View Poll Results: Durduk yerde zindana düştüm yardım.

Voters
2. You may not vote on this poll
  • Zindan

1 50.00%
  • Hapis

1 50.00%
  • Yardım

0 0%
  • Edin

0 0%
Results 1 to 3 of 3

Exclamation Durduk yerde zindana düştüm lütfen ilgilenirmisiniz

2030 pacht geldikden sonra oyuna girdim cıktım ertesi gün oyuna girdim çarım zindana düşmüş ve sopa alamıyorum bunun sebebi nedir lütfen yardımcı olunuz sayın Nttgame Server GAIA carın nicki TrLazkopat acil cevap verirseniz sevinirim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Anket eklemişsin Zindan şıkkını seçtim orda kalki konu açmayı öğren

Şaka bir yana geçmiş olsun

Sopa almak için pustan 999 casha kanat + stick almalısınız

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    16.07.2013 tarihinden itibaren Disiplin Zindanına herhangi bir karakteri girmiş olan hesap sahipleri, zindan cezasını tamamlamadan diğer karakterleriyle hiçbir şekilde oyun girişi yapamayacaktır.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz ;

1. Power Up Store’dan “ Punishment stick + wing” eşyasını satın alınız. ( 999 Npoint )
    2. Satın almış olduğunuz “Punishment stick + wing”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    3. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün. Ardından elinizden stick'i çıkartıp inventory'e koyun.
    4. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış gerçekleştirin.
    5. Dicipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick sizden alınacaktır.
    6. Th voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

Lütfen kuralları ihlal eden yazılımlardan ve illegal aktivitelerden oyun tecrübeniz için uzak durunuz.

Tags for this Thread