Results 1 to 9 of 9
    Junior Member
    Nickname
    K4R4D3N1ZL1 & LaquesT
    Class
    Rogue

Arkadaşlar Dün CODE hatası alıyordum ßugun Girer Girmez Atıyor... ßakarmısınız lütfen

Arkadaşlar dün gece sabaha kadar code hatası aldım biraz karıştırdım code işini çözdüm fakat bu sefer oyuna girer girmez atıyor. uyumlulukda değiştirdim fakan halen aynı ne yapmam gerekiyor bir bilginiz varmı ???

Member Adem22's Avatar
    Class
    Mage
    Clan
    Ayasofia
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LaquesTT View Post
    Arkadaşlar dün gece sabaha kadar code hatası aldım biraz karıştırdım code işini çözdüm fakat bu sefer oyuna girer girmez atıyor. uyumlulukda değiştirdim fakan halen aynı ne yapmam gerekiyor bir bilginiz varmı ???
    Öncelik ile yapman gereknleri sıralıyayım. Bilgisayarın geriye al olmadı clienti tekrardan kur Başka bir çözüm yolu olduğunu düşünmüyorum. Bu sıkıntı ile karşılaşan kişiler bu yolla oyuna tekrardan girdiler. İyi younlar.

Banned
    Nickname
    WoodAresMera
    Class
    Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Anti virüs programın varsa bunu kaldırarak deniyebilirsin şayet kaldırdığında gene olmazsa bilgisayarını combo fixle taratıp oyunu silip tekrar kurarak deneyebilirsin.

Junior Member
    Nickname
    K4R4D3N1ZL1 & LaquesT
    Class
    Rogue
    Arkadaşlar pc yi baştan aşşa taratıp Client'i 5 kere baştan kurdum. bilgisayardan taranmamış temizlenmemiş hiç bir yer kalmadı ama sorun gene aynı oyuna giriyor karakter göründüüğü gibi oyundan atıyor

Member TheQuaestOrc's Avatar
    Nickname
    TheQuatz
    Class
    Rogue
    Clan
    BraveTurk
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    aynı sorun bendede var deli oldum

Junior Member
    Nickname
    K4R4D3N1ZL1 & LaquesT
    Class
    Rogue
    hiç sorma kardeşim kafayı taktım dun gece 12 den beri uğraşıyorum. code işini çözdüm bide bu çıktı

code hatasından nasıl kurtulucaz bilen yazsın oyunu sil yükle bunlar hep yaptımm

Junior Member
    Nickname
    K4R4D3N1ZL1 & LaquesT
    Class
    Rogue
    valla kardeşim pc yi 4 kere tarattım sonra en baştan en guncel client'i indirdim siteden bir kaç uyumluluk modu ile oynadıkdan sonra birdaha code hatası vermedi fakat hala giremiyorum oyuna girer girmez atıyor bunu çözemedim işte

code hatasından nasıl kurtulucaz bilen yazsın oyunu sil yükle bunlar hep yaptımm