Page 20 of 23 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast
Results 191 to 200 of 229
    Banned
    Nickname
    VATANSEVER01
    Class
    Rogue
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad

Exclamation

Görüldüğü gibi çoğunluk eski bdw sistemini geri getirmenizi istiyor! Eğer yetkililer görmüyorsa bu kadar kişinin isyanını, forumdaki sorumlu kişiler en azından bu isteğimizi iletsinler. En kötü eski sistem getirilmeli mi diye bir anket yapın lütfen. Unutmayın hatalar olur ama bir hatadan dönmek de erdemdir..!

Junior Member
    merhaba ben humanım karakterım bdw de karakterım olur olmez kalktım ama yıne oyundan attı bu nerdeyse hergun oluyor lutfen duzeltirmısınız şu sorunu

Senior Member c3nk4yalp's Avatar
    Nickname
    HeRMaPHRoDiTisMuS
    Class
    Priest
    Clan
    LSD
    Server
    Attila
    Race
    Karus
    güzel olacağa benziyor. hayırlı ve uğurlu olması dileğiyle...

Banned
    Class
    Priest
    Server
    US->Attila
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Sadece olunce degil herhangi bir anda da disari atiyor. Bugun girdigimizde partiyi kurarken hepimizi birden atti. Gireli 20sn ya olmustu ya olmamisti, partiyi kuruyorduk hepimiz atildik.

Birisi bunun duzeltilip duzeltilmeyecegi hakkinda bi bilgilendirme yapabilir mi artik lutfen?

Senior Member larsiazaml's Avatar
    Nickname
    llarsiazamll
    Class
    Priest
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Ben bu dışarı atılma mevzusunu yenilen takıma bağlıyordum. Geçenlerde yeniyor olmamıza rağmen karşı ırkın duvarında bulunan karaktere vurmak amacıyla duvara 0 yanaştığımda da attı. Acaba duvara yakınlaştığım için mi attı, yoksa rastgele mi attı anlamadım.
    aRŞ-ı aZa[M] [M]utluluk Sonlarda Gizlidir.
    .
    .

Yalnızlık Allah'a Mahsus, Arsızlık Kullara..!

Senior Member ResuLTURK's Avatar
    Nickname
    ResuLizm
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Leader
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Rekoru dün ben kırdım gençler, girdim ve 1 saniye sonra dışarı attı... Hayretler içerisinde kaldım...
    Yensende , Yenilsende, Kalbimiz Hep Seninle..!

Senior Member Rumetcyy's Avatar
    Class
    Rogue
    Clan
    DoE
    Server
    Athena
    Race
    El-Morad
    ben girmekden vazgeçtim artık pk yok hile olan hızla alıp götrüyor bdw'yi zaten

Görüldüğü gibi çoğunluk eski bdw sistemini geri getirmenizi istiyor! Eğer yetkililer görmüyorsa bu kadar kişinin isyanını, forumdaki sorumlu kişiler en azından bu isteğimizi iletsinler. En kötü eski sistem getirilmeli mi diye bir anket yapın lütfen. Unutmayın hatalar olur ama bir hatadan dönmek de erdemdir..!

Senior Member mrthekidd's Avatar
    Nickname
    purgatoryporutu
    Class
    Portu
    Clan
    GARGOYLEs
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad
    Acaba bdw sistemi şu şekilde değiştirilebilir mi?
    Maksat aşağıda kalmak, 3. parti programları dışında moradona atılmak yok, belirli bir bölgede 2dkdan fazla kalan kazanacak veyahut 80 puan yapan(eski bdw gibi) kazanacak. Aşağıda bir bölge olur(eski monudan tepeye kadar olan yer) oraya kimse girmeyince gri olur karus girince karus sembolü çıkar emc girince emc sembolü, maksat 2dk orayı elde tutmak monu ele geçirmek veya yıkmak yok moradona gönderilmek yok?
    Ek: Mesela karuslar aşağı bölgeyi 1.25 saniye elde tutunca(35 saniye geriye kalacak) bir emc daire içine gelirse geri sayım 00:35'de kalacak kesilince düşmeye başlayacak 00:34 gibi.

Quote Originally Posted by Esperansa View Post
    Bu oyunda bir lanet var anlasilan, hangi firma alsa yalnizca para kazanma amaci guduyor:

- utc itemlarini yapmak cok zorken ve refined gemstone hala bugliyken pustan +8 utc silahi satiyorsunuz.
    - yeni server acip oyunda elde etmesi zor itemlar atan dragon box getirdiniz bir hevesle baslayan herkesten para kazandiniz.
    - oyunun en zevkli bolumleri kapali ya da rezalet: bf, krowaz, juriad, csw.
    - bdwden kimse sikayetci degildi, aptalca bir bdw sistemi getirdiniz.
    - koxp aynen devam. seriflik sistemi temizliyordu onu da kaldirdiniz (iyi niyetli olmadiginizi dusunuyorum bu konuda).
    - nerdeyse tum gorevler bugli.
    - buglari ve koxpu gidermeye yonelik calismalar yapacaginiz yerde oyunu berbat eden ve sirf para getirdigi icin sacma sapan eventlar duzenliyorsunuz.

Kesinlikle iyi niyetli olmadiginiz ve yalnizca para kazanmak istediginiz apacik ortada. Ben sahsen bir tek bdwler icin giriyordum onu da mahvetmissiniz. Firma olarak is etigi, profesyonellik ve durust calisma konusunda ozel egitime ihtiyaciniz var.
    Aynen öyle sonuna kadar katılıyorum.Şu forumda konuşulanlara kulak verseniz oyun süper ötesi olacak. Buraya fikir almak için konu açıyorsunuz ama kimsenin fikrini değerlendirmiyorsunuz.

Page 20 of 23 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast