Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member ALT4iR's Avatar
    Nickname
    PatuPaiarehe
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    AKYD
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Houji View Post
    Her bir oyuncunun başka başka sorunları olabilir. Her bir sorun önemli ve çözülmesi için uğraş sarfediliyor.

Resurrection sunucusu için objektif konuşabilirim. Hile kullanımı son 6 yılın en az olduğu dönem içindeyiz.
    Abi su gmler ardreama baksa az 3 gündür kök söktürdü humanlara kxp oynayan 2 3 kişi crye konuda açtımda banamısın diyen olmadı hergün pk atan insanlarız 2 3 gündür elimiz gate gidipde ardreama geçesimiz gelmiyor.Adamlar şuan hala ardreamda koxperler, arkadaslarda simdi cıktılar sıkılıp
    Last edited by ALT4iR; 03-11-2014 at 06:44 PM.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Houji View Post
    Her bir oyuncunun başka başka sorunları olabilir. Her bir sorun önemli ve çözülmesi için uğraş sarfediliyor.

Resurrection sunucusu için objektif konuşabilirim. Hile kullanımı son 6 yılın en az olduğu dönem içindeyiz.
    Gözle görülür şekilde azalma var evet ama Europa yı yoksaymayın lütfen hala hatrı sayılır kxper var

Senior Member
    her bdwde en az 7 oyuncu koxper ise, chaosta en az 8 kişi koxper ise, her chos stone taşı zamanı czde 3 tane tren var ise, her jrde en az 2 koxper var ise, utc zamanı en az 5 tren var ise, her dakka cz aoc 4 tane koxper var ise, her dakka derularda 2şer koxper var ise, eslant çöp slotları akşam 8 sabah 8 ful koxp ise, paramun ve brahman slotlarında 7/24 en az 4 koxper var ise, gaia 2de geceleri otomatiğe alınmış charlardan başka char görmem mümkün değil ise evet haklısınız gözle görülür bir azalma var.

Banned
    Nickname
    JannyFrost
    Class
    Warrior
    Clan
    DUMAN
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Madem bu kadar gelişme var, gaia server'nda her geçen gün ben neden daha çok bunalıyorum? Artık BDW girmiyorum, oto monu olduğundan zerre zevk vermiyor.. Chaos'a günde 1 giriyorum, süre dolmadan dc oluyorum.. 8M exp alacam, alamıyorum.. Aksamları 10'da +60 ft'si 10.40'da JR giriyordum, girmiyorum; flood'dan dc geliyor ya da bugdan ilerleyemiyoruz.. CR'ye geçtiğimiz cuma günü tamamı videolu 45Net kozperı 10 ayrı baslıga dagıtarak rapor ettim.. Kaç saat uğraştım, daha bakan yok.. Bende mi var sıkıntı? Ben yanlıs mı bakıyorum? Etkinliklerde DC olmuyor muyum? Netim knight'a özel mi kopuyor? Eslant'ta exp kasamamam kozper'la kasmayan hiç bir oyuncu bulamadığımdan değilde benim mallığımdan mı oluyor? DC pre aldım golden mattock'm var.. Günlerdir kasmıyorum bann atarlar diye.. Allah korusun emek var..

BENDE Mİ SORUN? YALAN MI BUNLAR? Biri cevap versin allah için..

Senior Member LinLinMialin's Avatar
    Nickname
    Mialin
    Class
    Priest
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by koytuaz50 View Post
    Madem bu kadar gelişme var, gaia server'nda her geçen gün ben neden daha çok bunalıyorum? Artık BDW girmiyorum, oto monu olduğundan zerre zevk vermiyor.. Chaos'a günde 1 giriyorum, süre dolmadan dc oluyorum.. 8M exp alacam, alamıyorum.. Aksamları 10'da +60 ft'si 10.40'da JR giriyordum, girmiyorum; flood'dan dc geliyor ya da bugdan ilerleyemiyoruz.. CR'ye geçtiğimiz cuma günü tamamı videolu 45Net kozperı 10 ayrı baslıga dagıtarak rapor ettim.. Kaç saat uğraştım, daha bakan yok.. Bende mi var sıkıntı? Ben yanlıs mı bakıyorum? Etkinliklerde DC olmuyor muyum? Netim knight'a özel mi kopuyor? Eslant'ta exp kasamamam kozper'la kasmayan hiç bir oyuncu bulamadığımdan değilde benim mallığımdan mı oluyor? DC pre aldım golden mattock'm var.. Günlerdir kasmıyorum bann atarlar diye.. Allah korusun emek var..

BENDE Mİ SORUN? YALAN MI BUNLAR? Biri cevap versin allah için..
    Janny 70 görevime yardım etmiştin ^^

Sorun sende değil, sorun oyunu ticarete dökenler ve yeterince ilgilenemeyen yöneticilerde.

Şurası çöp slotu, burası para slotu, Brahman bilmemne clanının Paramun bilmemne clanının..

Kendilerine göre oyun içinde oyun, düzen içinde düzen kurmuşlar. Bunu da dağıtabilecek, asıl düzeni getirebilecek kişilerden biri aramızdan ayrıldı, diğerleri de epey meşguller artan iş yükü ile.

Yeni GM Team Lead gelecek, alışacak, belki 1-2 GM daha alınacak.. İşimiz uzun daha çok bekleyeceğiz anlayacağın.

Sabır diliyorum sadece.

Senior Member diabl1903's Avatar
    Nickname
    diablobjk
    Class
    Warrior
    Server
    US->Ephesus
    Race
    El-Morad
    hımm valla kaç gündür ephesusda eslant 1-2 farketmiyor adamlar kekon ts almış dağ bayır dinlemiyor çatır çatır çatır kesiyor bi gün aincolo bigün troll bigün doom farketmiyor onlar için teşekkürler.... ilgillilere duyrulur
    Adaletin bittiği yerde AnArŞi bAŞlar.....

Junior Member
    arkadaşlar siz dalgamı geçiyorsunuz? kafamı buluyorsunuz?
    en alt sw GAİA şu an bossların başında tren charlar bekliyor.bütün slotlarıda k0xsperlar kapatmış durumda
    chosa giriyorsun 6-7 k0xsperdan aşşağı yok.yorumlara bakınca herhalde ben uzayda bir sw'de oynuyorum
    lağ çıkarıp dc verdirenleride söylemiyorum.o ayrı bambaşka bir mevzu

Senior Member
    Knight Online en iyi dönemini yaşıyor.Hem oyun içinde hemde forumda.Seri spikeları,seri csleri,ölümsüzlükleri unutmadık.Şuan en iyi dönemimiz.Ntt Game ekibi oyunun açıklarını kapatıyor,ahlaksız yazılımcılar biryerden gene açık buluyor.Unutmayalım bu bir savaş,bu sanal dünyada hiçbir sorun yüzde yüz giderilemez.Microsoftun çıkardığı yazılımlara bakın.!Yazılım çıktıktan 1 hafta sonra kırılıyor ve cracklerini internette bulabiliyoruz?Microsoft gibi büyük bir firma bile bunu engelleyemiyor?Sebebi ne bunun?Bu bir savaş arkadaşlar.Sadece sanal dünyada değil,doğanın diyalektiğinde var bu.Gelelim oyunumuza,bazı sorunlarımız var,csw,okçu skilleri vb. durumlar gibi.Ama ben yürekten inanıyorum ki bu sorunlarda aşılacak mutlaka 5BLooD.Arkadaşlar hangi oyunun forumunda sorduğunuz soruya bu kadar hızlı cevap alabiliyorsunuz?Cr bölümü hilecilerin korkulu rüyası.Hangi hileci Cr'nin vurucu darbesinden kaçabiliyor?Hangi oyunda Cr gibi profesyonel çalışan,zeka dolu bir sistem var?Oyunun böyle güzel bir durumda olmasında Sayın SuperSaiyajin ve geride bıraktığı ekibinin ve vefalı moderatörlerimizin payı büyüktür.Pol gitti evet üzüldük.Ama onun emeğini görebiliyoruz,emek asla ölmeyen bir olgudur ve emek en yüce değerdir.Pol gitti ama iyi bir gm ekibimiz ve iyi moderatörlerimiz var,onların emeği sayesinde sorunların üstesinden geleceğiz.
    Last edited by aWs3t; 03-12-2014 at 06:50 AM.

Senior Member
    Yukarıdaki durumu piana serverine başlayıp sebepsiz hesabım bloke edildikten sonra öğrendim. bu yüzden hesabım açılıncaya kadar oyuna tekrar başlamayacağım.

Senior Member oGuzKY's Avatar
    Nickname
    Schizaku
    Class
    Mage
    Clan
    GiZa
    Server
    Piana
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    koxpun tekrar yükselişi çok yakın... dün filizlerini vermeye başladı... bakalım görelim..