Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 42
    Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    2 sene oldu oyuna ara vereli ve hicbir hesap acip oynamadim.Oyuncu mahkemesini duydum ve savunmami acip olumlu sonuclaninca hesabimin guvenligini saglamak icin herseyi yapayim dedim.Suan ticket atacak hesap yok.Eger yardimci olacak gm yok ise sorun degil hesabim acildiginda cash alicam zaten o zaman ticket atarim.

Banned
    Server
    Ephesus
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Sheva44 View Post
    2 sene oldu oyuna ara vereli ve hicbir hesap acip oynamadim.Oyuncu mahkemesini duydum ve savunmami acip olumlu sonuclaninca hesabimin guvenligini saglamak icin herseyi yapayim dedim.Suan ticket atacak hesap yok.Eger yardimci olacak gm yok ise sorun degil hesabim acildiginda cash alicam zaten o zaman ticket atarim.
    free npoint olayını dene önce baktın olmuyo cash alırsın sonra

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PrettyLittleLiars View Post
    free npoint olayını dene önce baktın olmuyo cash alırsın sonra
    Denedim olmadi.Hesabim acilinca cash alip ticket atarim.Genede yardimlariniz icin tesekkurler.

Junior Member
    bu otp kodlarını ben unuttum eskı telefonumda kaldı mesajı şımdı bende tekrar otp ıd pw mı ıstıcem 5 npoınt e ?

Junior Member
    Ben aynı hatayı alıyorum. Anyotp sıfırdan kurulu ve id şifremi yeni aldım. İlk denememden beri aynı hatayı alıyorum. NPoint'te yok sıfır hesap. Bu saçmalık nasıl çözülecek net bir konuda yok

Junior Member
    Bilgisayar ve telefonda aynı hatayı veriyor.

aynı sorunu yaşıyorum şuan nasıl yapılıyor çözümü nedir
    ???
    ilk başta konuyu açan arkadaşın sorunun aynısını yaşıyordum sonra yorumlara bakarak anyotpyi sildim tekrar yükledim ıd ve auth kode girdip confirm yaptıgımda any otp kapanıyor 2 defa 5 npoint karşılıgında auth kode yeniledim cep telefonu güncellemek için bidaha 5 npoint verdim ama otp istiyormuş onun içinde otpye giriş yapamıyorum. çözemedim hesabımın telefon numarasını değiştirmem lazım yapamıyorum bu konu hakkında desteği nasıl alabilirim ? çok acil bir şekilde lazım
    Last edited by mms_R2ZBEe46; 06-09-2020 at 05:10 PM. Reason: güncelleme

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    aynı sorunu yaşıyorum şuan nasıl yapılıyor çözümü nedir
    ???
    SE3010 hatası alıyorsanız süresi geçmiş veya daha önce kullanılan şifrenin kullanılmaya çalışılması sonucunda karşılaşılmaktadır. 5 Npoint ile tekrar şifre gönderimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    SE3010 hatası alıyorsanız süresi geçmiş veya daha önce kullanılan şifrenin kullanılmaya çalışılması sonucunda karşılaşılmaktadır. 5 Npoint ile tekrar şifre gönderimi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.
    SE3010 değil SE3005 hatası alıyormuşum sceenshot aldmıştım ordan baktım şimdi. 5npoint ile şifre totalde 3 defa istedim en son otp de ıd ve auth kode yazıp confirm yaptıgımda otp kapanıyor mu ekrandan mı görünmez oluyor anlamadım çözemedim

sorunu çözdüm benim salaklığımmış ıd kısmında ko yazmadan rakamları yazmışım otpye ulaştım tamamdır
    Last edited by mms_R2ZBEe46; 06-09-2020 at 05:31 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mms_R2ZBEe46 View Post
    SE3010 değil SE3005 hatası alıyormuşum sceenshot aldmıştım ordan baktım şimdi. 5npoint ile şifre totalde 3 defa istedim en son otp de ıd ve auth kode yazıp confirm yaptıgımda otp kapanıyor mu ekrandan mı görünmez oluyor anlamadım çözemedim

sorunu çözdüm benim salaklığımmış ıd kısmında ko yazmadan rakamları yazmışım otpye ulaştım tamamdır
    Sorunu çözdüğünüze sevindim.