Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Lütfen birileri yardimci olabilirmi(game master'larin dikkatine)

İyi günler.Ben piana 2 de hornette eks kasarken koxp kullanmadığım halde ban yememden ötürü burada size müracat etmek istedim..09.05.2014 tarihinde sabah saatlerinde eks kasmak istermisin diye pm aldım ve ihtiyacım oldugu için geliyorum dedim ve gittim.Gittiğimde herkes oturuyordu sadece 1 kişi atak yapıyordu bende atak yapmaya başladım ve daha sonra bende oturdum ve afk oldum ve Banlandığım sırada afk idim.Hiçbir şekilde koxp kullanmadım ve kullanmam.Game Master'lar kadar bizde koxp kullananlardan tiksiniyoruz.Ve asıl sorun şu ki benim asıl oynadığım çar ban yediğim karakterin yan karakteriydi ve itemli ve cash çektiğim bi karakterdi.Bu oyunu para için değil zevk almak için oynuyorum fakat bu yediğim banned yüzünden nttgame e gerçekten hayret ettim.Yıllardır oynadığım Knight Online ile bu şekilde ilişkilerimin kopmasını gerçekten istemiyorum.LÜTFEN GEREKLİ MERCİLER 2 DAKKALARINI AYIRIP YARDIMCI OLURLARSA ÇOK MUTLU OLURUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

Junior Member
    Name: DeterminanT
    Job: Mage
    Server: Piana

Senior Member IIRamothII's Avatar
    Class
    Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ShameLess33 View Post
    İyi günler.Ben piana 2 de hornette eks kasarken koxp kullanmadığım halde ban yememden ötürü burada size müracat etmek istedim..09.05.2014 tarihinde sabah saatlerinde eks kasmak istermisin diye pm aldım ve ihtiyacım oldugu için geliyorum dedim ve gittim.Gittiğimde herkes oturuyordu sadece 1 kişi atak yapıyordu bende atak yapmaya başladım ve daha sonra bende oturdum ve afk oldum ve Banlandığım sırada afk idim.Hiçbir şekilde koxp kullanmadım ve kullanmam.Game Master'lar kadar bizde koxp kullananlardan tiksiniyoruz.Ve asıl sorun şu ki benim asıl oynadığım çar ban yediğim karakterin yan karakteriydi ve itemli ve cash çektiğim bi karakterdi.Bu oyunu para için değil zevk almak için oynuyorum fakat bu yediğim banned yüzünden nttgame e gerçekten hayret ettim.Yıllardır oynadığım Knight Online ile bu şekilde ilişkilerimin kopmasını gerçekten istemiyorum.LÜTFEN GEREKLİ MERCİLER 2 DAKKALARINI AYIRIP YARDIMCI OLURLARSA ÇOK MUTLU OLURUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.
    Büyük ihtimalle sizi kasan kişi illegal program kullanıyordu. Ve illegal bir partide bulunmakta suç olduğundan banlanmışsınızdır. Siz yinede en az 1 Npoint veya premiumlu bir hesabınız ile destek bileti atın. Forum üzerinden bu tür hesaplara destek verilmemektedir.

Junior Member
    banlanan hesabımın üzerinde 279 Npoint vardı bi yararı olur mu?

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Ticket atabilirsin neden ve nekadar süre ile banlandığını öğrenebilirsin.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Junior Member
    +++++++++++++++++++++++++++++
    Last edited by LadyLorenz0; 05-14-2014 at 08:19 PM.

Junior Member
    muhtemelen sizi pt'ye alan adam illegal program kullanıyordur, illegallerin yüzünden tüm pt'nin banlanması hiç adil değil. Sonuçta oyunun güvenlik açığı sebebiyle bu programlar kullanılıyor ve cezası da legal oyunculara kesiliyor. Öncelikle Ntt game'in kendisine çeki düzen vermesi gerektiği kanaatindeyim.
    umarım hesabınız açılır.
    iyi oyunlar.

Tags for this Thread