Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

karakterim hacklendi yardım lütfen

Merbaha gaia serverinde NyxNyx isimli karakterime bugun saat 20.00 den itibaren giremedim epostama girdigimde ise sıfırlama e-mailleri gördüm bunun hakkında ticket attım yalnız e postamı yazarken 1 harfini yanlış yazmışım.

karakterimin bütün esn kodları (tarihleri saatleri ile birlikte) item kilitleme kodu yan karakterleri başka serverlardaki karakteri dahil hepsini biliyorum ayrıca karakterime kendi bilgisayarımdan başka hiç bir bilgisayardan veya ibaşka internet kullanarak hiç girmedim ip adreslerini kontrol edebilirsiniz karakterimi geri almak istiyorum bilgilerimin hepsi mevcut lütfen yardımcı olurmusunuz

fake sitelere takıldın herhalde.

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Hesap sorunları hakkında destek almanız adına lütfen müşteri hizmetleri ile ticket yolu ile iletişime geçiniz. Forumdan hesap desteği verilmemektedir. (Bilet gönderebilmeniz için hesabınızda 1 NPoint bulunması gerekmektedir.)

Temiz bir bilgisayardan sizden istenilen gerekli bilgileri doğru şekilde müşteri hizmetlerine sağladığınız takdirde e-posta adresiniz değiştirilecektir.

Not: Birden fazla atacağınız biletler size erken cevap gelmesini sağlamaz, aksine siz ve sizin gibi cevap bekleyen kişilerin cevap alma süresini uzatır.

Ticket: http://support.nttgame.com/index.php?/TR

Bilet gönder> NTT portal> Hesap çalınması sekmelerine tıklatarak üstteki link üzerinden işlemleri yapabilirsiniz.