Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Karakter adı: 4HeaLMe Sunucu Adı: akara

Karakter Adı : 4HeaLMe
    Sunucu : akara
    Hesabın Kapatılma Tarihi : 2013
    Hesabın Kapatılma Sebebi : İllegal program

merhabalar ilk önce böyle bir hizmet sunduğunuz için teşekkür ederim.
    Ben karakterim hakkında ingilizcem olmaması ve yardım alamamamdan dolayı ticket atamamıştım ama koxp kullanmıştım ondan kaynaklanacağını düşünüyorum.Karakterim sanırsam 2013'ün mart ayında banlanmıştı ve ben size açık açık herşeyi söyliyeceğim.Benim karakterim 80Lvl'di ve oyunu oynamak için 83 olmak şarttı bende exp kasmaya başlıyım dedim ve heryeri dolandıysamda kendime bir party bulamadım. Nereye gittiysem koxp varmı sorusuyla karşılaşmıştım. Bende ertesi günü koxp alıp exp kasmaya girdim. 1gün 2gün derken sanırsam 5. günü sabah kalktığımda karakter dc olmuştu ve tekrar giremedim topu topu %30 exp kasacam diye karakterimden olmuştum ve bu olay bana tabiri caizse koymuştu bayağı bir pişman oldum.Her insan 1şansı daha hakkeder diye düşünüyorum.Kurulun sonucunu merakla bekliyorum..

Karakteri ben ozamanlar yanlıs hatırlamıyorsam 2 iron set karşılığında almıştım. Yanlış hatırlamıyorsam 2m kadar np'si vardı itemler 8paper set +7 iron impack olması lazım.

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba;

Karakterinizle ilgili detaylı araştırma yapabilmemiz için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktayız.Karakteriniz kapatıldıktan sonra gönderdiğiniz bilet cevabını(Özel bilgilerinizi gizleyerek) Resim Olarak,Karakterinizin kaç level'di.Varsa yan karakterlerinizi levellerini,item durumu,np durumunu ve karakterinize ait resimlerini paylaşırmısınız

Junior Member
    malesef yukarıdada belirttiğim gibi ticket atamamıştım karakter 80Lvldi yan karakter varmı yokmu inanın hiç hatırlamyorum varsada boş kullanılmamış karakterdir item olarak +7 iron impact ve 8paper set ve old takıları olması lazım. malesef hiç ksc'de yok.

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba;

Juri kurulu olarak yapılan inceleme ve değerlendirme sonucunda Karakterin NP'i silinerek oyuna kazandırılmasına karar verilmiştir

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın NP'si silinerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesabın açılmasına karar verilmiştir.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.