Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

Karakter adı : MasterLich sunucu : Logos (atlantis)

karakter adı : MasterLich
    sunucu : Atlantis (logos)
    kapatılma tarihi : 2012 (tahminen)
    kapatılma nedeni : 3.pt tools

ne yazıkki kapatılma tarihini tam hatırlamıyorum, şeriflik sisteminin geldiği dönemlerdi diye biliyorum. 78 yada 79lvl dim ve 80 olmak amacıyla kasmaya çalıştığım için işten gelir gelmez paramun slotlarında parti arıyordum. bir kaç kere o slotlarda takılma ban yersin diye oyuncu arkadaşlarım uyardı, ama benim ban yememe sebep yoktu, çünkü çoğu zaman ts basıp afk kalıyordum, slot zora düşerse millet ölmesin diye çekiyordum. evet onlar hile kullanıyordu ama zaten o dönem bunlarla ilgilenende yoktu.
    ben hile kullanan bir partiye bilerek ve isteyerek girdiğim için suçluyum evet, ancak başka çare de yoktu ki. bütün exp kasılacak slotlarda hep birileri vardı. legal parti bulmak imkansızdı. benim böyle bir partiye girmemde ve suç işlememde, oyunun ozamanki yöneticilerinin büyük etkisi ve yetersizliği vardı.
    karakterimde fazla bir eşyam yoktu, +7quest stafım +7krowaz setim glasbeltim ve old takılarım vardı. zevk almak için oynadığım bir oyundan bu şekilde uzaklaşmak açıkcası üzücü oldu. ve yıllar geçsede içimde aynı hevesler ve heyecanla belki bir gün dönerim umudu taşıyorum.
    bir dönem, kapatılmış olan bu hesabım ntt game yönetimine geçişte 1 gün açılmıştı, daha sonra tekrar kapandı. uzun zaman önce olan bir olay olduğundan ne yazıkki elimde resim ws. belgeler bulunmuyor. sadece mail adreslerimden birinde, mecburen başka bir hesabım üzerinden attığım şu bilgi var ;

[ticket: 998786]
    Friday, February 01, 2013 09:55

Dear market3535,

A comment has been added to the following support ticket.

Ticket #: 998786
    Subject: bloked account but why?
    Status: Closed
    Solution:
    [Feb 1 2013 4:55PM] : Knight Online World Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Ne yazık ki, x5w0Rdx hesabınıza erişiminizin geçiş işleminden önce yasaklandığı görülmektedir.

Geçişten önceki mevcut ceza itirazınıza ilişkin kısıtlı bilgi nedeni ile, hesabınızın cezasını
    kaldıramadığımızı bildirmekten üzüntü duyuyoruz.

Knight Online Dünyasında iyi eğlenceler dileriz.

eğer incelemeye alınır ve açılırsa çok sevinirim.
    olumlu yada olumsuz ne olursa olsun, emek verip uğraşan herkese şimdiden teşekkür ederim..
    Last edited by 5w0Rd; 03-24-2014 at 09:49 PM. Reason: bilgi güncelleme

Junior Member
    taşıdığınız için teşşekkür ederim.. sorularınızı bekliyorum..

Junior Member
    Serkan kardeşim senin char banned olunca bende karakteri hiç oynamama kararı aldım seninle karşı ırkın bölgesini basmayı özledim eğerki karakterin açılırsa belki oynarım zaten cafede bir kişi oyuna giriyor ikinci bir kişide giremiyor sonrada oyuncu toplamaya çalışıyorlar.Oyun kendi kendini bitirdi haberleri yok

Junior Member
    İnşallah abim, tekrar eski günlere döneriz. zaten oyun bahane dostluk ve muhabbet şahane =)

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Selam,

Karakterin NP durumunu belirtirmisiniz.
    İlk Önce Oyunun Kurallarını Öğrenmelisiniz Sonra da Herkesten İyi Oynamayı ; )

<a href=http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif target=_blank>http://i.hizliresim.com/wjVJjD.gif</a>

Junior Member
    Quote Originally Posted by SeRiaLKiLLa View Post
    Selam,

Karakterin NP durumunu belirtirmisiniz.
    merhaba, karakterde fazla np yoktu, o yüzden hiç dikkat etmedim, bdw savaşlarından kazandığım 20k ile 60k arası bişeydir, daha fazla olması mümkün değil.

Member erolcanbaba58's Avatar
    Nickname
    SirSeoS
    Class
    Warrior
    Clan
    HighRoad
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    inşallah herşey gönlünce olur serkanım charın acılır oyuna donersın aynı madurıyet bendede var cunku Allaha emanet ol kardeşim..

Junior Member
    Quote Originally Posted by erolcanbaba58 View Post
    inşallah herşey gönlünce olur serkanım charın acılır oyuna donersın aynı madurıyet bendede var cunku Allaha emanet ol kardeşim..
    Sağol erol. Kısmet olursa ft lerde görüşürüz artık.

Junior Member
    Herhangi bir gelişme var mı acaba.

Banned
    Nickname
    oOToRuNOo
    Class
    Rogue
    Clan
    DaNGeRBoyS
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    merhabalar ;
    Karakterinize Ait Ksc mevcut mudur ? Yan karakterlerinizin nick veya lvl lerini hatırlıyormusunuz ?

Page 1 of 2 12 LastLast