Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Junior Member

sabrında bi sonu var yorulduk artık !

28/02/2014 tarihinde madende 80 lwl server durumunda saglam sayılacak char ban yiyor ve aynı gün ticket atıyorum. buraya yazıyorum ticket atın diyorsunuz dün tickete cevap geliyor, hesabınıza ait bir karakter ile Kullanıcı Sözleşmesi'ne aykırı bir ihlalde bulunduğunuzu tespit etmiş bulunmaktayız. yazıyor ve süresiz erişime kapaılmıştır diyor onun üstüne oyuncu mahkemesine başvurun diyor orayada 4 gün oldu başvuralı halen ne cevap var ne bişey ordan nereye göndereceksiniz bizi çok merak ediyorum ! serverde npt denilip 7-8 kişiyi banladınız aynı gün 1 hafta sonra ban larımız açılacak dediler. biz bu oyuna para vermiyormuyuz ne farkımız var ! çifte standartın kralyla karşı karşıyayız sabrediyoruz bakalım haksız yere ban yeyip gece full trenle para kasanları nasıl birbirinden ayıracaksınız merakla bekliyorum !

Bizler potansiyel birer para matbasiyiz sanirim oturani hapse at yürüyeni banla nede olsa bir ortam kurmuştur ayilamaz o oratmindan clanindan öpe öpe alcak yine premimum kasacak bir car daha anlayiş bu sanirim yada alcak 1200 ches daha cikarcak o cari öpe öpe hapisten yenilen hakimi sebepsiz yere yiyen herkeze haram zikim ediyorum..! Gecmiş olsun kardeş bu oyun oynamaz hale getiren sayin görevli arkadaşlara tşk ediyorum işiniz düzün yapmiyorsunuz incelemden bakmadan ban yada hapis yazik bu insalara...!
    Tekrar gecmiş olsun arkadaş..

Junior Member
    eyv saol hocam insan diyor arada bırak nalet olsun oyununada banlıyanınada ama bide insanın içi sızlıyor 80 e kadar kas hiç bişeyden çekinme wolkryni al premiumunu al kc ni eksik etme respawn sc sine kadar herseyini al kc alıp pıyasada db filan satıp üstünü diz sonra durduk yere ban ye yazıklar olsun npt yapan insanlar kanıtlı şekilde 1 hafta ban yer biz ise legal olmanın ve oyunu kuralına göre oynamanın süresiz cezasını çekelim adalet umarım yerini bulur !

Senior Member Thetis_'s Avatar
    Nickname
    ThetisTR
    Class
    Priest
    Server
    Gaia
    Race
    Karus
    Şimdi bi tane kopyala, yapıştır mesaj gelicek, konuyu kilitleyecekler
    Forumda hesap desteği verilmemektedir lütfen ticket atın diye. Sanki yapmadığımız şey di mi

Senior Member RyuunosukeMiyosaki's Avatar
    Nickname
    RyuunosukeMiyosaki
    Class
    Mage
    Clan
    illuminati
    Server
    Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Mahkeme süreci yeni kapatılan hesapları kapsamamaktadır. Mahkemenin yeni hesaplar için aktif olmasını beklemelisiniz.

Senior Member
    ne kadar zaman beklememiz gerekıyor belırlı bır zaman varmı

Merhabalar,dostum ban yediğini söylemişsin yeni ban yemişsin ne yazık ki şuan yeni banlar askıda eski banlanan çarlarla ilgileniliyor ve çok fazla bir yoğunluk var umarım seninde sıran bir gün gelir hakkını ararsın fakat söylede bişey belirtmek isterim 2012 de ban yiyen adam 2 ay önce konu açıyor ve konusu yeni cevaplanıyor bence sabırlı olmanızda fayda var..

Junior Member
    valla kardes o npt yapanların karakterlerı acılıyorya daha ne dıyım artık aynısını bız yapsak tefe korlar bunlar oyle ınsanlar ıste karakterıne azcık ıtem alıp ahkam kesmeden baska bırsey bıldıklerı yok cok ıyı bıldıgım saglam kxperlardan DragonDamage.ManyakTR41 ve bunlar gibi bir çok var dragon damage ban yemez adamın milyarlık karakteri var malum para her kapıyı açıyor hele bir tanesi var niye kullanıyon dediğimde minör için diyor gülermisin aglarmısın Hele manyakTR41 adam beni dayımın oglu Gm diye tehtit ediyordu human bi karakterle gelmiş lampard fena koxperlardandır kendısı arkadasın dayısının ogluymus gm ımıs GM Koxp acıyor vay arkadas Ve bu karaktersiz adamın banı açıldı.Adamın Clanını soyluyorum EvileSmile hepsi kendi karakteri zaten farklı farklı konusyr hepsnden ama mıllet cakmasın dıye zaten oyundakı cogu kısıde bılır bu karaktersizi ama sıkıntı yok yıne bısey olmadı olmayacakta onlar cash pre cekerken biz ne yapıyorsak aylık 1000 TL lık cash alan ınsanım keza pre desen ayılk 70de ordan acayip bir sistemde gidiyoruz ama yakındır büyük patron durun lan ne yapıyorsunuz oyun diye bişey kalmadı demesi ben öyle tahmin ediyorum burda bosa konusuyor yıne aynı duzen gıdıcek arkadasım mahkemeye basvurunu yapmıssın ama benım kendı sahsı gorusum sür essegi nigdeye diye bir atasözümüz var aynen öyle artık bırakmanın zamanı geldı galıba kımsede suan pre veya cash cekmıyordur emınım buna yıne bellı baslı sıtelerde reklam yapılmaya baslarlar ama bu sefer nafıle ıs ısten gectı bende o reklamlardan gorup tekrar baslamıstım bılsem boyle olcagını tenezzul etmezdım olan 2500 TL ye oldu neyse artık herseyın hayırlısı bakalım...
    Last edited by susamurum; 03-04-2014 at 09:49 PM.

Junior Member
    bide mahkemenin yeni hesaplar için bekleme süreci var öylemi bu nasıl bi mantıkdır bu nasıl bi saçmalıkdır sebeb ? niye bekleyim ? neden ? bana bunun cevaplarını veremezken madende kazı yapıyordum diyemi beklemeliyim ? illegal işlere karışmadıgım içinmi beklemeliyim ? premium kc wolkry cart curt aldıgım içinmi beklemeliyim ? millet niye beklemedi okadar npt yapanın charı açıldı biz niye bekliyoz pre bitcek wolkry bitcek kanat bitcek sonra hapisde açıcaksınız bizde onun ıcın para wercez yenıden pre alcaz kc alcaz değilmi ? bu kadar insanın hakkını hiç 1 zaman ödeyemiceksiniz benim gibi bir yığın insan var aldığınız beddua yeter size okadar milletin emeğini hiç ettiniz işinize gelenleri açtınız işinize gelmeyenleri bu halde bıraktınız helal olsun keşke başlamasaydım neyse artık ben bıktım sizinle uğraşmakdan buraya yazarız ticket derler ticket atarız oyuncu mahkemesi derler oraya yazarız sıra bekle derler anladık biz anlicagımızı eyvallah...

Yeni banlar elbette beklicekler napcaklar ? biz eşşek gibi bekledik ya 2 sene boyunca hem banın açılma gibi bi lüksü yokken adamlar oyuncu mahkemesi kurmuşken kime niye bu isyanin ? sabırlı olup beklemende bence fayda var dostum öfkeyle kalkan zararla oturur diye bi atasözümüz var Hatırlatmak istedim.İyi forumlar hakkında hayırlısı olsun..