Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 39
    Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad

Yemeksepeti ile Npoint Kazanma Fırsatı!

Merhaba Knight Online Oyuncuları,

NTTGame ve ülkemizde en çok tercih edilen yemek sipariş sitesi olan yemeksepeti.com ortaklığı ile Knight Online'da müthiş bir etkinlik başlıyor.

Bugünden itibaren yemeksepeti.com'dan yemek siparişi verip, ödül olarak Knight Online'ı seçen kullanıcılarımız arasından her hafta yapılacak çekiliş sonrası 10'ar şanslı oyuncumuz 10$ değerinde, 800 NPoint ödülü kazanıyor.

Ayrıca belirtmek isteriz ki etkinliğe katılım sınırı yok! Ne kadar sıklıkla sipariş verir ve ödül olarak Knight Online'ı seçerseniz, şansınız o kadar yükselecektir.

Not: Bir kere ödül kazanmış olmanız, bir daha kazanamayacağınız anlamına gelmemektedir. Ertesi hafta tekrardan katılım gösterebilirsiniz.

Herkese iyi şanslar!

NttGame || Knight Online Ekibi
    Last edited by Khaliz; 04-08-2014 at 07:58 AM.

Senior Member HcIJudas's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Anatolia
    Race
    Karus
    Alayım Acıkmıştım

Senior Member LuisBarcaRua's Avatar
    Nickname
    IFaTaLDanqeR
    Class
    Priest
    Clan
    MOUJAHEDS
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Tekirdağ/Çerkezköy'den sipariş versem gelir mi?
    Biz Kimsenin Canını Yakmadık
    Onlar Bizim Ateş Olduğumuzu Bile Bile Geldiler...
    MOUJAHEDS

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ana yemeğimiz Makarna

Öğrenci evi

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IRaina View Post
    Ana yemeğimiz Makarna

Öğrenci evi
    NTT Game'in ana yemegi de kolay para. Buglar, koxplar, eksiklikler olacak degildi ya. Bir gun becerip BF'yi acarlarsa ordaki greed adli yaratigin adi NTT olarak degismeli bence

Yonetime not: Batti balik yan gider diyerek oyunculari somurmek yerine oyunu oynanir hale getirseniz daha cok ve en onemlisi temizinden para kazanirsiniz. Zeki birileri yok mu koca sirkette? (Gerci daha cok mahalle bakkali gibisiniz.)

Banned
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    kimin aklına geliyo bu şeyler valla çok merak ediyorum

Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Çekiliş Niye ?
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz

Senior Member
    Açıktırdınız ya

Katılımcılara başarılar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Esperansa View Post
    NTT Game'in ana yemegi de kolay para. Buglar, koxplar, eksiklikler olacak degildi ya. Bir gun becerip BF'yi acarlarsa ordaki greed adli yaratigin adi NTT olarak degismeli bence

Yonetime not: Batti balik yan gider diyerek oyunculari somurmek yerine oyunu oynanir hale getirseniz daha cok ve en onemlisi temizinden para kazanirsiniz. Zeki birileri yok mu koca sirkette? (Gerci daha cok mahalle bakkali gibisiniz.)
    Bizler ne kadar anlatırsak anlatalım, bazı kişiler Esperansa gibi anlamamakta ısrar edecekler. Ama bir kere daha şansımı deneyip, bug yada oyun eksiklikleri dediğiniz bölüm için anlayacağınızı varsayarak cevap vermek istiyorum;

NTTGame yayıncı bir firmadır. İlettiğiniz buglar yayıncı değil, yapımcı firma olan Mgame+NoahSystem tarafından giderilmektedir. Oyunda bir güncelleme olacaksa, bu işlem yine yapımcı firma tarafından yapılmaktadır. Bizler elimizden geldiğince tüm hataları yapımcı firmalara iletip bir an önce düzeltilmesi için de gerekli bildirimleri yapmaktayız.

İllegal kullanıcılardan NTTGame'in bir çıkarı olabileceğini hala düşünüyor ve bu kullanıcılara hiç bir işlem yapılmadığını sanıyorsanız, gördüğünüz sanrılardan bir önce kurtulmanız için allahtan şifa diliyorum.

Bu forumda dilediğinizce yönetimi eleştirebilirsiniz, ancak saygı çerçevesi içerisinde kaldıkça... Oyuncularımza hediye Npoint dağıtmayı bir sömürü olarak algılıyorsanız, sömürmek fiili hakkında biraz daha araştırma yapabilirsiniz. Ben inanıyorum ki elbet bir gün doğru yerde kullanacaksınızdır.

Dile getirdiğim yanlışlarınızı yakın bir zamanda düzeltebilirseniz eğer, zeka ile ilgili de konuşmaya başlayabiliriz.

İyi forumlar...

Senior Member 1xgebzelix1's Avatar
    Nickname
    xgebzelix
    Class
    Warrior
    Clan
    Zion
    Server
    US->Athena
    Race
    Karus
    Sayın GM.

Size ilk defa yazıyorum ve net bir soru sormak istiyorum. Her alışveriş yapana vermek yerine niçin çekiliş yapma gereği duyuyorsunuz. ? Ve siz bu firma ile yaptıgınız sözlesmede ödememi alıyorsunuz ödememi yapıyorsunuz ?

Quote Originally Posted by Infocid View Post

Bu forumda dilediğinizce yönetimi eleştirebilirsiniz, ancak saygı çerçevesi içerisinde kaldıkça... Oyuncularımza hediye Npoint dağıtmayı bir sömürü olarak algılıyorsanız, sömürmek fiili hakkında biraz daha araştırma yapabilirsiniz. Ben inanıyorum ki elbet bir gün doğru yerde kullanacaksınızdır.

Dile getirdiğim yanlışlarınızı yakın bir zamanda düzeltebilirseniz eğer, zeka ile ilgili de konuşmaya başlayabiliriz.

İyi forumlar...
    İnadına ATATÜRK
    İşte Benim Bayrağım . İşte Benim Liderim
    Var mı Ötesi
    Alemlerin Nuru yüce Allahın sevgilisi iki cihan serveri Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) ehlibeytine can-ı gönülden muhabbet besleyen ALEVİlerdeniz biz