Selamun aleyküm Herkeze selam olsun anlamayamadıgım nokta var arkadaşlar sizlercen ricam diyebilirim buna bakın 2012 de ban yemişsiniz farzı misal Mgame Döneminde bir kişi Çıkıpta sizinle iletişimde bulundumu ya bu oyuncular ne istiyo dedi mi ? 2012 de ban yiyen adam üzerinden 2 sene geçmiş çarını unutmuş bile umudunu dahi kesmiş cünkü daha önce rastlamadık biz öyle oyuncunun banı açıldıgına.Kimse demedi bize umut bile verilmedi şimdi adamlar şahane bişey yapmışlar mahkeme kurmuslar adam 15 gün olmus savunma yazmış hani benim konum hani benim konum noldu benim konum biraz insaf ya.İnsanoğlu çiğ süt emmiş derler ya harbiden hakkını veren arkadaşlar var.Okudukca morallerim bozuluyo Haziranda açılıcak denilseydi nasıl sabır etcektiniz anlayamıyorum adamlar öne almışlar elinden geldiği kadar cok çalışıyolar bizim insanımıza iyilik yaramaz arkadaş yaramaz.Yemin ederim dün akşam geç saatlerde 1-2-3 e kadar jurilerdende bazı arkadaşlar buradaydı o kadar çok yoğunluk var ki biraz anlayışlı olmanızı tavsiye ediyorum tamam belki bana mı kaldı diceksiniz konusuyosun diceksinizde biraz anlayış..Sağlıcakla kalın..