Results 1 to 5 of 5

Question OTP Sistemi Hakkında

Masaüstü Bilgisayarıma OTP Sistemini Yükledim. Aynı Zamanda Turnuvada Yarışacak Clanlardan Birindeyim. İstanbul'da Katılacağım Turnuva Finali İhtimaline Karşılık Akıllı Telefonuma Da OTP Yüklemek İstiyorum.
    Anlayacağınız Sorum Şu:
    Aynı Hesaba Ait OTP Sistemi Hem Masaüstü Bilgisayara Hem De Akıllı Telefona Kurulup Kullanılabilir Mi ? Yoksa Birini Kaldırmam Mı Gerekir ?
    Cevaplarınızı En Kısa Sürede Bekliyorum.
    Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.

Konu Güncel

Soruya Cevap Vermek Bu Kadar Zor Olmasa Gerek

Senior Member
    Merhaba yanlış bilmiyorsam sadece birinde yüklü olması lazım. Şöyleki ben evdeki bilgisayarıma kurmuştum iş bilgisayarımada yükledim dahada giriş yapamadım en sonun da kaldırmak zorunda kaldım. Tavsiyem deneme sonra hata felan alırsın karakterine giriş yapmazsın. Ben iki gün beklemiştim

Quote Originally Posted by damselm View Post
    Merhaba yanlış bilmiyorsam sadece birinde yüklü olması lazım. Şöyleki ben evdeki bilgisayarıma kurmuştum iş bilgisayarımada yükledim dahada giriş yapamadım en sonun da kaldırmak zorunda kaldım. Tavsiyem deneme sonra hata felan alırsın karakterine giriş yapmazsın. Ben iki gün beklemiştim
    Cevabınız İçin Teşekkür Ederim. Peki Bilgisayardan Kaldırıp Akıllı Telefona Yüklesem Olur Mu Öyle ? Çünkü Şuan İçin OTP Sisteminde Sorun Olduğu Söyleniyor Kayıt Açılmıyormuş Sanırım Öyle Bir Şeyler Demişlerdi ?