Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member

NTTGame Acil Bu Konu Hakkında Bilgilendirme yapınız 500 Kişi beğenmiş Face Site HELP!

Merhaba Arkadaşlar,

Resmi Facenin Fakesini yapmışlar birebir fake site yapmışlar sakın inanmayın böyle birşey söz konusu değildir.

Böyle bir Etkinlik mesajı Eventi yoktur.

Fake Site isimleri böyle bir site yoktur böyle bir event yoktur ;

Last edited by CMAS; 05-16-2014 at 12:36 PM.

Senior Member SerJiyan's Avatar
    Nickname
    BeRaN
    Class
    Warrior
    Clan
    Tek ßa$ina
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Sevgili CMas Bu Konuya Ne Yorum Yazim Simdi. Bu Insanlari Görünce. Bu Emek Hirsizlarini Görünce Cok Sinirleniyorum ya
    Last edited by RyuunosukeMiyosaki; 05-16-2014 at 02:25 PM. Reason: Bold
    Any Otp. Kullanin Arkadaslar.

Banned
    Nickname
    G2N Who I'm
    Class
    Rogue
    Clan
    Support
    Server
    EU->Europa
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Ne çakallar var yaa...

Senior Member
    Önemli konu ben bile inancaktım nerdeyse Oyuncuların büyük bir kısmı düşmüştür Help!!!!

Forum Takip etmeyen biri olsaydım bu konuya düşebilirdim Facelerini bile aynısını yapmışlar.

Senior Member EsTeLLa's Avatar
    Çok dikkatli olmak gerekiyor.Şikayet edebilir gören kişiler bu sayede sayfa kapatılır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by EsTeLLa View Post
    Çok dikkatli olmak gerekiyor.Şikayet edebilir gören kişiler bu sayede sayfa kapatılır.
    Çoğu kişinin canı yancak burdan giden emeklere yazık.

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Dikkatli olmak gerekiyor böyle şeylere.

Bunlara karşı yapılabilecek en önemli iş arkadaşlarımızı uyarmak ve bilinçlendirmek. Eğer google gibi arama motorlarına reklam vermişlerse googlea raporlamak. Facebook içinde yine facebook destek birimine bunları raporlamak.

Facebook sayfaları kısa sürede kapatılsada değişen pek fazla birşey olmuyor. Yenisini hazırlamaları çok fazla zamanlarını almıyor.

Senior Member
    Biz bu siteleri avukatlarımız aracılığıyla kapatıyoruz ama biz kapattıkça adamlar açmaya devam ediyor. Kapatma süreçleri de bazen uzayabiliyor. Şuan gönderdiğiniz site de dahil bir çok fake site hakkında hukiki işlem başlatıldı.

Facebook sayfasında gönderdiğimiz her posta bilmem ne etkinliğimiz başladı diye post atan haysiyetsizler hakkında yorum yapmak istemiyorum. Adamın işi gücü yok tüm gün boyunca fake knight sayfası oluşturup hesap çalma fantezileri ile uğraşıyor.

Şöyle bir gönderinin altında bile dalavere peşinde olan bir mahlukatın ben insanlığına ayrıca tükürürüm.

Sizler lütfen bilinçli olun ve her websitesine girdiğinizde domain doğru mu değil mi bi kontrol edin yine de.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Infocid View Post
    Biz bu siteleri avukatlarımız aracılığıyla kapatıyoruz ama biz kapattıkça adamlar açmaya devam ediyor. Kapatma süreçleri de bazen uzayabiliyor. Şuan gönderdiğiniz site de dahil bir çok fake site hakkında hukiki işlem başlatıldı.

Facebook sayfasında gönderdiğimiz her posta bilmem ne etkinliğimiz başladı diye post atan haysiyetsizler hakkında yorum yapmak istemiyorum. Adamın işi gücü yok tüm gün boyunca fake knight sayfası oluşturup hesap çalma fantezileri ile uğraşıyor.

Şöyle bir gönderinin altında bile dalavere peşinde olan bir mahlukatın ben insanlığına ayrıca tükürürüm.

Sizler lütfen bilinçli olun ve her websitesine girdiğinizde domain doğru mu değil mi bi kontrol edin yine de.
    Bunlar insanmı şerefsizler karaktersizler milletin emeğini calmak için elinden gelen herşeyi yaparlar.
    Last edited by CMAS; 05-16-2014 at 12:45 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Houji View Post
    Dikkatli olmak gerekiyor böyle şeylere.

Bunlara karşı yapılabilecek en önemli iş arkadaşlarımızı uyarmak ve bilinçlendirmek. Eğer google gibi arama motorlarına reklam vermişlerse googlea raporlamak. Facebook içinde yine facebook destek birimine bunları raporlamak.

Facebook sayfaları kısa sürede kapatılsada değişen pek fazla birşey olmuyor. Yenisini hazırlamaları çok fazla zamanlarını almıyor.

Herkez Dikkatli olsun bir anlık dalğınlık tüm emekler boşa gitmesidir.