Results 1 to 6 of 6
    Junior Member
    Nickname
    CommonSense
    Server
    Ephesus

Karakter Adı: CommonSense Sunucu: ephesus

Karakter Adı : CommonSense
    Sunucu : EPHESUS (AKARA)
    Hesabın Kapatılma Tarihi : 7Şubat 2013
    Hesabın Kapatılma Sebebi : NPT

benim karakterim 2013 şubat ayında kapatıldı.O zamanlarda oyunla pek ilgim kalmamıştı öyle girip çıkar hale gelmiştim klanımdan felan ayrılıp pazarla uğraşıyordum.Benim karakterimde 10milyon civarı np vardı.Ve o zamanlarda pelerin atı olan yerde hergün her saat npt yapıluıyordu bende sembolum düşmesin diye günde 1-2 defa oraya girip ksc alırdım.hatta sizlere yolladığım ksclerde vardı kontrol edebilirsiniz.Ve sanırsam ben oraya ksc almaya gittiğim sıralarda orada npt yapan şahıslar benim karakteriminde kscsini alıp orada partydeymiş gibi göstertip npt yaptığımı göstermek adına ticketler attılar ve sanırsam bundan kapatıldı karakterim. Bir gece tam hatırlamıyorum günü pazar kurup yatacaktım relog attım ve tekrar girmeye çalıştığımda karakter blocked yazıyordu notice felanda geçmedi yani. Ama benim karakterimi kontrolde edebilirsiniz banlandıgında son kaç aydır karaktere np girmiyordu üstünde hiç ladder poınt varmıydı diye.
    Gereken kontrollerin yapılmasını ve haksızlık yapılmadan karar verilmesini dilerim.
    İyi çalışmalar...
    Attığım tickete gelen cevap;

Moderator Death_Stroke's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Merhaba;

Karakterinizle ilgili detaylı araştırma yapabilmemiz için daha fazla bilgiye ihtiyaç duymaktayız.Karakterinizin kaç level'di, item durumunu ve Karakterinizin hangi job'du.Varsa yan karakterlerinizi levellerini,item durumu,np durumunu ve karakterinize ait resimlerini paylaşırmısınız

Ayrıca illegal program kullanıp veya parti'de bulunup npt yaptınızmı ? karakterinizde bulunan 10 milyon np az bir np degildir.Legal mi kastınız vereceginiz dürüst cevaplar sizin için iyi olucaktır

Junior Member
    Nickname
    CommonSense
    Server
    Ephesus
    Merhaba;
    Karakterimin lvli 80'di +7 krovaz setim +8 quest kalkanım +7lobo hammer vardı hatırladığım kadarıyla takılarımı ticaret itemi olarak kullanmıştım yani üstünde birkaç eşya daha olabilir çünkü pazar yapıyordum banlanmadan önce son zamanlar. Karakterim priestti. Yan karakterlerinde hiç bir karakter yoktu 10m civarlarıydı np

Ben karakterimi yıllar önce açtığımda illegal program kullandım illegal partide de bulundum 80 levele kadar koxpla kasmıştım fakat 80'den sonra expde kasmadım koxpda kullanmadım npt partide bulunmadım,fakat npt yapanlara klanca towna girip vurduk.Bir kısmı buradan kasılmıştır fakat bu rakam kanımca 2milyonu geçmez.Ben yaptığım ve yapmadığım herşeyi size bildirdim taktir sizin elinizdedir...

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Jüri üyelerimizin ortak görüşürü karakterin NP'sinin silinerek açılması yönündedir.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Jüri ekibinin almış olduğu karar neticesinde hesabın NP'si silinerek açılmasında bir mahsur görülmemiştir, son kararı GM takımı verecektir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesabın açılmasına karar verilmiştir.
    Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.