Results 1 to 5 of 5

!!!!!Sayın Yetkililer Rica Etsem Bakarmısınız!!!!!

3 - Yaşadığınız herhangi bir sorun hakkında farklı hesaplardan atılan biletler dikkate alınmayacaktır. Aynı konu hakkında birden fazla bilet atmayınız.

Sorularım;

1 - Mecbur hacklenen charım için farklı hesaptan ticket atacağım çünkü ne oyuna ne siteye giriş yapabiliyorum.Siteye giremediğim içinde nasıl kendi hesabımdan ticket atayım ?

2- Farklı hesaptan ticket atacağım kayıt tarihinin gün kısmını hatırlamıyorum yakın tarih atsam sorun teşkil edermi...

Bu 2 soruma cevap vermenizi rica ediyorum...

Senior Member Sutratub's Avatar
    Nickname
    Stegedon & :Stegodon:
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 34humus34 View Post
    3 - Yaşadığınız herhangi bir sorun hakkında farklı hesaplardan atılan biletler dikkate alınmayacaktır. Aynı konu hakkında birden fazla bilet atmayınız.

Sorularım;

1 - Mecbur hacklenen charım için farklı hesaptan ticket atacağım çünkü ne oyuna ne siteye giriş yapabiliyorum.Siteye giremediğim içinde nasıl kendi hesabımdan ticket atayım ?

2- Farklı hesaptan ticket atacağım kayıt tarihinin gün kısmını hatırlamıyorum yakın tarih atsam sorun teşkil edermi...

Bu 2 soruma cevap vermenizi rica ediyorum...
    bir kaç hesaptan aynı mevzuda atılmamasından bahsediyor...
    kayıt tarihinizi de yaklaşık olarak vermeniz kabul görecektir..
    iyi forumlar..

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkürler.... Sayın Mod...

ya ben kayit oldugu günü birakin kayit oldugu saati saniyeye kadar herseyi ile elimde attim bakalim gelicek cevabi bekliyorum Fakat yeni gelen sistemi begendim olmasi gerekende buydu dusunceme göre pazartesi hesabima kavusurum diye ümit ediyorum

Member FULLT1M3S3XY's Avatar
    Nickname
    SONMrBomBastic
    Class
    Warrior
    Clan
    SON
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    bende yeni sistem gelir gelmez bilgileri eksiksiz şekilde ulaştırdım bende bekliyorum @kadircetinkaya000318 reis bende senın gıbı beklemedeyım hadı hayırlısı valla inşallah karakterimi geri alırım umarım sende alırsın