Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19

İnsan Denilen Bir Şey Var

Selamun aleyküm Herkeze selam olsun anlamayamadıgım nokta var arkadaşlar sizlercen ricam diyebilirim buna bakın 2012 de ban yemişsiniz farzı misal Mgame Döneminde bir kişi Çıkıpta sizinle iletişimde bulundumu ya bu oyuncular ne istiyo dedi mi ? 2012 de ban yiyen adam üzerinden 2 sene geçmiş çarını unutmuş bile umudunu dahi kesmiş cünkü daha önce rastlamadık biz öyle oyuncunun banı açıldıgına.Kimse demedi bize umut bile verilmedi şimdi adamlar şahane bişey yapmışlar mahkeme kurmuslar adam 15 gün olmus savunma yazmış hani benim konum hani benim konum noldu benim konum biraz insaf ya.İnsanoğlu çiğ süt emmiş derler ya harbiden hakkını veren arkadaşlar var.Okudukca morallerim bozuluyo Haziranda açılıcak denilseydi nasıl sabır etcektiniz anlayamıyorum adamlar öne almışlar elinden geldiği kadar cok çalışıyolar bizim insanımıza iyilik yaramaz arkadaş yaramaz.Yemin ederim dün akşam geç saatlerde 1-2-3 e kadar jurilerdende bazı arkadaşlar buradaydı o kadar çok yoğunluk var ki biraz anlayışlı olmanızı tavsiye ediyorum tamam belki bana mı kaldı diceksiniz konusuyosun diceksinizde biraz anlayış..Sağlıcakla kalın..

Tamam senin hesabını önden açacaklar bunu yazdığın için.

Arkadaşım benim hesabımı açmasınlar isterlerde 2012 de banlanmışım ben 2014 senesine gelmişiz bazı şeyler gözle görülüyo anlıyomusun ? basit yorumunu kendine sakla olur mu

Quote Originally Posted by NewStyLeI View Post
    Arkadaşım benim hesabımı açmasınlar isterlerde 2012 de banlanmışım ben 2014 senesine gelmişiz bazı şeyler gözle görülüyo anlıyomusun ? basit yorumunu kendine sakla olur mu
    Yalaka görünce dayanamıyorum kardeş kusura bakma

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Aleyküm Selam,

Evet dediklerinizin bir çoğuna katılıyorum ama insanlar genel olarak sabırsız.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member SuperSaiyajin's Avatar
    Nickname
    Polgara Wahrenheit
    Class
    Warrior
    Race
    El-Morad
    Teşekkür ederiz desteğiniz için. Ne var ki dediğiniz gibi elimizden geleni yapsak da sıfırdan projeler yaratsak da oyuncularımız şikayette bulunabiliyor. Yine de biz çoğunluğun bu durumdan hoşnut olduğunu düşünüyoruz -ki projeyi oluştururken tek amacımız kimsenin madur kalmamasını sağlamaktı. Her ne olursa olsun, moraller bozulsa da, sinirler gerilse de doğru bildiğimizi yapmaya devam edeceğiz.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lDangerAssassinI View Post
    Yalaka görünce dayanamıyorum kardeş kusura bakma
    Forumda başkalarını küçük görmek onlara hakaret etmek ban sebebidir.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member SeRiaLKiLLa's Avatar
    Nickname
    SeRiaLKiLLa
    Clan
    KONIGSRASSE
    Adam kırık kolla saatlerce uğraştı birazcık saygı . Bence doğru bir projeydi devamınıda bekliyoruz . Saygılar

Senior Member atalayatli's Avatar
    Nickname
    AtalayATLII
    Class
    Priest
    Server
    Piana
    Race
    Karus
    Tebrik ediyorum arkadaşim cok haklisin saygilar..

Senior Member SerJiyan's Avatar
    Nickname
    BeRaN
    Class
    Warrior
    Clan
    Tek ßa$ina
    Server
    Resurrection
    Race
    El-Morad
    NewStyLeI Parmaklariniza Saglik... O Cok A$iri ISRAR edenler. Saniyorki Knight OnLine Oyunun'da 100 Player Var.
    Kac Milyon Oyuncu Var Bunlarin Ticket'i.
    Ban Sorunu.
    Oyunla Alakasi Kücük Sorunlar .
    Hepsi Bir Anda Hal Olmuyorki. A$iri ISRAR Sabirsiz Insanlar Görüyorum Burda.
    Any Otp. Kullanin Arkadaslar.