Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Premium Kırdırmaya Kesin Çözüm Bulundu.

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 3-4 saattir. 3-4 karakterime premium kırdırdım. Sürekli denememe sayısızca disconnect olmama rağmen faydası olmadı. Dikkatimi çeken şey şu.
    1. char : 16:52
    2.char : 17:51
    3.char: 18:52
    (Benimle birlikte aynı anda birçok kişinin premium kırdırdığını da söyleyebilirm. Hep birlikte deniyorduk ve aynı anda kırdırdık.)
    Bence herhangi bir saatin 45-55. dakikaları arasında denemeniz yeterli olacaktır. (Seri seri denemenize kesinlikle gerek yok.)
    Son karakterimde 18:52 de tek seferde kırdırdım. Deneyin ve sizler tarafındanda test edilmiş olsun. Kolay gelsin..

Junior Member
    Deneyen arkadaşlar varmı ? varsa burda olup olmadığını paylaşırsa herkese yardımcı olmuş oluruz.

Haklı olabilirsin bende 16:45de kırdırabilmiştim

Member
    Nickname
    ImKingHaramii
    Class
    Warrior
    Clan
    IFireOfAnatolia
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    oyun türçe dilindeyse ingilizce yapıp kırdırmayı deniyin ingilizceyse türkçe yapıp kırdırmayı deniyin !

Senior Member BuD4Ne's Avatar
    Race
    El-Morad
    premium cektikten sonra, relog atin ve kirdirmadan once 1-2 saat bekleyin,
    dakika ile alakali degil. cekince hemen kirilmiyor.. bir sure beklemeniz gerekiyor ,

Junior Member
    Oyun dili ile alakalı mı denemedim bilmiyorum. Dakika ile alakalı olduğu tespit ettim. Beklemekle alakası yok. Dakikaları deneyin yeterli.

Junior Member
    Evet arkadaşlar dediklerimi yapanlar varmı. Deneyenler? Burdan yazarsa sevinirim.

Tags for this Thread