, hem diğer karakterlerin gerisinde skil olarak,
    hem kullandığı çoğu şey bugda kalmış veya indirgenmiş, bi arkadaşıma ancient atak scrolu archer kullanamıyor dedim,bana imkansız bunu tüm karakterler basabiliyor dedi,archer bu kağıdı bastığında bow kullanan archer karakterine 1 atak point veriyo şaka gibi. 80 power shotun ısrarla sekmesi hüsran zaten.ıce shot nadir,tutuyor
    70 skili dark pursuer inanılmaz hatalar veriyor ve bir çok sorun. oyuncular, sayın modorotör ve yetkililere tekrar tekrar defalarca raporladı durumu,ya rogue klasmanına ait archeri silin yada düzeltin.enazından bir açıklama yapılsın insanlar bunaldı ve sıkıldı.kimse extra bişi beklemiyo sadece bi karakterde bulunan ciddi sorunlar var.bu diğer karakterlerinde başına gelebilir,kosp kullanan archer değildir, eline bi silah takan piriest bile slot dönebilmekte, konu hakkında artık ciddi bi açıklama gelsin, düzeltilmicekse insanlarda kararlarını versin.büyük oyun büyük platform sunulan karakterdeki sikil hataları yıkıcı.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Olur da bir GM görür hani.
    The games we play are deadly, aren't they?

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Csw de sona yaklaşıldı testleri yapılıyor diyorsunuz bu bir ntt game başarısıdır cunku csw buglu değildi sadece illegal kişilerin elindeydi ve legaller faydalanamıyordu. m game'e baskılar sonucunda bu sonuç cozume cok yaklaştı .
    Aynı tepkiyi archer skilleri konusunda da bekliyoruz üstüne üstelik archer skilleri bugda ve coğu sorunlu aynı çabayı ve ilgiyi archer skilleri konusundada bekliyoruz..
    #Dexterity

Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Hani bi ihtimal güzel bi haber alırız falan.

benim umudum tükenmek üzere , her açılan konu ile umutlarımız yeşeriyor inşallah bir insaflı yetkili bu duruma el atar da düzeltilir moderatorler ile bu işi halledemicez gibi umutların tükenmesinin sebebi ise bu sıkıntının 1 seneden aşkın bir süredir var olup her konu açıldığında kale alınmamasıdır belkide alınıyorsada işleme alınmıyodur kimseyide suçlamak istemiyorum. bu sorunun da en kısa sürede çözüme ulaşması dileklerimle iyi tartışmalar.

Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CarnacAnyStopedMe View Post
    benim umudum tükenmek üzere , her açılan konu ile umutlarımız yeşeriyor inşallah bir insaflı yetkili bu duruma el atar da düzeltilir moderatorler ile bu işi halledemicez gibi umutların tükenmesinin sebebi ise bu sıkıntının 1 seneden aşkın bir süredir var olup her konu açıldığında kale alınmamasıdır belkide alınıyorsada işleme alınmıyodur kimseyide suçlamak istemiyorum. bu sorunun da en kısa sürede çözüme ulaşması dileklerimle iyi tartışmalar.
    Cooldown sorunu 4 senedir, Lightning Kitleme sorunu 3 senedir mevcut.