Results 1 to 7 of 7

hayırlı akşamlar öncelikle

gönderdiğim ticket'e cevap geldi fakat durum kısmında çözümleniyor ne demek acaba bu yardımcı olurmusun ticket no HRU-650-47371

Senior Member 67_'s Avatar
    Nickname
    ErtugrulYILDIRIM
    Class
    Mage
    Clan
    TC
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Bileti ne zaman gönderdiniz şuan yeni sistemde çok hızlı işlemekte ben her 4 farklı Hesabıma her cevap geldiğinde atıyorum, ve cevaplar 2-3 gün gibi süreyle geliyor hep, hotmail hesabından da takip edip geri dönüşte bulunmalısın 24 saat içinde yoksa biletini kapatırlar geri dönüş yapılmadığı için, ama durum kısmında çözümleniyor yazıyorsa kapatılmamış demektir beklemede kalmalısın.

5 saat önce felan yazıldı şuan cevap gönderdim bende tekrardan çözümleniyor ne demek olduğunu anlamadım ama bilişim şube ekipleride gamecafe'yle iletişime geçti heralde acaba ondan mı kaynaklanıyor incelemedemi yoksa yardım edilcek mi gerçekten bunu bilmek istiyorum

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Çözümleniyor demek inceleme altında, işlemde demektir. Kesin bilgi ve sonuçları takip için ticket cevabını bekleyiniz yeniden.

aydınlattığınız için teşekkür ederim ama zaman geçtikçe oyundan soğumayalım lütfen işlemler hızlı olsun sayın nttgame yöneticileri bu oyuna bağlanmışız bunu anladım özlediğimiz kareler cok

Senior Member Charisma0fS0N's Avatar
    Nickname
    Charisma0fS0N
    Class
    Warrior
    Clan
    -VATANSEVER-
    Server
    Atlantis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by sevimli11 View Post
    aydınlattığınız için teşekkür ederim ama zaman geçtikçe oyundan soğumayalım lütfen işlemler hızlı olsun sayın nttgame yöneticileri bu oyuna bağlanmışız bunu anladım özlediğimiz kareler cok
    5 saat sonra tickete cevap geldi diyorsun arkasında da hızlı olsun diyorsun.eğer 5 saat gibi bir sürede cvp veriliyorsa bence sessiz bir şekilde beklemelisin
    http://k1306.hizliresim.com/1b/u/plwjc.gif

Sen kim oluyorsun da benim yaşadığım hayatı yargılıyorsun!! Ben Mükemmel değilim... ve olmak zorunda da değilim....!! Parmağın ile beni işaret etmeden önce,ellerinin temiz olduğundan emin ol... * Bob Marley

5 saat önce geldı ben tıcketı 11 inde gonderdım bgn 18 i