Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Exclamation LEVEL JUMP etkinliğinin sonuçları ...

Çoğu player istememesine rağmen 3-4 ayda bir level jump etkinliğinin yapılması bu oyuna yarar değil zarar, player değil koxper çekiyor lütfen oyun yöneticileri bunun farkına varın artık . Evet size hak veriyorum ama oyuna player çekmek istiyorsunuz ama bunun yolu geçekten level jump değil artık farkına varın lütfen
    resimde gördünüz gibi bu adam 200 tane char satıyor. ayrıca bu adam helios serverının da tren charlarıyla ünlü kişisidir ve banlansa bile her zaman yenisi elinde mevcut. Görüldüğü gibi bu resim bence durumun ne kadar vahim olduğunun göstergesidir ....

#Dexterity

Sonuna kadar katılıyorum.Helios ta 2 şer party tren birbiriyle yarışıyor legal playerlar olarak czye çıkamıyoruz.
    LVL jump player çekmiyor sadece uzaklaştırıyor. Ben ara verdim trenler bitene kadar ne pre ne cash alırım.

Ronark land giriş levelini +80 ve premiumsuz girişi kapatın artık. Presiz pk alanlarına çıkılmasın Ve şu Chaos stone saçmalığını kaldırın artık.
    LEgal playerlar 1 tane boss kesemiyor zaten ve trenler yüzünden pk alanlarına çıkamıyorlar.
    İp sınırlamasıda çözüm değil. Proxy ip ler 15 günlüğü 3-5 tl resmi site dediğiniz sitelerde satılıyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bu etkinlikten yararlanan illegaller kenara, köşeye ne kadar hesap biriktirirse biriktirsin hepsi banlanacaktır. Bu etkinlik sadece legal oyuncular içindir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Banlanıcak diyosunuz evet arada girilip ban atılıyor ama 1 tren en az 1 ay bize o oyunu dar ediyor bu adamın charlarını banlatcam diye kacar tane cheat reporta konu attım 1-2 ay sonunda banlandı evet ama suan 1 hafta sonunda tekrar geldi ve cz eskisinden daha fazla sekilde tren doldu bu charlar simdiden tespit edilip 200 ununde banlanması gerekiyor bence yoksa ayda 1 bir tane tren partysi banlancaksa yada haftada bir olsun sizce bitermi banlamakla bukadar karakter? aynı sekilde diğer koxperlarda sizde nekadar banlarsanız banlayın malesef önüne geçmiş olmuyorsunuz ki
    #Dexterity

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Bu etkinlikten yararlanan illegaller kenara, köşeye ne kadar hesap biriktirirse biriktirsin hepsi banlanacaktır. Bu etkinlik sadece legal oyuncular içindir.
    Helios açıldığı günden beri oynuyorum yeni yeni bitmişti trenler ve sonunda pk dan zevk almaya başlıyorduk. Ama son jump etkinliği ile yüzlerce oldular ve artık ümit kalmadı.
    Madem legal playerları oyuna çekmek istiyorsunuz. Lvl jump yerine Css(Character Seal Scroll) indirim getirin. Exp premiumda geniede indirim getirin. Exp pre ile +75 kasmak 3-5 gün sürmekte oynamak isteyen bir zahmet kasıversin. Oyun kolaylaştıkça illegalite artmakta. Emek verilmeyen bi oyunda ban ne kadar korkutabilir. Korkutmaz adamlar stok yapıyor 1i banlansa 1 isi kaçıyor aylarca pk atamıyoruz. tam bitti diyoruz yine lvl jump geliyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    KArdeş bu etkinlik sayesinde baseler canlanıyor mesela ben yan tarafa 69 çar yaptım çokta güzel oldu baseyede giriyorum sürekli.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    bence güzel ama bazen bıktırıyor bizi

Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Evet belki sen 69 char yaptın ama onun yanında oyundan götürdükleri ne olucak senin gibi bir dunya adamda baseye cz ye tren mage yaptı sen bu oyunu oynamak istedikten sonra her turlu 1-2 haftada 69 level char kasabilirsin. Madem level jump yapıyorlar bunu yapmadan önemleri alınmalıdır bence 1 -2 aydır xcode3 sıfır hiç bir işlevi kalmadı ne hapise atıyor ne guncellemeleri güçlü 1 saat bile sürmüyor kırmak gmler de insan hangi birine yetişsin sonucta ama daha farklı yollar izlemeliler bence.
    oyunda sadece koxper banlamak icin gm ler olabilir sürekli online olucak. helios serverinda suanda 10 larca tren party turedi bir girip baksanız gorüceksiniz ayrıca abartmıyorum belki 6-7 kere cheat reporta attığım bir battle pri senelerdir cz de pk atıyor halen banlanmadı siz düşünün bide üstüne level jump geliyor ve banlansalar bile ellerinde depolarında daha fazlası mevcut işin kotu yanıda bu zaten . Depo daki charları nasıl tespit edilir bulunup banlana bilirmi bilmiyorum ama boyle bi güçü varsa game masterların char depolayan kişilerin butun karakterleri banlanmali oncelikle bu 200 char la başlayabilirler ..
    Last edited by srvtmll; 03-03-2014 at 09:34 AM.
    #Dexterity

Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    bu 200 char satan arkdas hakkinda bir işlem yapılıcakmı peki ? bir incelemeye alınması gerekmiyormu ?
    #Dexterity

Quote Originally Posted by KalahariDesert View Post
    KArdeş bu etkinlik sayesinde baseler canlanıyor mesela ben yan tarafa 69 çar yaptım çokta güzel oldu baseyede giriyorum sürekli.
    İllegal player olmadığı sürece Helios serverında human ırkı olarak yardıma her zaman açığız. Cz boro pt eslant paramun pt sürekli üstten yazı geçerek gerekli
    Ptleri kuruyoruz pk mızı bırakıp yardıma gidiyoruz. 69 a char kasmak premiumsuz bile maksimum 1 hafta sürer sürmez günde 5-6 saat paramunla.
    Oyun sahipleri iyi niyetli olarak oyunu kolaylaştırıcı aktivitelerde bulunuyor. Ama bunu suistimal ediyorlar. Lvl jump gelcekse 69 lvl jumplasın. 77 level nedir 27 lvl birden kazanmak . Eskiden gold pre vardı ve moblardan bu kadar fazla exp gelmiyordu. Bırak 77 lvl de 3rd tools kullanmak 50 lvl karakteri olanlar korkuyordu banlanırsam diyip açmıyordu. Şimdi video çekiyoruz reportluyorum diyorsun stok bol cevabını alıyoruz korkudan ziyade dalga geçiliyor.

CZ giriş lvl +80 olsa jumpla max. 60-65 lvl yapılsa sorun ortadan kalkcak. Yada kaldırın boss agacını enigma crueli zaten legaller kesemiyor. En azından rahat pk atılsın.