Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 64
    Banned
    Nickname
    JannyFrost
    Class
    Warrior
    Clan
    DUMAN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Finr0d View Post

İşlem yapıldı diye gm den onay bile gelmedi zaten bıraktım report yapmayı artık. Kaile alınmadıktan sonra niye yapayım...
    İşte bunlar meydana geliyor.. Sistem çok yavaş ilerliyor.. Her şeyi hızlandıracak bir algoritma oluşturmaya çalıştım.. Özellikle eleştirici yorumlar çok yararlı olabilir..

Senior Member Finr0d's Avatar
    Nickname
    KyouMikaela
    Class
    Mage
    Clan
    Yesterday
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by koytuaz50 View Post
    İşte bunlar meydana geliyor.. Sistem çok yavaş ilerliyor.. Her şeyi hızlandıracak bir algoritma oluşturmaya çalıştım.. Özellikle eleştirici yorumlar çok yararlı olabilir..
    Evet güzel bir öneri umarım uygun şartlar oluşur Bizde en azından reportlarken bu şekilde olmayacağını biliriz

Senior Member alig9191's Avatar
    Class
    Priest
    Server
    Piana
    Race
    Karus
    şimdi ben bu olayı görünce durduk yere iki arkadaş boş boşuna neden hapse girdik diye gm lerin kafasının etini yerim vallada yerim billada yerim.

Banned
    Nickname
    JannyFrost
    Class
    Warrior
    Clan
    DUMAN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xjindark View Post
    şimdi ben bu olayı görünce durduk yere iki arkadaş boş boşuna neden hapse girdik diye gm lerin kafasının etini yerim vallada yerim billada yerim.
    Bu öneri hayata geçerse "İTİRAZ" başlığı altında, kendini ifade edebilirsin.. Sadece bir moderatör bile, incelenmesi gerektiğini düşünürse ki eğer bir haksızlık varsa ve kendinizi iyi ifade edebildiyseniz mutlaka birisi olacaktır.. Durumunuz hemen incelenirdi.. Sizce de güzel değil mi

Banned
    Nickname
    WoodAresMera
    Class
    Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Konu açıldığından beri takip ediyorum hala o uzun paragrafları okuyamadım özür dilerim birisi özet geçerse sevinirim

Senior Member alig9191's Avatar
    Class
    Priest
    Server
    Piana
    Race
    Karus
    Bu öneri hayata geçerse "İTİRAZ" başlığı altında, kendini ifade edebilirsin.. Sadece bir moderatör bile, incelenmesi gerektiğini düşünürse ki eğer bir haksızlık varsa ve kendinizi iyi ifade edebildiyseniz mutlaka birisi olacaktır.. Durumunuz hemen incelenirdi.. Sizce de güzel değil mi
    fikir güzel destekliyorum ama icraat olacağını hiç sanmıyorum nttgame direk sistemimizde sorun gözükmüyor diyerek işin içinden çıkıyor. mağdur olanlar yine legaller

Banned
    Nickname
    JannyFrost
    Class
    Warrior
    Clan
    DUMAN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by colin16 View Post
    Konu açıldığından beri takip ediyorum hala o uzun paragrafları okuyamadım özür dilerim birisi özet geçerse sevinirim
    Konunun sonuna "ÖZET" yazacaktım aslında ).. Sonra caydım..

Cheat Reports'a sadece "DANIŞMAN" ünvanı verilmiş kişiler bildirimlerde bulunabilsin, ve bu kişiler rapor edilenlerin isimlerini görebilsin..
    GM ekibi moderatörler tarafından incelenen bildirimlerden alınan isimleri önce bannlasın, sonra araştırmaları yapsın..
    "İTİRAZ" bölümü açılsın.. Yalnız bir moderatörün dahi inceleme isterse, atılan bann incelensin..

Özeti bu .. Gerekçeleri, uygulanma şekilleri konuda mevcut..

Banned
    Nickname
    JannyFrost
    Class
    Warrior
    Clan
    DUMAN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Konu Güncel.. Colin16 üstad, yorumunu göremiyorum ..

Banned
    Nickname
    JannyFrost
    Class
    Warrior
    Clan
    DUMAN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Konu Güncel.. Moderatörlerin söyleyecek bir şeyleri yok mudur? Ben yorumunuzu istiyorum, şurası şöyle olabilir, burası sıkıntı yaratabilir.. Ya da neden ilgi göstermediğinizi söyleyebilirsiniz..

Banned
    Nickname
    WoodAresMera
    Class
    Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Konunun sonuna "ÖZET" yazacaktım aslında ).. Sonra caydım..

Cheat Reports'a sadece "DANIŞMAN" ünvanı verilmiş kişiler bildirimlerde bulunabilsin, ve bu kişiler rapor edilenlerin isimlerini görebilsin..
    GM ekibi moderatörler tarafından incelenen bildirimlerden alınan isimleri önce bannlasın, sonra araştırmaları yapsın..
    "İTİRAZ" bölümü açılsın.. Yalnız bir moderatörün dahi inceleme isterse, atılan bann incelensin..

Özeti bu .. Gerekçeleri, uygulanma şekilleri konuda mevcut..
    Güzele benziyor denenebilir.

Tags for this Thread