Results 1 to 10 of 10
    Senior Member 1Purcu's Avatar
    Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad

Athena' Koxper!!! Pala - Scorp_lion özellikle sizlerden ilgi bekliyorum !

Herhangi bir online Gm yada herhangi bir yetkili oyuna girsin Athena'ya girsin 2 haftadır bize oyun oynatmıyan koxper'larla ilgilensin ilgilenemiyorsa versin yetki biz ilgilenelim ha oda olmuyorsa Küfüre cezayı kaldırın azcık ağzımızı bozalım bu nedir ya
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Herhangi bir ss veya video varsa hemen ilgilenebilirim. Sürekli oradaysalar cr'ye bildirim yaparsan konuyu sonuçlandırmaya çalışırım.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    ERT Enee ve C1garette -- SS ile K0xper olduklarını anlatamam video cekip yüklemek aklıma gelmedi fakat eski bi şerif olarak sözüme güvenilebiliceğini düşünüyorum ve bu isimlerin yanında karakterinde k0xp kullanmayan ama bu karakterlerin bazılarını clanında bulunduran ve Akıncıbey (cesuryurek clanı başkanı)
    dediğim gibi en azından her ırkta 1'er tane sorumlu yetkili kişi olmadı bu sadece athena'da degil diğer serverler içinde geçerli oldugunu düşünüyorum.
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Öncelikle oyundan yıllardır tanıdığımız ve sözüne güvendiğimiz bir arkadaşımız olsanız da bu tür raporlar için %100 kanıt gerekmektedir. Elinizde ss veya video varsa mutlaka Cheat Reports sekmesinde paylaşınız. Gereken işlemler mutlaka yapılacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Sutratub's Avatar
    Nickname
    Stegedon & :Stegodon:
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Öncelikle oyundan yıllardır tanıdığımız ve sözüne güvendiğimiz bir arkadaşımız olsanız da bu tür raporlar için %100 kanıt gerekmektedir. Elinizde ss veya video varsa mutlaka Cheat Reports sekmesinde paylaşınız. Gereken işlemler mutlaka yapılacaktır.
    Haluk abi birilerinin dolaşması şart serverda %100 kanıt niteliği taşıyacak video almak bize de çok vakit kaybettiriyor k0spların slotları belli zaten sürekli isim değiştirerek gb bus kasan karakterler..
    adam jumpla yapmış kendine 10-15 karakter biri banlanınca diğerine geçiyor..

Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Şerif'lik sisteminin tekrar geri getirilmesi Oyun için daha faydalı olacaktır. veya Gm'lerin sürekli online olması.
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©

Banned
    Nickname
    xxxSENTINELxxx
    Class
    Rogue
    Clan
    BAZOOKA
    Server
    Atlantis
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Herhangi bir ss veya video varsa hemen ilgilenebilirim. Sürekli oradaysalar cr'ye bildirim yaparsan konuyu sonuçlandırmaya çalışırım.
    03.03.2014 09:54 AM tarihli reportuma 09:58 AM de gerekli işlem yapılacaktır şeklince cevap vermiştiniz ve 09 MART 2014 (bugun) oyuncu maradon pazar alanında ve pm den sordum hapse dahi düşmemiş !!!
    Şimdi bunu sormak istiyorum gereği yapılacaktır demiştiniz, ne yapıldı acaba öğrenebilirmiyim.

Senior Member ARABOOOOOOO's Avatar
    Nickname
    ARABOOOOOO
    Class
    Rogue
    Clan
    WaNTeDS
    Server
    Destan
    Race
    El-Morad

kardesım suan oyuna gırıp kontrol edilebilir butun sw lerde csw ler kxperlerın elinde Suanda Sizce Kanıt'a Gerek Warmı Girip Bir Kontrol Etmek Yeterli oLur Sanırım...?
    ----------------------------------

http://forum.nttgame.com/forum/forum...#axzz2tEjMqE6p
    -----------------------------------

WaNTeDS - ARABOOOOOO

Senior Member _:by:Caner_'s Avatar
    Quote Originally Posted by 1Purcu View Post
    ERT Enee ve C1garette -- SS ile K0xper olduklarını anlatamam video cekip yüklemek aklıma gelmedi fakat eski bi şerif olarak sözüme güvenilebiliceğini düşünüyorum ve bu isimlerin yanında karakterinde k0xp kullanmayan ama bu karakterlerin bazılarını clanında bulunduran ve Akıncıbey (cesuryurek clanı başkanı)
    dediğim gibi en azından her ırkta 1'er tane sorumlu yetkili kişi olmadı bu sadece athena'da degil diğer serverler içinde geçerli oldugunu düşünüyorum.
    Ben de onları bugün farkettim video almaya çalışıyorum icabına baktıracağım
    Bilgi en büyük güçtür

Nickname
    1PURCU
    Class
    Warrior
    Clan
    _ErgenekoN_
    Server
    US->Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _:by:Caner_ View Post
    Ben de onları bugün farkettim video almaya çalışıyorum icabına baktıracağım
    daha öncede söyledigim gibi aktif güvenilir oyunculara Şeriflik tekrar verilirse bir sıkıntı olmaz zaten oyunda.. Zamanında hatırlıyoruz haluk bey az Hilecilerin canını yakmadı
    Legend Of _ErgenekoN_

* 1PURCU & aRoG0rn ©