Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Exclamation Chracter Verileri Yüklenip Chracter Doğunca DC Veriyor

[B]Öncelikle herkeze iyi oyunlar.
    Bilgisayarım uzun süredir bozuktu.Tamir ettim.Windows 7 yükledim ve ardından Knight Online yükledim.Bilgisayar eski işletim sisteminden sistem doyaalrını aldığı için sistem kurulumu yapmama gerek kalmadı.Sorunum burdan sonra başladı.Oyuna giriyorum ID Şifre yazıyorum chracter seçip yüklemelerin dolmasını bekliyorum.Yüklemeler sıkıntısız olarak doluyor.Ardından karakter moradonda doğduğu anda DC veriyor.Defalarca başka chrlarda da denedim sonuç hep aynı.Aynı karakterlerle daha 2 hafta önce başka bilgisayarlardan sıkıntısız şekilde oynuyordum.Bilgisayarımdan internete telefonun internetini paylaşıma açıp bağlanıyorum.Acaba hızı mı yetersiz diye denemek için kalabalık bi pvp server indirip giriş yaptım.Orada sıkıntısız oynayabilliyorum lakin USKO da ekranda karakter doğduğu anda DC yiyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

Herkeze iyi oyunlar.[/B]

Senior Member Defertep's Avatar
    Nickname
    OutOfTouchLabel
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    [COLOR="#B22222"]Character Data Hakkındaki Hatalara Çözüm
    [/COLOR]
    1)Bilgisayarımızdan BAŞLAT–>AYARLAR–>DENETİM MASASI–>PROGRAM EKLE VEYA KALDIR’ a girerek “Knight Online” yi siliyoruz.

2)Programın bulunduğu klasörü de siliyoruz…( ÖRN: C:/Program Files/Knight Online )

3)Knight Online’nin [url]http://knight.nttgame.com/[/url] (orjinal web sitesi) ‘nden indirerek tekrar kuruyoruz.

4)Kurduğumuz klasöre gidip “Log.klg” dosyasını siliyoruz…( ÖRN: C:/Program Files/Knight Online–> Log.klg )

5)Option’a giriyoruz. Ve aşşağıdaki gördüğünüz tüm ayarları uyguluyoruz. Game Version’u[Şüan Version Kaçda Bilgim Yok ] olarak ayarlıyıp “Contents Of The Updates” e tıklıyoruz karşımıza gelen ” Would you like to apply the values to the registery” sorusuna “Evet” cevabını vererek “Save And Chance Start” butonuna tıklayarak devam ediyoruz…
    [COLOR="#B22222"]Aramalar: knight online loading data hatası [/COLOR]

[COLOR="#B22222"]Oyun açık olduğu halde Start gelmeyenler;[/COLOR]

Ağ Bağlantılarım > Ağ Bağlantılarımı Görüntüle > Yerel Ağ Bağlantısına sağ Tıklayarak Onara basın. Oyun açıksa start gelicektir.