Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Angry LÜTFEN BAKABİLRMİSİNİZ....Hack :(

Öncelikle merhaba arkadaşlar,
    Bugün çarıma girdiğimde önemli eşyalarımın yerinde olmadığını gördüm.Yani kısacası hesabımı hacklemişler.Fakat ben bu oyunu kendi bilgisayarım haricinde hiçbiryerde açmadım.Hatta kendi internetim dışında biryere bağlantı kurarak da açmadım.Yaklaşık olarak ocak ayının 6-7 sinden beride oyuna bir iki sefer dışında giriş yapmadım.Birde bugün giriş yaptım.Şimdi forumdan yaptığım araştırmalara göre oyun hack durumunda birşey yapamıyormuş.Sizce ticket atsam itemlerimi geri alabilirmiyim ? Birde ticketı arkadaşımın hesabından atsam olurmu ? Yani bu oyuna verdiğimiz emek bu kadar ucuz mu ?

Selamun aleyküm dostum geçmiş olsun öncelikle mod yada yönetici değiim artık insanlara yardım ederkende bunu söyliyoruz ah su hale bak bazı arkadaşlar rahatsız oluyoda.geçmiş olsun tekrardan fakat dostum resterasyon hiç bi sekilde suan yapılmıyor kaldırılmış itemleri geri alma sansın yok yani.

Fake sitelere karşı dikkatli olmanı tavsiye ederim iş işten geçmiş gerçi yada indirdiğin bir program hacklenmeni sağlamıştır.

Banned
    Nickname
    WoodAresMera
    Class
    Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Ne yazık ki restorasyon işlemi tamamen kapatılmıştır isterseniz bilişim suçlarına başvurabilirsiniz.

Senior Member
    item geri verlilme zaten yoktu şimdi yeni bişi getirildi bırak geri verilmeyi başvuramıyon bile

Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bilişim suçlarına başvurarak bunu yapan kişiye maddi ve manevi dava açabilirsiniz.

Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum.Bu oyunda insanın emeği çok ucuz benden size söylemesi.Birgün çara girdiniz ve bomboş :S (allah korusun) İşte bütün emeğiniz bir hırsızın elinde.Anlamadığım şey şu koca oyun yönetimi (NTTgame) benim karakterimin en son kiminle trade yaptığını o itemin kodunu o itemin şimdi kimde olduğunu bulamıyormu.Bu oyunda oyuncuya saygı bu kadar olduğu sürece bu oyun bitmeye mahkum.Allah o emek hırsızlarının belasını versin.Hepsi el emeğiydi yazıklar olsun böyle yönetime.

Banned
    Nickname
    WoodAresMera
    Class
    Mage
    Clan
    Nationalitys
    Server
    Asgard
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by heronamee159 View Post
    Arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum.Bu oyunda insanın emeği çok ucuz benden size söylemesi.Birgün çara girdiniz ve bomboş :S (allah korusun) İşte bütün emeğiniz bir hırsızın elinde.Anlamadığım şey şu koca oyun yönetimi (NTTgame) benim karakterimin en son kiminle trade yaptığını o itemin kodunu o itemin şimdi kimde olduğunu bulamıyormu.Bu oyunda oyuncuya saygı bu kadar olduğu sürece bu oyun bitmeye mahkum.Allah o emek hırsızlarının belasını versin.Hepsi el emeğiydi yazıklar olsun böyle yönetime.
    Bulamıyor değil her şeyi biliyor ama kurallar nedeniyle bunları bizlerle paylaşamıyorlar eğer bilişim suçlarına giderseniz orası yönetimle iletişime geçtiğinde bütün bilgileri alabiliyor ıp adresine en son saat kaçta girdiğine kadar.

Senior Member
    Nickname
    RaMPaLiM
    Class
    Priest
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by heronamee159 View Post
    Yönetimin Burada Fazla Birşeyi Yok Düşük Gelirli Bir Oyuna dönüşmeye Başladı Oyun ve Bu İşi Takip Etmek Ayrı Bir Bütce ster Haliyle Birtek Sen Değilsin Binlerce Kişi Ve İş İyice Çığrından Çıkıyodu Kapattılar Bu Gidişle Tüm İtemler Hackerlere Kalacak. Artık İş Hackerlere Düşüyor. Bu arada Hackerlere Tavsiye Ruyada Bilişim Hırsızlığı Suç Değil Kaçın Zenginlik Orada Bi Başka olur )))

Banned
    Oyun insanı illegal işler yapmaya teşvik ediyor. Knight Online üyelerine doğru ve iyi bir hizmet verebilir ama daha haklıya hakkını bile vermeye tenezzül etmiyor. Neymiş restorasyon yokmuş. Trade için telefon onayı cash isteniyor. Bu sayede bir çok hack ve hilenin önüne geçilir ve restorasyon kapısı açılır. Ama sebepsiz yere, üşendiklerinden böyle bir yol seçiliyor. Pwp serverinden farksız bir sistem.

Page 1 of 2 12 LastLast