Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Sebepsiz yere banned YEDİM ACİL YARDIM

İyi günler , geçen ay 08.02.2013 tarihinde maradonda elimde bulunan itemleri satmak için maradona geçtim. Iron belt almak için buying merchant açtım. Ve yazı geçiyordum oyunun bize sağlamış oldugu macro imkanından. BUY IRON BELT 10 GB // SELL +9 SHARD NO REB 17 GB Bu yazılar geçiyordu. ve birden disconnect oldum. Ve oyuna girdiğimde karakterim blocked yazıyordu. Yaklaşık TL değerinde 500 TLlik itemim vardı. Saatlerimi vaktimi harcadım pazarda. Sizden biraz anlayışlı olmanızı ve dikkatli incelemenizi rica ediyorum. İllegal herhangi bir program kullanmadan yazı geçtim ben . Bakarsanız gerçek olmadıgını göreceksiniz. ID : ozcekrdek3 Server :ARES .Bu haksız yönde banlanmanın ve şahsıma yapılan hatanın düzeltilmesini rica ederim. TEKRAR İYİ GÜNLER DİLERİM.

Senior Member ROLNT's Avatar
    Macro kullanmış olsanız bile bunu belirli aralıklarla yapmanız gerekiyor. Flood ban sebebidir. Geçmiş olsun. Detaylı bilgi için ticket atınız.

Junior Member
    Aynı sebepten aynı gün içinde ban yiyenlerin bazılarının banı açıldı benimki açılmadı. Ticket atmama rağmen açmadılar. Oyunun bize tanıdıgı imkanı kullandım. Çok seride yazmıyordum. Biliyorsunki herkes seri bir şekilde kullanıyor yavaş yapan yok. Ticketta oyun ihlalleri falan yazmışlar falan herhangi bir program kullanmadım. Eğer incelense görüceklerdir haksız yere ban oldugunu..

Junior Member
    Quote Originally Posted by ROLNT View Post
    Macro kullanmış olsanız bile bunu belirli aralıklarla yapmanız gerekiyor. Flood ban sebebidir. Geçmiş olsun. Detaylı bilgi için ticket atınız.
    Y@ q@rdaŞıM Yaqı10n HaNyğ

Junior Member
    açılanlarda aynı şekilde floodtan ban yedi bende aynı şekilde . fark ne onu anlamadım. oyunun gm si burda görüyorsa yardım lütfen

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Müşteri hizmetlerine destek bileti göndererek ban sebebini sorabilir ve itiraz edebilirsiniz. Forumda hesabınıza ilişkin bu tür konulara izin verilmiyor

Tags for this Thread