Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Exclamation Bilgisayarımı formatladım.Oyunun Setupu açılmıyor.

Oyunu orijinal siteden indirdim.Açmayı denedim açılmadı.Yönetici olarak çalıştırı denedim.Yönetici çalıştır seçeneğine tıkladım yönetici olmuyor.

Banned
    Nickname
    HumanArchery
    Class
    Rogue
    Clan
    Janissary
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    [QUOTE=hookeess25;410166]Oyunu orijinal siteden indirdim.Açmayı denedim açılmadı.Yönetici olarak çalıştırı denedim.Yönetici çalıştır seçeneğine tıkladım yönetici olmuyor.[/QUOTE]

Merhaba, Hookeess25

Muhtemelen yükleme esnasında bağlantı hızınızın çok düşük olmasından ötürü bazı dosya, klasörleri eksik yüklenmiş olabilir. Bu yüzden size vereceğim bağlantı adresini kullanarak yeni bir client indirmeniz probleminizi çözüme kavuşturacaktır. [B][URL="http://www.gamershell.com/download_105923.shtml"]Yeni Full Sürüm Client[/URL][/B] bu bağlantı adresini kullanarak yeni bir setup indiriniz.

Ayrıca yeni bir client indirmeden önce "Denetim masası - Proğram ekle/kaldır" kısmına giriş yaparak mevcut client ve klasörleri tamamen bilgisayarınızdan siliniz ve yeniden başlatınız. Bu işlemi yaptıkdan sonra yukarıda vermiş olduğum bağlantı adresini kullanarak yeni bir client indire bilirsiniz.

İyi forumlar...